Lijkt me absoluut de moeite waard. Zal zeker wel weer een prima reportage van De Jong zijn en ik ben erg benieuwd naar het interview met Van der Gaag.quote:Holland Sport Thema: Over Amateurvoetbal
Ieder weekend worden er op de Nederlandse velden door ruim 600.000 amateur-voetballers 30.000 wedstrijden gespeeld. In zeven van die wedstrijden is er wekelijks sprake van bedreiging en mishandeling van scheidsrechters. Twaalf procent van de voetballers geeft aan het afgelopen jaar getuige te zijn geweest van fysieke agressie. Welke rol heeft het amateurvoetbal in onze samenleving?
Met het thema Over Amateurvoetbal sluit Holland Sport het voetbalseizoen af. De presentatie is in handen van Wilfried de Jong en Mathijs van Nieuwkerk.
Jeffrey van der Gaag (32) voetbalt bij vierdeklasser Zinkwegse Boys in Oud- Beijerland.
Op 2 december speelt hij thuis tegen Bolnes uit Ridderkerk. Na een woordenwisseling met een tegenstander krijgt hij een kopstoot van een tegenstander en valt op de grond. Vervolgens trapt de tegenstander vol door op het gezicht van Jeffrey. Gevolg: Jeffrey breekt zijn oogkassen en schedel en belandt op de intensive care van het Erasmus Ziekenhuis in Rotterdam. De dader ontsnapt, geeft zichzelf later aan bij de politie en is inmiddels veroordeeld tot 2 jaar onvoorwaardelijke celstraf wegens poging tot doodslag. Het ingedeukte gezicht van Jeffrey is door vakkundig werk van de plastisch chirurgen helemaal hersteld.
Wat blijft zijn de vragen bij Jeffrey. Waarom moest mij dit gebeuren ? Wat bezielt dader Dennis B ? En. Hoe moet het verder op de Nederlandse amateurvelden ? Jeffrey zal in het Holland Sport thema: Over Amateurvoetbal voor het eerst op de landelijke tv zijn verhaal vertellen.
In het weekend van 26 mei beleeft de Eredivisie de ontknoping van de play-offs. Na de ongekende spanning in de laatste speelronde volgt nu de apotheose als AZ en Ajax strijden om een plek in de voorronde van de Champions League.
Ook in de vijfde klasse van het Limburgse amateurvoetbal was het spannend. Ook daar streden drie ploegen om de felbegeerde promotie naar de vierde klasse. De makers van Holland Sport volgde de verrichtingen van FC Maasgouw uit Thorn/Wessem. In de Thema-show een drieluik over hoe het de Limburgse ploeg verging.
Verder columns over amateurvoetbal van Joost Zwagerman en Kasper van Kooten.
Presentatie: Matthijs van Nieuwkerk & Wilfried de Jong
Eindredactie: Jurgen van Uden & Hans Simonse
Uitzending: donderdag 24 mei, 20.30 - 21:50 uur, Nederland 3
Jeffrey Winter van IJsselmeervogels zit er vermoedelijk sowieso bij, die is al gebeld of hij in de studio mocht komen.quote:Op maandag 21 mei 2007 21:57 schreef Bjoro het volgende:
laat de video snorren, voor het geval ik het mis !
en het amateur doelpunt van het jaar natuurlijk...kijkers konden een home-video inzenden !
Dat hoop ik ja. Doelpunt van Winter is overigens het hakje tegen Sv Spakenburgquote:Op donderdag 24 mei 2007 17:04 schreef BliksemSchigt het volgende:
Uitzendinggemist zal het ook echt wel komen.
Geen idee, clubs konden zelf insturen. Nadeel is dat van de meeste goals geen opnamen zullen zijn. Maar het is voor de lol.quote:Op donderdag 24 mei 2007 17:54 schreef uitje4life het volgende:
Zal geen doelpunt van het jaar worden denk ik..... Als het doelpunt van Gootjes ingestuurd is, dan staat die zeker hoger. Ik bedoel het doelpunt met de aanname ala bergkamp. Tegen ASWH(?) ik weet het niet meer precies.
Indrukwekkend inderdaad.quote:Op donderdag 24 mei 2007 20:45 schreef tong80 het volgende:
Kippenvel bij dat commentaar. De verrslaggever moet huilen.
Is die nog ergens terug te kijken?quote:Op donderdag 24 mei 2007 20:27 schreef Sethje het volgende:
Lijkt me echt super! Gisteren ook een mooi vervolg op de Exeter docu in het sportjournaal.
Sportjournaal op uitzendinggemist van gisteren ofzo? Was wel leuk, een mogelijke promotiekans van Exeter in dat nieuwe stadion. met die gepasioneerde man uit de eerste docu's.quote:
je kent hem toch wel? Analiseert het amateurvoetbal op AT5/RTVNH dacht ik. Volgens mij ook een succesvol amateurtrainer...quote:Op donderdag 24 mei 2007 21:01 schreef tong80 het volgende:
Is dit een echt bestaand figuur of kijken we naar Kees Prins ?
Ik hou me met echt voetbal bezig en niet met de incrowd van Amsterdamquote:Op donderdag 24 mei 2007 21:02 schreef Sethje het volgende:
[..]
je kent hem toch wel? Analiseert het amateurvoetbal op AT5/RTVNH dacht ik. Volgens mij ook een succesvol amateurtrainer...
Nou ik bedoel meer dat het een bekende tv-persoonlijkheid is.....Hij heeft een uitgesproken mening maar heeft wel verstand van voetbal, goed voetbal.quote:Op donderdag 24 mei 2007 21:03 schreef tong80 het volgende:
[..]
Ik hou me met echt voetbal bezig en niet met de incrowd van Amsterdam
Blijkt nergens uitquote:Op donderdag 24 mei 2007 21:05 schreef Sethje het volgende:
[..]
Nou ik bedoel meer dat het een bekende tv-persoonlijkheid is.....Hij heeft een uitgesproken mening maar heeft wel verstand van voetbal, goed voetbal.
Ik haat dit soort gasten echt.quote:Op donderdag 24 mei 2007 21:14 schreef Joost-mag-het-weten het volgende:
Ik zou die gast toch niet als trainer willen ..
Eerder voor Golfertquote:
De jeugdheld van Johan Cruijff.quote:
Toen hier in Ardooie de voorzitters van VC en Olympic samenkwamen na een match in de cantine om een mogelijke fusie te bespreken heeft de fanatieke 70'er die voor de koffie moest zorgen die toen in de koffiezet gepist. De fusie is uiteindelijk niet doorgegaan.quote:Op donderdag 24 mei 2007 21:22 schreef tong80 het volgende:
Ze zouden onze supervrijwilliger in de uitzending moeten hebben.Opa Gevers is inmiddels 95 en maakt nog steeds de thee voor de scheidsrechters.
Jeffrey's team is ook campione .... daar hebben ze het niet eens overquote:
Wat voor ei, een struisvogelei?quote:Op donderdag 24 mei 2007 21:53 schreef tong80 het volgende:
En Ton Oijers moeten ze in het ei dumpen, in cement gemetseld.
Dan liever dat ie z'n kop in het zand steektquote:
zo fout, maar o zo waarquote:Op donderdag 24 mei 2007 21:53 schreef tong80 het volgende:
Zware tegenvaller. Ging 90 % over negatieve dingen in het amateurvoetbal. En Ton Oijers moeten ze in het ei dumpen, in cement gemetseld.
In de regio een bekende. Had ik al eens gepost toen daar in dat topic. Geschorst in diverse zaalvoetbalcompetities hier in de buurt.quote:Op donderdag 24 mei 2007 20:46 schreef golfer het volgende:
[..]
Indrukwekkend inderdaad.
Wat een mongool die andere speler die dat uithaalde bij die Jeffrey v.d. Gaag.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |