Maar wat moet ik dán voor icon!?quote:Op vrijdag 18 mei 2007 14:10 schreef Talitha het volgende:
[..]
Alleen als je er niet rechtstreeks naar kijkt.![]()
Intelligent beest! Uitbroeden en dan meteen toeslaan als ze uit het ei komen.quote:Op vrijdag 18 mei 2007 14:04 schreef mootie het volgende:
[..]
Gaat over mijn kat........slechte vogelvanger dus hij sleept nu met eitjes.
In de groenbak..... geen idee waar ie het vandaan heeft geplukt..... en dan nog, je kan het niet meer terugleggen.quote:
Je schrijfstijl heb je in ieder geval niet van je vader. Zie je dat Ian?quote:
Rustig maar kuikentjequote:Op vrijdag 18 mei 2007 15:55 schreef petraa het volgende:
Ik ben boodschappen wezen doen, met mijn auto en in de winkel heb ik alleen jongens en mannen en vrouwen gezien. Het was VET DRUK, ze hadden haast niets meer, dus ik moet morgen weer boodschappen doen.Ik heb mijn boodschappen in het winkelkar gezet en daarna ben ik naar de kassa gereden en heb de boodschappen betaald uit mijn portemonnee, met mijn pinpas. Ik HAAT de natasiamodus dus...................... Ben ik duidelijk geweest.
Waarom heb jij in godsnaam die achtelijke osbourne als ava!!!!quote:
Achterlijk!?quote:Op vrijdag 18 mei 2007 16:23 schreef petraa het volgende:
[..]
Waarom heb jij in godsnaam die achtelijke osbourne als ava!!!!
Tja, ik zeg maar zo ik zeg maar nix.quote:Op vrijdag 18 mei 2007 16:26 schreef Ian_Nick het volgende:
[..]
Black Sabbath...
Paranoid...
Eerste "metal" nummer ooit gemaakt![]()
!?
Ik luister graag naar Robbie Williams!!!!!!!quote:Op vrijdag 18 mei 2007 16:30 schreef Ian_Nick het volgende:
[..]
Naar welke muziek luisteren Petra's graag?![]()
!?
Ik vond vooral het album met de Sinatra liedjes erg goed te doenquote:Op vrijdag 18 mei 2007 16:32 schreef petraa het volgende:
[..]
Ik luister graag naar Robbie Williams!!!!!!!![]()
quote:Op vrijdag 18 mei 2007 16:34 schreef Ian_Nick het volgende:
"Angels" is wel een prachtig nummer, natuurlijk...![]()
!?
Hoe is het eigenlijk met Tokyo Hotel?quote:Op vrijdag 18 mei 2007 16:40 schreef petraa het volgende:
[..]
![]()
Ik ben er vooral naar gaan luisteren door me dochter hoor, die is echte williams fan. We zijn ook naar zijn concerten in de Arena geweest en naar Live in Berlijn, daar had ze kaartjes voor gewonnen.
Ze zit nu voor de tv te kijken, want ze komen live bij TMFquote:Op vrijdag 18 mei 2007 16:41 schreef Ian_Nick het volgende:
[..]
Hoe is het eigenlijk met Tokyo Hotel?
!?
Ze is er toch maar niet heen?quote:Op vrijdag 18 mei 2007 16:41 schreef petraa het volgende:
[..]
Ze zit nu voor de tv te kijken, want ze komen live bij TMF
Ik ook, maar ze zit heel liefjes voor de tv, wel keihard aan natuurlijk. Ik heb trouwens alleen maar lieve kids.quote:Op vrijdag 18 mei 2007 16:46 schreef Ian_Nick het volgende:
[..]
Niet!?
Ik had een sjaggo dochter verwacht!![]()
!?
Kan jij zo goed opvoeden!?quote:Op vrijdag 18 mei 2007 16:48 schreef petraa het volgende:
[..]
Ik ook, maar ze zit heel liefjes voor de tv, wel keihard aan natuurlijk. Ik heb trouwens alleen maar lieve kids.![]()
![]()
Ehm dat durf ik niet van mezelf te zeggen, maar ze zijn echt lief.quote:
quote:Op vrijdag 18 mei 2007 16:52 schreef petraa het volgende:
[..]
Ehm dat durf ik niet van mezelf te zeggen, maar ze zijn echt lief.Maar ja wat wil je ook met zo'n lieve moeder
![]()
Veel plezierquote:Op vrijdag 18 mei 2007 16:58 schreef petraa het volgende:
Ik ga ff kokkerelen en bij me dochter zitten naar Tokio Hotel kijken.
Dat was bij voorbaat (of voorbaad?) al redelijk kansloos...quote:Op vrijdag 18 mei 2007 16:55 schreef Ian_Nick het volgende:
Dat smoelenboek gaat nooit meer wat worden..![]()
!?
Och, ergens had ik de hoop dat het VOL-niveau hier hoog genoeg was om er misschien iets van te maken.quote:Op vrijdag 18 mei 2007 17:14 schreef Veulen het volgende:
[..]
Dat was bij voorbaat (of voorbaad?) al redelijk kansloos...![]()
quote:Op vrijdag 18 mei 2007 17:17 schreef Ian_Nick het volgende:
Och, ergens had ik de hoop dat het VOL-niveau hier hoog genoeg was om er misschien iets van te maken.
Maar het Fok! niveau is te hoog![]()
!?
De 2 verhaaltjes die er staan zijn best leukquote:Op vrijdag 18 mei 2007 17:23 schreef Veulen het volgende:
[..]
Inderdaad, dat was precies waar ik op doelde dat Fok niveau.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |