Paupers.quote:Op vrijdag 15 juni 2007 13:20 schreef Fir3fly het volgende:
En bovendie vinden veel mensen TMU het geld niet waard.
Maar op die server staan allemaal mini-tracks op dat is wel jammerquote:Op zondag 17 juni 2007 19:35 schreef e-wok het volgende:
He Kree, welkom terug
De fok clan bestaat eigenlijk niet meer...het actieve deel (waaronder veel leden uit de goede ouwe tijd) hebben zich verenigd in een nieuwe clan, namelijk F07. We hebben ook een server op tmn, net als op tmu... http://tm.servegame.org/forum
Jep, ik ben ook meer fan van het langere werk. Ahoewel er wel goede banen op de F07 server staanquote:Op zondag 17 juni 2007 22:00 schreef Tha_T het volgende:
[..]
Maar op die server staan allemaal mini-tracks op dat is wel jammer
6 totaal andere omgevingen, dus meer variatie.quote:Op maandag 18 juni 2007 14:11 schreef Roellie80 het volgende:
spelen nog mensen Nations, of zijn de meeste over op United?
Speel al maanden met plezier Nations, en heb ook een leuke rating, waarom zou ik overstappen naar United?
wat is het verschil in de ranking dan?quote:Op maandag 18 juni 2007 14:21 schreef Terecht het volgende:
[..]
6 totaal andere omgevingen, dus meer variatie.
Je hebt meer bouwblokken tot je beschikkingom banen te maken.
Eerlijker rankingsysteem (alhoewel dit een twistpuntje is)
Je algemene ranking wordt bepaald door je rankings per omgeving. Het maximaal aantal punten dat je kunt halen is 20.000, dus boosten is uitgesloten.quote:Op maandag 18 juni 2007 14:53 schreef Roellie80 het volgende:
[..]
wat is het verschil in de ranking dan?
Ik heb TMN al een jaar niet meer gespeeld, maar ik weet precies welke track je bedoelt. Welke megaul die bij Nadeo heeft ontworpen...quote:Op woensdag 27 juni 2007 22:00 schreef Tackleberry het volgende:
Wat is I-6 toch een irritante track. Heb het filmpje van het record op TMX bekeken, maar wat ik ook probeer, ik kom niet goed uit. De keren dat ik goed op de wallride terecht kom, heb ik te weinig snelheid om de bovenste exit te gebruiken... Dan ga ik er óf onderdoor óf ik knal er tegenaan. Één keer knalde ik er tegenaan om vervolgens mijn weg te kunnen vervolgen, waardoor ik een 15.61 heb neergezet. Met een run zonder te botsen haal je de 14.xx gemakkelijk, maar ik krijg het maar niet voor elkaar. Erg frustrerend!
Waarom zou je uberhaupt die baan rijdenquote:Op woensdag 27 juni 2007 22:00 schreef Tackleberry het volgende:
Wat is I-6 toch een irritante track. Heb het filmpje van het record op TMX bekeken, maar wat ik ook probeer, ik kom niet goed uit. De keren dat ik goed op de wallride terecht kom, heb ik te weinig snelheid om de bovenste exit te gebruiken... Dan ga ik er óf onderdoor óf ik knal er tegenaan. Één keer knalde ik er tegenaan om vervolgens mijn weg te kunnen vervolgen, waardoor ik een 15.61 heb neergezet. Met een run zonder te botsen haal je de 14.xx gemakkelijk, maar ik krijg het maar niet voor elkaar. Erg frustrerend!
Omdat het de enige Nadeo track is waar ik nog geen GOLD heb gehaald...quote:Op donderdag 28 juni 2007 20:55 schreef Terecht het volgende:
Waarom zou je uberhaupt die baan rijden. I-6 is echt een marteling
.
Probeer dan bij de banen waar je al gold hebt het Nadeo record te verbrekenquote:Op vrijdag 29 juni 2007 16:54 schreef Tackleberry het volgende:
[..]
Omdat het de enige Nadeo track is waar ik nog geen GOLD heb gehaald...
Nu staat er zo'n stomme zilveren medaille in het Solo scherm...
Mja, ik moet en zal goud krijgen op I-6!quote:Op vrijdag 29 juni 2007 17:07 schreef Bouncer_Bone het volgende:
Probeer dan bij de banen waar je al gold hebt het Nadeo record te verbrekenDan heb je tenminste een andere uitdaging
Tofquote:Op zaterdag 30 juni 2007 11:49 schreef -tK- het volgende:
Woensdag vertrek ik naar het ESWC in Parijs
Helaas is het prijzengeld drastisch verlaagt voor tmn![]()
Vorig jaar kreeg de top8 minimaal $1000, nu krijgt alleen de top3 geld![]()
Denk niet dat ik de top3 haal![]()
Jazeker, dat zijn ook de grootste kanshebbers, samen met Gallo, Carl en didoquote:Op zaterdag 30 juni 2007 12:41 schreef Terecht het volgende:
[..]
Tof![]()
Wel een beetje jammer dat ze de prijzen hebben verminderd, nu moet je nog beter je best doen
Ik heb laatst Xeno. lign en selrahc bezig gezien, maar die gasten zijn echt TÉ goed. Die doen toch ook mee in Parijs?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |