Thanks.. ze heeft een veel pijnstilling gehad en medicijnen mee naar huis gekregen.quote:Op maandag 21 mei 2007 08:07 schreef iamredleader het volgende:
@KiwiTjuHh: beterschap met de hond!
Aww... Veel beterschap!quote:Op maandag 21 mei 2007 15:53 schreef Logician het volgende:
ziekkoorts, misselijk/overgeven, keelpijn ... blerghh...
thxquote:
Holy shite... Dat klinkt zeker ernstig... Hoop dat je er wel voor die koters kan zijn als het nodigquote:Op maandag 21 mei 2007 16:13 schreef Nies het volgende:
Kutjes......
Vriendin heeft borstkanker met uitzaaďngen.
Nou zit ik er niet echt op te wachten dat ik twee blonde koters in mijn schoot krijg geworpen, maar bovenal wil ik zo graag dat ze gewoon weer gezond wordt.
Ze zou het niet geopperd hebben als ze er niet van overtuigd zou zijn dat die kids en ik het samen kunnen rooien.quote:Op maandag 21 mei 2007 16:18 schreef B-FliP het volgende:
[..]
Holy shite... Dat klinkt zeker ernstig... Hoop dat je er wel voor die koters kan zijn als het nodig
mocht zijn... En voor je vriendin zou k aanraden om niet alleen binnen Nederland te kijken wat
ze kunnen doen maar ook zeker contact hebben met Amerikaanse deskundigen en ervarings-
deskundigen...
Ik ga het adres doorgeven! Thanksquote:De site www.cancer.org is voor en door mensen met (enorm veel soorten) kanker en is een
internationaal hulpkanaal voor mensen met kanker, om te praten, maar ook voor tips, en de
nieuwste geneeswijzen...
Dank jequote:Op maandag 21 mei 2007 16:19 schreef Logician het volgende:damn.. heel veel sterkte gewenst hiermee voor jou en je vriendin Nies...
quote:Op maandag 21 mei 2007 16:13 schreef Nies het volgende:
Kutjes......
Vriendin heeft borstkanker met uitzaaďngen.
Nou zit ik er niet echt op te wachten dat ik twee blonde koters in mijn schoot krijg geworpen, maar bovenal wil ik zo graag dat ze gewoon weer gezond wordt.
quote:Op maandag 21 mei 2007 20:37 schreef TommyGun het volgende:
Deze quotations zeggen genoeg.....
"You didn't say anything to hurt me; it's what you didn't say that made me cry"
Hold me when I cry, sleep with me on my drenched pillow, just for one night"
"I can't help myself; I don't want anyone else"
"One day you'll look back and think... damn! that boy really did love me..."
"Why do I waste my time? Why is it that you're so damn irreplaceable?"
"So... from now on... when you think of me... just remember that I could've been the best thing you ever had"
"I think its time I let you go... and that is hard to do because part of me will be in love with you for the rest of my life"
"A million words would not bring you back, I know because I've tried, neither would a million tears, I know I've cried"
"You're the reason I live and the reason I die, you're the reason"
hoiquote:Op maandag 21 mei 2007 22:21 schreef birdydontfly het volgende:
ik wil niet meer om je huilen ik wil het echt niet
waarom komt dit nou niet zomaar goed, waarom mis je me niet
ik hou zo verschrikkelijk veel van je![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |