Ja maar dat is het verschil, jij woonde er en kent die plekken. Ik ben wel een paar keer daar geweest maar kende de goeie plekken nietquote:Op woensdag 23 mei 2007 19:50 schreef don-diablo het volgende:
[..]
oooww echt wel! Wat jij denkt (wat ik eerder ook dacht) van die lelijke typische standaard engelse, maarr die heb je niet in Kensington Chelsea en in het betere uitgaansleven. In het uitgaansleven zijn ze heel erg selectief en niet iedereen komt binnen (althans waar ik altijd heen ging) en in Kensington woonde ik tussen de rijke stinkerds die geld hebben om iets aan hun uiterlijk te doen.
Ik ga zeker mee ja. Maar een belangrijke voorwaarde is: Geen vrouwen mee! (ja alleen vanuit zweden naar je slaapkamer)quote:Op woensdag 23 mei 2007 19:37 schreef don-diablo het volgende:
[..]
Bijna elk land spreekt wel Engels tegenwoordig maar ik heb een half jaar in Londen gewoond en nu heb ik nog steeds een accentMaar seeeeeeeeerieus wie wil dr mee naar Zweden? Jij en BernardOs dus
Nou versier jij haar vriendinnetje en dan ben ik wel je wingman en versier ik haar, wa hette du meisje meisjequote:Op woensdag 23 mei 2007 20:29 schreef BonJovi het volgende:
[afbeelding]
[afbeelding]
Ik ken haar persoonlijk, was in Zweden op vakantie. Hele mooie dame, maar toen ik daar was was ik wel closer met haar vriendin die was minder mooi maar we begrepen elkaar beter. Deze dame is super lekker en heeft dikke tieten, alleen ze was wel kinderachtig. En nee ik heb haar niet geneukt voor mensen die dat zouden vragen.
is goedquote:Op woensdag 23 mei 2007 20:40 schreef don-diablo het volgende:
[..]
Nou versier jij haar vriendinnetje en dan ben ik wel je wingman en versier ik haar, wa hette du meisje meisje![]()
haha voor je het niet weet, mijn vader werk daar,quote:Op woensdag 23 mei 2007 01:33 schreef Arjann87 het volgende:
Ach, ach ach.
Mijn fout. Helaas door je gebrekkig Nederlands én je bedreigingen moet ik toch écht aangifte bij de politie doen. Helaas voor jou heb ik je gegevens (via Fok!) en ga morgen even naar het politiebureau.
Ga poepen ofso, vind ik wel een goeie. Ik ga nu even. Kus en doe de groetjes van me bij de politiebureau.
quote:Op woensdag 23 mei 2007 20:52 schreef BonJovi het volgende:
vuile viesertalsof mensen hierop gaan trekken ofzo
Breezah allertquote:Op woensdag 23 mei 2007 20:57 schreef xLOORR het volgende:
[quote]Op woensdag 23 mei 2007 20:53 schreef xLOORR het volgende:
[..]
Laat ik het zo zegge;
wat wil je berijken met je zogenaamde polietie,
je komt niet verder
jij ben een pedo, jij gaat meisjes erop zette
je kent er niet eens
en je OORDEELT. wat nou sletye he.
je moeder is een sletye.
veell plezier bij je politie bureaaaauuu
nerd
Ik denk dat dit meisje me vast wel heeel goed zal begrijpenquote:Op woensdag 23 mei 2007 20:29 schreef BonJovi het volgende:
[afbeelding]
[afbeelding]
Ik ken haar persoonlijk, was in Zweden op vakantie. Hele mooie dame, maar toen ik daar was was ik wel closer met haar vriendin die was minder mooi maar we begrepen elkaar beter. Deze dame is super lekker en heeft dikke tieten, alleen ze was wel kinderachtig. En nee ik heb haar niet geneukt voor mensen die dat zouden vragen.
wingman? ben je een pua?quote:Op woensdag 23 mei 2007 20:40 schreef don-diablo het volgende:
[..]
Nou versier jij haar vriendinnetje en dan ben ik wel je wingman en versier ik haar, wa hette du meisje meisje![]()
puwhat? Nee ik heb laatst de wingman uitgehangen bij een kameraad, die moest ff met een meisje praten en ik met haar vriendin. Conclusie was dat we beide hebben gescoord, was wel grappig eig. Verder vond ik dr helemaal nix en ze is een breezah die into jumpen isquote:
Oeh, dus je vader werkt bij de politie en daar door heb ik dus minder rechten?quote:Op woensdag 23 mei 2007 20:52 schreef xLOORR het volgende:
[..]
haha voor je het niet weet, mijn vader werk daar,
jij ben een viese pedo, dus ik zou jou is ff aangeven.
btj meisjes op je site zetten vuile viesertt.
ga jij maar lekker zogenaamd naar de politie moeahhahahahahaaaaaaaa.
kwordt al bang![]()
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |