en sinds wanneer mag je geen vragen meer stellen?quote:Op maandag 21 mei 2007 17:05 schreef Snakiej het volgende:
Omdat een kind niet genoeg ontwikkeld is om te zeggen wat hij wilt of niet .
Wil jij je lul in een kind van 12 steken wat amper gevormt is? Geil je op niet ontwikkelde tetten?
Misschien moet ik jouw toch maar eens aangeven bij child focus...
Nou, dit topic en de topicstarter!quote:
quote:Op maandag 21 mei 2007 17:00 schreef Surveillance-Fiets het volgende:
TS is een kloon van een gore pedo.
Oh.quote:Op maandag 21 mei 2007 17:05 schreef Tandpasta_is_cool het volgende:
[..]
Nou, dit topic en de topicstarter!![]()
12 is al te oud voor de meeste pedofielen aangezien ze dan al in de puberteit zitten...quote:Op maandag 21 mei 2007 17:05 schreef Snakiej het volgende:
Omdat een kind niet genoeg ontwikkeld is om te zeggen wat hij wilt of niet .
Wil jij je lul in een kind van 12 steken wat amper gevormt is? Geil je op niet ontwikkelde tetten?
Misschien moet ik jouw toch maar eens aangeven bij child focus...
Aha, een pedofiel die een andere pedofiel 'wijze' raad geeft, hè?quote:Op maandag 21 mei 2007 17:07 schreef thefunny het volgende:
Heeee joh TS!!
Dit is een maatschappelijk taboe waar je over begint!! Ik kan je een raad geven: Doe maar niet.
Hehehe, deze kerel werkt voor het Meldpunt kinderporno hoorquote:Op maandag 21 mei 2007 17:08 schreef OldJeller het volgende:
[..]
Aha, een pedofiel die een andere pedofiel 'wijze' raad geeft, hè?
Pak de hooivorken en fakkels!!!
Dat zijn verkapte pedofielen want elk normaal persoon wil op geen enkele manier te maken hebben daarmee...quote:Op maandag 21 mei 2007 17:09 schreef thefunny het volgende:
[..]
Hehehe, deze kerel werkt voor het Meldpunt kinderporno hoor![]()
Precies, het probleem is dat het het kind voor de rest van zijn leven beschadigt, omdat het geen tijd gehad heeft zich sexueel te ontwikkelen. Hierin treedt dan een scheefgroei op die je nooit meer recht kunt krijgen. Daarom is het verboden.quote:Op maandag 21 mei 2007 17:11 schreef steeg het volgende:
ik kan me zo'n film goed voor de geest halen waarin een kind seks had met een pederast. Dat kind vond het geweldig... Maar was wel fucked up (seksueel tenminste) voor de rest van zijn leven. Hij heet mysterious skin. Misschien moet je die eens zien. Omdat het onderwerp je blijkbaar interesseert.
SSST!quote:Op maandag 21 mei 2007 17:17 schreef DJ_Scuff het volgende:
[..]
Dat zijn verkapte pedofielen want elk normaal persoon wil op geen enkele manier te maken hebben daarmee...![]()
En ze hebben ook al geen humor, die gasten......quote:Op maandag 21 mei 2007 17:18 schreef thefunny het volgende:
[..]
SSST!
De meeste mensen willen met moord niets te maken hebben, maar dat maakt van een politieman die de moordzaak onderzoekt nog geen moordenaar vriend.
Zucht.quote:Op maandag 21 mei 2007 17:20 schreef DJ_Scuff het volgende:
[..]
En ze hebben ook al geen humor, die gasten......![]()
that's what they like you to think...quote:Op maandag 21 mei 2007 17:18 schreef thefunny het volgende:
[..]
SSST!
De meeste mensen willen met moord niets te maken hebben, maar dat maakt van een politieman die de moordzaak onderzoekt nog geen moordenaar vriend.
Zoals ik zei:quote:Op maandag 21 mei 2007 17:18 schreef thefunny het volgende:
[..]
Blabla, had ik al gehad...
En als je er niets mee te maken wilt hebben, waarom reageer je hier dan?![]()
Ik was je voor! Zie pagina 1!quote:Op maandag 21 mei 2007 17:32 schreef JohnFoK het volgende:
triest!
Klopt! Ik zie ook liever 2 zoenende vrouwen!quote:Op maandag 21 mei 2007 17:40 schreef SlimShady het volgende:
grmbl.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |