Je kan zo verdomde veel met dan onding (nog veel meer dan je denkt) dat het echt wel makkelijker is geworden, trust me.quote:Op zondag 27 mei 2007 17:32 schreef zquing het volgende:
[..]
je moet nogsteeds algrabrarisch kunnen intergreren/differentieren en vergelijken voor wiskunde. Niet alles mag met de rekenmachine, het is vooral handig bij kansberekening, ook kan je je antwoord controleren met je rekenmachine
Ik zou het nu graag willen posten, maar zit nog ff op werk dus dat gaat niet meer lukken jammer genoeg, maar het komt er wel.quote:Op zondag 27 mei 2007 17:42 schreef GlowMouse het volgende:
Ga je dat examen uit '68 nog posten?
Mocht je er toen eigenlijk formulekaarten bijhouden?
Ik ben het met je eens, wij moeten complexe berekeningen "uitvoeren" en daar blijft het dan bij. Oke, bij wiskunde B12 (VWO) moet je inderdaad differentiëren en integreren maar normaalkromme etc. gaat allemaal met de rekenmachine zonder dat we er iets van begrijpen (van verdelingen an sich enzo)quote:Op zondag 27 mei 2007 17:16 schreef McGilles het volgende:
[..]
Meer inzicht getoetst........ Sinds dat de GR is ingevoerd is veel inzicht niet meer nodig. Ik zie al duidelijk verschil in de basisfuncties schetsen. Zo pakt tegenwoordig de gemiddelde leerling gelijk de GR erbij en toetst de functie in en hop op het scherm de schets, totaal geen inzicht meer voor nodig waarom die functie eigenlijk zo loopt.
Ik vind dat er belangrijke en nuttige dingen in de wiskunde worden weggelaten tegenwoordig, echt jammer.
quote:Op zondag 27 mei 2007 18:59 schreef VVV-Venlo het volgende:
hahahaha dit niveau is belachelijk
Hehe, survive style 5+. Geniale film...quote:Op vrijdag 25 mei 2007 08:05 schreef Bayswater het volgende:
Ron Brandsteder had er moeite mee hoorde ik.
quote:Op vrijdag 25 mei 2007 12:39 schreef Toeps het volgende:
Handel is ook leuk hoor.
HEMA vindt het belangrijk dat je de huisregels van het bedrijf volgt.
In welke van de onderstaande situaties volg je de huisregels van HEMA?
A Je begroet alleen klanten die je moet helpen.
B Je bent op tijd aanwezig.
C Je eet je boterham in de winkel op.
D Je neemt je hond mee naar het werk.
ik ga niet ontkennen dat het wiskunde niveau omlaag is gegaan de laatste tijd, dat is gewoon waar. Maar het is niet alsof je alles met je rekenmachine kan doen(al kom je met een beetje creatief omgaan met je rekenmachine al een heel eind)quote:Op zondag 27 mei 2007 17:37 schreef McGilles het volgende:
[..]
Je kan zo verdomde veel met dan onding (nog veel meer dan je denkt) dat het echt wel makkelijker is geworden, trust me.
Het stomme is, dat bij VMBO BB electrotechniek en dergelijken wél allemaal opgaven staan waarvan ik denk: WTF?! Nou weet ik ook echt níks van installatieschema's en zo, maar dat is toch wel een hele hoop moeilijker dan "mag je je hond meenemen naar de HEMA?".quote:Op zondag 27 mei 2007 22:27 schreef TheOneAndOnly het volgende:
wat is VMBO nou eigenlijk voor een opleiding?
ik heb LTS gedaan en kreeg toch echt wel andere stof als die 1+1 vragen van dit examen....
kreeg meer met die grafieken zoals ook al ergens hier in het topic stond van havo ofzo
Is ook knap lastigquote:Op zondag 27 mei 2007 17:25 schreef faberic het volgende:
Anne spaart 1 munt van 1 euro en 1 munt van 50 cent per week. Hoeveel heeft ze na 8 weken gespaard?
Dat was gewoon vraag 1, die dat meisje nog knap lastig vond.
dit meen je niet...quote:
Ik vrees dat dit niet helemaal de afbeelding is die je zelf dacht te plaatsen.quote:Op maandag 28 mei 2007 04:23 schreef Cinch het volgende:
-weg-
D-niveau is niet moeilijker dan C-niveau, alleen de puntentelling is milder bij C-niveau.quote:Op zondag 27 mei 2007 00:32 schreef naittun1 het volgende:
Op de mavo kreeg je idd wel wat ingewikkelder dingen als dit. Op d niveau dan ja. Alleen misschien die oppervlaktes kregen we volgens mij ook wel, maar dan wel wat uitgebreider.
De schema's zijn opzich ook wel moeilijk(ik doe zelf geen BB) Maar je kon gewoon samendoen. Er werd gewoon door het praktijk lokaal geschreeuwd, bruine draad op nummer 75 van het relais. Het hele elektro is best moeilijk,maar het examen nietquote:Op zondag 27 mei 2007 23:15 schreef Toeps het volgende:
[..]
Het stomme is, dat bij VMBO BB electrotechniek en dergelijken wél allemaal opgaven staan waarvan ik denk: WTF?! Nou weet ik ook echt níks van installatieschema's en zo, maar dat is toch wel een hele hoop moeilijker dan "mag je je hond meenemen naar de HEMA?".
dat is dan ook het grote verschil tussen B1 en B1,2 en natuurlijk wat voor leraar je hebt.quote:Op zondag 27 mei 2007 17:32 schreef zquing het volgende:
[..]
je moet nogsteeds algrabrarisch kunnen intergreren/differentieren en vergelijken voor wiskunde. Niet alles mag met de rekenmachine, het is vooral handig bij kansberekening, ook kan je je antwoord controleren met je rekenmachine
quote:Op maandag 28 mei 2007 14:51 schreef Cinch het volgende:
http://www.economicshelp.org/funny/images/infinity.gif
Slechte docent, de eerste limiet is ook al foutquote:Op maandag 28 mei 2007 14:51 schreef Cinch het volgende:
http://www.economicshelp.org/funny/images/infinity.gif
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |