Jaquote:Op zaterdag 26 mei 2007 21:46 schreef Marcosss het volgende:
[..]
Daar moet het gebeuren, als Barca nog kampioen wil worden. Barca verloor daar toch ook?
Ik hoor die vriend van me nu nog keihard zeggen dat hij faalt en in de winterstop weer wordt verkochtquote:Op zaterdag 26 mei 2007 21:50 schreef jojomen4 het volgende:
Ruud heeft z'n respect wel verdient in Madrid zeg. Wat een geweldig eerste seizoen. Scoort voor de 6de ronde op rij, iets wat geen enkele spits bij Real heeft weten te doen sinds scherpschutter Hugo Sanchez.
quote:
quote:
Klopt ja, ik had het nog even nagekekenquote:Op zaterdag 26 mei 2007 21:53 schreef partyyboyy het volgende:
Zaragzo speelt toch wel ergens voor? Als ze verlieze morge. Dan moete ze gewoon winne om UEFACUP te hale!!
Zou ik niet erg vinden, dan is Sevilla namelijk wegquote:Op zaterdag 26 mei 2007 22:07 schreef Marcosss het volgende:
[..]
Klopt ja, ik had het nog even nagekeken
Zaragoza kan zelfs bij winst morgen (door de nederlaag van Valencia) nog voor de 4de plaats gaan.
Hoe amateuristisch kun je verdedigenquote:Op zaterdag 26 mei 2007 22:20 schreef venomsnake het volgende:
De 1-0 van Ronaldinho
http://www.d1g.com/video/show/1039573
jij beseft niet hoe explosief Eto'o is he?quote:
Haha, volgens mij welquote:Op zaterdag 26 mei 2007 22:50 schreef AminBen het volgende:
Heb misschien liever een gelijkspel van Barca dan verlies, dan komen ze gelijk met Sevilla. Als Sevilla en Barca dan alles winnen mag Real zelfs een keer gelijkspelen want Real zou bij gelijke stand van alledrie kampioen zijn omdat het onderling resulaat het beste is, alleen Sevilla & Real maakt Sevilla kampioen.
of denk ik nu te ver![]()
Nee, want als Sevilla alles wint blijven ze op 2 punten, en aangezien het onderling resultaat in het voordeel is van Sevilla zou een gelijkspel fataal zijn. Als Barca er dus bijkomt heeft Real weer het beste onderling resultaatquote:Op zaterdag 26 mei 2007 22:53 schreef Marcosss het volgende:
[..]
Haha, volgens mij wel![]()
Als Barca hier punten verspeelt, mag Real sowieso een keer gelijkspelen, volgens mij.
Aha, ik dacht dat Sevilla thuis 2-1 won, en uit 3-1 verloor, maar Sevilla maakte er toch nog eentje in de slotfase, zie ikquote:Op zaterdag 26 mei 2007 22:55 schreef AminBen het volgende:
[..]
Nee, want als Sevilla alles wint blijven ze op 2 punten, en aangezien het onderling resultaat in het voordeel is van Sevilla zou een gelijkspel fataal zijn. Als Barca er dus bijkomt heeft Real weer het beste onderling resultaat![]()
Ja, Chevantonquote:Op zaterdag 26 mei 2007 22:57 schreef Damzkieee het volgende:
Nee, onderling tegen Sevilla hebben ze toch verloren?
2de helft is net begonnen, denk ik.quote:Op zaterdag 26 mei 2007 23:01 schreef Damzkieee het volgende:
Ze moeten nog wel effe of niet?
doet alleen z'n been omhoogquote:Op zaterdag 26 mei 2007 23:05 schreef jojomen4 het volgende:
Zelfs 2x natrappen. Die kerel is eigenlijk toch maar een sukkeltje he, hij kan geweldig ballen hoor maar hij denkt echt dat ie onaantastbaar is. Hij voelt een tikje tegen z'n kuijt en hoort geen fluit dus trapt ie maar vies na.
Hij heeft er één afgehaald..quote:
We hebben Messi nogquote:Op zaterdag 26 mei 2007 23:49 schreef venomsnake het volgende:
man man, wat een wedstrijd. 1-0 gebleven. Maar wat waren die laatste 10 minuten spannend.
Getafe werd nog een paar keer levensgevaarlijk..
Gelukkig gewonnen.![]()
Maar Ronaldinho 2 wedstrijden geschorst en Eto'o er niet bij tegen Espanyol.
Gaat nog zwaar worden.
En Iniesta en Saviola niet te vergeten.quote:
Ook op die van mij. Heel dom van Ronaldinho en Eto'o was ook heel gevaarlijk bezig. Verbaast met dat hij de 90 minuten nog vol gemaakt heeft. Rijkaard had hem beter wat eerder naar de kant kunnen halen. Gudjohnson liep tenslotte ook warm. Nu eerst dat interlandvoetbalquote:Op zaterdag 26 mei 2007 23:49 schreef venomsnake het volgende:
Deze avond heeft flink op mijn zenuwen gewerkt..
Gelukkig afgesloten met 3 punten.
Edmilson en Ronaldinho er 1 wedstrijd niet bij. Eto'o er wel gewoon bij.quote:Op zaterdag 26 mei 2007 23:49 schreef venomsnake het volgende:
man man, wat een wedstrijd. 1-0 gebleven. Maar wat waren die laatste 10 minuten spannend.
Getafe werd nog een paar keer levensgevaarlijk..
Gelukkig gewonnen.![]()
Maar Ronaldinho 2 wedstrijden geschorst en Eto'o er niet bij tegen Espanyol.
Gaat nog zwaar worden.
Deze avond heeft flink op mijn zenuwen gewerkt..
Gelukkig afgesloten met 3 punten.
quote:Op zondag 27 mei 2007 15:10 schreef Terreros85 het volgende:
Real Betis daarentegen zo goed als veilig bij winst op Real Betis.
Ze spelen tegen zichzelfquote:
Die spelen de laatste paar weken heel vaak tegen zichzelf. Ik bedoelde Celta de Vigo overigens. En ze staan met 1-0 voor. Goal van Robertquote:
quote:El entrenador del Barcelona, Frank Rijkaard, aseguró, al término del partido de su equipo ante el Getafe (1-0), que necesitaría tomarse "diez o veinte copas para estar de acuerdo" con su homólogo Bernd Schuster, quien previamente había lamentado el arbitraje y asegurado que su equipo había sido mejor que los azulgranas.
'Tomar copas' betekent het drinken van alcohol. Un copa is een glas met alcoholische drank. Het heeft nix te maken met het winnen van bekers. Rijkaard bedoelt te zeggen dat hij dronken zou moeten zijn om het eens te zijn met de manier van spelen.quote:'Voordat de wedstrijd was begonnen had hij het al over het schoppen van spelers. Zijn gedrag zou een effect kunnen hebben gehad op wat er hier is gebeurd. Of ik het eens ben met zijn manier van spelen? Dan zou hij op deze manier eerst eens tien of twintig bekers moeten winnen.'
quote:Op zondag 27 mei 2007 17:49 schreef Terreros85 het volgende:
Deze wil ik jullie trouwens niet onthouden: Foute vertaling van vi.nl
[..]
[..]
'Tomar copas' betekent het drinken van alcohol. Un copa is een glas met alcoholische drank. Het heeft nix te maken met het winnen van bekers. Rijkaard bedoelt te zeggen dat hij dronken zou moeten zijn om het eens te zijn met de manier van spelen.
Die gasten spelen weer tegen zichzelf dusquote:Op zondag 27 mei 2007 17:59 schreef AminBen het volgende:
Betis heeft ook nog rood gekregen.
Hij was het niet eens over Schuster z'n verhaal want die vertelde dat de scheidsrechter bagger was en Getafe beter speelde dan Barca.quote:Op zondag 27 mei 2007 17:49 schreef Terreros85 het volgende:
Deze wil ik jullie trouwens niet onthouden: Foute vertaling van vi.nl
[..]
[..]
'Tomar copas' betekent het drinken van alcohol. Un copa is een glas met alcoholische drank. Het heeft nix te maken met het winnen van bekers. Rijkaard bedoelt te zeggen dat hij dronken zou moeten zijn om het eens te zijn met de manier van spelen.
kon het er zo snel niet uithalen wat Rijkaard precies bedoelde, maar tomar copas is absoluut niet het winnen van bekers. Ik zit trouwens ff te luisteren naar dat cadena ser. Wat een gekken in de studioquote:Op zondag 27 mei 2007 18:37 schreef jojomen4 het volgende:
[..]
Hij was het niet eens over Schuster z'n verhaal want die vertelde dat de scheidsrechter bagger was en Getafe beter speelde dan Barca.
Alleen maar gunstig. moeten ze blijven knokken voor die Uefa cup plek..quote:
mis dus!quote:Op zondag 27 mei 2007 22:12 schreef venomsnake het volgende:
pingel Sevilla
quote:Op vrijdag 1 juni 2007 13:13 schreef venomsnake het volgende:
Ja man, echt klote. Kut Ronaldinho met zijn paardenbek.
Gatver, kutbrazaliaan bhoehoehoe![]()
![]()
en die hoofddoek van hemquote:Op vrijdag 1 juni 2007 13:13 schreef venomsnake het volgende:
Ja man, echt klote. Kut Ronaldinho met zijn paardenbek.
Gatver, kutbrazaliaan bhoehoehoe![]()
![]()
ja het is niet eens een haarband meerquote:
Eerste keer dat we hem ermee zagen wat bij de SUper CUp tegen Sevillaquote:Op vrijdag 1 juni 2007 17:42 schreef WeebI het volgende:
[..]
ja het is niet eens een haarband meer
rip haarbandman
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |