Autisten FTWquote:Op vrijdag 13 juli 2007 08:42 schreef Longmen het volgende:
[..]
Jij snapt er ook niet veel van of wel?![]()
quote:Op vrijdag 13 juli 2007 10:40 schreef Pritt het volgende:
Die jongen hoort ook niet bij zo'n provinciaaltje te voetballen.
quote:Op vrijdag 13 juli 2007 10:36 schreef du_ke het volgende:
Zou zonde zijn voor Suarez. Ajax heeft al te veel aankopen verprutst hij kan beter nog een jaartje in Stad blijven.
Volgens mij ken jij de situatie niet helemaal. Het is niet Suarez die graag wil, maar Fonseca. Fonseca heeft 30% van de transferrechten van Luis Suarez. Wanneer De Telegraaf deze man benadert over een transfer zal hij hier altijd positief tegenover staan. Puur eigenbelang.quote:Op vrijdag 13 juli 2007 08:35 schreef Dr.Daggla het volgende:
Suarez wil graag, die komt echt wel.
Groningen is alleen de prijs aan het opdrijven.. Groningensupporters die denken dat ie dit zegt omdat ze zooooo graag willen dat Suarez blijft, zijn echt erg naief
quote:Op vrijdag 13 juli 2007 10:43 schreef The_Verve het volgende:
[..]
Volgens mij ken jij de situatie niet helemaal. Het is niet Suarez die graag wil, maar Fonseca. Fonseca heeft 30% van de transferrechten van Luis Suarez. Wanneer De Telegraaf deze man benadert over een transfer zal hij hier altijd positief tegenover staan. Puur eigenbelang.
Als jij denkt dat het prijsopdrijving is ben jij misschien wel degene die naïef is. Wanneer Ajax Suarez daadwerkelijk wil kopen zijn ze vrijwel alle Babel-miljoenen in één keer kwijt.
hoezo krom? Het lukt aankopen uit de vaderlandse competitie zelden om beter te worden bij Ajax. Dat gaat gewoon erg vaak mis. En nog een jaartje groningen waar hij kan leren echt een dragende speler te worden kan zeker geen kwaad.quote:Op vrijdag 13 juli 2007 10:41 schreef Longmen het volgende:
[..]
Wat is dat nu weer voor kromme redenering? Elke speler moet je individueel bekijken. Resultaten uit het verleden.... Van nog een jaar of 2 op niveau van Grun is goed voor m denk je?
(met alles respect voor de leukste club uit t noorden trouwens....)
ja er was gelijk al gedonder met die vent.quote:Op vrijdag 13 juli 2007 10:46 schreef MaxPower het volgende:
[..]
30%? Die man loopt binnen op 1 transfer. Wat is de voetbalwereld toch mooi!
![]()
Gevoel voor humor heb je wel. Ajax kan het zich niet permitteren (veel) meer dan 10 miljoen voor een transfer uit te geven, Geen enkele club zal dat trouwens doen, hun gehele transferbudget aan 1 speler besteden.quote:Op vrijdag 13 juli 2007 10:43 schreef The_Verve het volgende:
Als jij denkt dat het prijsopdrijving is ben jij misschien wel degene die naïef is. Wanneer Ajax Suarez daadwerkelijk wil kopen zijn ze vrijwel alle Babel-miljoenen in één keer kwijt.
Ajax is de partij met gevoel voor humor. Zeker wanneer het klopt dat ze 5 miljoen hebben geboden.quote:Op vrijdag 13 juli 2007 10:51 schreef twi het volgende:
[..]
Gevoel voor humor heb je wel. Ajax kan het zich niet permitteren (veel) meer dan 10 miljoen voor een transfer uit te geven, Geen enkele club zal dat trouwens doen, hun gehele transferbudget aan 1 speler besteden.
Dat is geen humor dat is hij momenteel waard. Misschien 7,5 a 8 hooguit. Laten we niet doen alsof het de nieuwe Pele is ofzo...quote:Op vrijdag 13 juli 2007 10:57 schreef The_Verve het volgende:
[..]
Ajax is de partij met gevoel voor humor. Zeker wanneer het klopt dat ze 5 miljoen hebben geboden.
5 miljoen voor Suarez is een prima startbod, uiteindelijk denk ik dat 8 miljoen de max zal zijn die Ajax zal bieden. Gaat Groningen niet akkoord, dan niet. Maar Groningen moet niet denken dat ze hem in de toekomst gemakkelijk voor dat bedrag kwijtraken. Suarez is toch vooral hier in Nederland bekend, en wanneer Suarez niet naar Ajax gaat, dan trekt Ajax een andere spits aan. Feyenoord heeft dit soort geld niet en PSV heeft al een overschot aan spitsen en tenzij een van hen voor veel geld verkocht wordt kunnen ze ook niet zomaar 8 miljoen op tafel leggen.quote:Op vrijdag 13 juli 2007 10:57 schreef The_Verve het volgende:
[..]
Ajax is de partij met gevoel voor humor. Zeker wanneer het klopt dat ze 5 miljoen hebben geboden.
Nee, maar de prijzen zijn wel flink omhoog gegaan dit seizoen... Babel is natuurlijk ook geen 17,5m waard.quote:Op vrijdag 13 juli 2007 11:10 schreef Longmen het volgende:
[..]
Dat is geen humor dat is hij momenteel waard. Misschien 7,5 a 8 hooguit. Laten we niet doen alsof het de nieuwe Pele is ofzo...
Aan 5 miljoen verdient groningen bijna neits. Dan zijn ze echt gek om hem te laten gaan. het is een speler die de fans graag zien en er zou vervanging moeten komen. lijkt me niet dat ze hem voor minder dan 10 laten gaan.quote:Op vrijdag 13 juli 2007 11:10 schreef Longmen het volgende:
[..]
Dat is geen humor dat is hij momenteel waard. Misschien 7,5 a 8 hooguit. Laten we niet doen alsof het de nieuwe Pele is ofzo...
Mwah, voordat ie naar Groningen kwam waren er enkele clubs van naam die hem volgden en hem dus echt wel kennen. Suarez is één van de grootste talenten van uruguay.quote:Op vrijdag 13 juli 2007 11:13 schreef twi het volgende:
[..]
Suarez is toch vooral hier in Nederland bekend, en wanneer Suarez niet naar Ajax gaat, dan trekt Ajax een andere spits aan.
Volgens mij vergeet jij dat Suarez nog een contract voor 4 seizoenen heeft.quote:Op vrijdag 13 juli 2007 11:10 schreef Longmen het volgende:
[..]
Dat is geen humor dat is hij momenteel waard. Misschien 7,5 a 8 hooguit. Laten we niet doen alsof het de nieuwe Pele is ofzo...
Klopt.quote:Op vrijdag 13 juli 2007 11:13 schreef MaxPower het volgende:
[..]
Nee, maar de prijzen zijn wel flink omhoog gegaan dit seizoen... Babel is natuurlijk ook geen 17,5m waard.
Tuurlijk, Groningen is ook gek als ze niet proberen meer dan de hoofdprijs te krijgen. Maar die 10 is echt te hoog lijkt me. Denk echt dat het max 8 wordt ofzo... Daar kan Groningen hele leuke dingen mee doen, bv zo'n nieuw talent binnen halen.quote:Op vrijdag 13 juli 2007 11:14 schreef du_ke het volgende:
[..]
Aan 5 miljoen verdient groningen bijna neits. Dan zijn ze echt gek om hem te laten gaan. het is een speler die de fans graag zien en er zou vervanging moeten komen. lijkt me niet dat ze hem voor minder dan 10 laten gaan.
Suarez zal niet veel meer dan een paar ton verdienen, dus is dat contract van 4 jaar niet al te veel waard.quote:Op vrijdag 13 juli 2007 11:16 schreef The_Verve het volgende:
[..]
Volgens mij vergeet jij dat Suarez nog een contract voor 4 seizoenen heeft.
8 ton ongeveer.quote:Op vrijdag 13 juli 2007 11:18 schreef twi het volgende:
[..]
Suarez zal niet veel meer dan een paar ton verdienen, dus is dat contract van 4 jaar niet al te veel waard.
Hoeveel heeft Groningen eigenlijk neergelegd voor Suarez?
Uhm... ken je feiten en dan weet je dat Werder Bremen al op de tribune heeft gezeten voor Luisjequote:Op vrijdag 13 juli 2007 11:13 schreef twi het volgende:
[..]
Maar Groningen moet niet denken dat ze hem in de toekomst gemakkelijk voor dat bedrag kwijtraken. Suarez is toch vooral hier in Nederland bekend
Of denk je echt dat er straks een Europese topclub met 15 miljoen op de stoep staat? Die zullen echt niet direct van Groningen een speler overnemen. En Europese subtoppers of wannabe-subtoppers betalen ook niet meer dan die gestelde 8 miljoen euro.
Dit toont wel weer aan dat je niet weet waar je over praat. Al voordat Groningen interesse toonde werd ie al door Italiaanse clubs gevolgd (waaronder Inter). Daarnaast heeft Werder Bremen ook al interesse getoond.quote:Op vrijdag 13 juli 2007 11:13 schreef twi het volgende:
[..]
5 miljoen voor Suarez is een prima startbod, uiteindelijk denk ik dat 8 miljoen de max zal zijn die Ajax zal bieden. Gaat Groningen niet akkoord, dan niet. Maar Groningen moet niet denken dat ze hem in de toekomst gemakkelijk voor dat bedrag kwijtraken. Suarez is toch vooral hier in Nederland bekend.
Ligt een beetje aan komend seizoen. Ik denk dat hij het fantastisch gaat doen. En ook al zou je gelijk hebben, dan wil Groningen hem waarschijnlijk liever aan een buitenlandse club verkopen dan aan een Nederlandse club. Uiteraard na dit seizoen...quote:Op vrijdag 13 juli 2007 11:13 schreef twi het volgende:
Of denk je echt dat er straks een Europese topclub met 15 miljoen op de stoep staat? Die zullen echt niet direct van Groningen een speler overnemen. En Europese subtoppers of wannabe-subtoppers betalen ook niet meer dan die gestelde 8 miljoen euro.
Die schaar ik onder Europese subtop en die zullen echt niet meer dan Ajax betalen. Ja, misschien in salaris.quote:Op vrijdag 13 juli 2007 11:23 schreef Magno het volgende:
Uhm... ken je feiten en dan weet je dat Werder Bremen al op de tribune heeft gezeten voor Luisje
+ (waarschijnlijk) 7 tonquote:
Suarez zal basisspeler worden bij Ajax. Voorin hebben we nu eigenlijk alleen nog maar Huntelaar en een geblesseerde Leonardo. Dus een basisplek is vrijwel gegarandeerd.quote:Op vrijdag 13 juli 2007 11:40 schreef Thomas87 het volgende:
dan een bankzitter te zijn bij Ajax.
KJH en Suarez met elkaar vergelijken gaat al niet op.... KJH had zih al aardig bewezen als goalgetter. Suarez heeft kwaliteiten, maar is sowieso al (nog) niet zo'n goalgetter als KJH. En daar wordt nu eenmaal ook voor betaald, de garantie op doelpunten.quote:Op vrijdag 13 juli 2007 11:49 schreef Magno het volgende:
ten tijde van Robben moesten we dan ook verkopen voor het geld. Momenteel hoeft dat niet...
Huntelaar met een 1 jarig contract koste 9 miljoen
Suarez met sowieso nog een 3 jarig contract zou dit dan ook min. moeten kosten in mijn ogen
(oh ja... suarez koste echt 1,5 miljoen... volgens mij is Fonseca ook afgekocht)
Hoe kom je nou weer bij 1 jarig contract?quote:Op vrijdag 13 juli 2007 11:49 schreef Magno het volgende:
Huntelaar met een 1 jarig contract koste 9 miljoen
Waarom zou Groningen dan in hemelsnaam verkopen? Ze verzwakken de selectie en verdienen niet veel aan Suarez. Z'n contract loopt nog wel even door en als hij zich zo blijft ontwikkelen stigt z'n prijs alleen maar.quote:Op vrijdag 13 juli 2007 11:54 schreef Dr.Daggla het volgende:
Denk dat ze tussen de 8 en 10 miljoen willen hebben, wat natuurlijk veel te veel is.
7 miljoen max.
Die gaat het 100% hard spelen..quote:Op vrijdag 13 juli 2007 11:57 schreef Chivu het volgende:
. En als die zaakwaarnemer zo'n boef is als jullie zeggen zal hij het wel hard proberen te spelenMaar als het op die manier moet, dan liever een andere speler.
Dan hoop ik dat Van Geel het houdt bij wat hij nu al heeft gezegd. En ik vind het trouwens heel on-Van Geels om zoiets naar de media te lekken, normaal gesproken is het echt zo'n "op dit soort zaken gaat Ajax nooit in"-figuur.quote:Op vrijdag 13 juli 2007 12:03 schreef venomsnake het volgende:
Die gaat het 100% hard spelen..
Groningen heeft echt enorm veel moeite moeten doen om Suarez naar de euroborg te halen.
Ah dacht al is dat die voetballer... ja dus.quote:Op vrijdag 13 juli 2007 12:34 schreef venomsnake het volgende:
Die kloot van een Fonseca was trouwens wel een aardige voetballer..
http://en.wikipedia.org/wiki/Daniel_Fonseca
quote:Op vrijdag 13 juli 2007 14:28 schreef Bullet-tooth het volgende:
Sowieso moet een geweldiger speler als Suarez nooit bij een 2e rangs topclub als ajax gaan spelen.
Graag maar als Ajax hem echt wil hebben zullen ze toch met heel wat meer dan een fooitje van 5 miljoen moeten komen.quote:Op vrijdag 13 juli 2007 19:34 schreef El_Bassie het volgende:
5 miljoen voor Suarez is inderdaad een lachwekkend bod, lachwekkend veel. Laat hem maar bij die groningse middenmotor blijven.
Middenmoterquote:Op vrijdag 13 juli 2007 19:34 schreef El_Bassie het volgende:
5 miljoen voor Suarez is inderdaad een lachwekkend bod, lachwekkend veel. Laat hem maar bij die groningse middenmotor blijven.
Kom nou, nu groningen twee keer europees voetbal heeft gehaald zijn ze nog niet gelijk een subtopper. Allemaal zeker in een keer de magere jaren vergeten.quote:Op vrijdag 13 juli 2007 19:49 schreef Garudo het volgende:
[..]
Middenmoter![]()
Groningen heeft in de jaren tachtig al aangewezen een goede sub-topper te zijn. Halverwege de jaren 90 kwam Groningen in een diepe put maar sinds de komst van Nevland, Jans, Suarez etc is Groningen weer terug waar ze horen. De sub-top.
Middenmoot, Wat een grap![]()
Wat betekent dat ajax dan ook een 2e rangs topclub isquote:Op vrijdag 13 juli 2007 19:51 schreef El_Bassie het volgende:
[..]
Kom nou, nu groningen twee keer europees voetbal heeft gehaald zijn ze nog niet gelijk een subtopper. Allemaal zeker in een keer de magere jaren vergeten.
Alleen op basis van de historie kan dat al niet. En Ajax haalt elk jaar Europees. Maar de laatste jaren is Groningen zeker een subtopper, gelukkig.quote:Op vrijdag 13 juli 2007 19:55 schreef Magno het volgende:
[..]
Wat betekent dat ajax dan ook een 2e rangs topclub is
knappe uitspraak van je![]()
Is je usernaam gerelateerd aan Bas Roorda?quote:Op vrijdag 13 juli 2007 19:51 schreef El_Bassie het volgende:
[..]
Kom nou, nu groningen twee keer europees voetbal heeft gehaald zijn ze nog niet gelijk een subtopper. Allemaal zeker in een keer de magere jaren vergeten.
quote:Maandag al maakte Ajax via technisch directeur Martin van Geel kenbaar dat het Suarez naar Amsterdam wil halen. Nijland: 'Van Geel gaf aan dat Ajax een bod wilde uitbrengen. Ik heb meteen aangegeven dat dat zinloos was omdat wij Suarez niet wilden verkopen. Vijf minuten later ontvingen wij niettemin een fax van Ajax met daarin een bod op Suarez. Wij hebben direct gereageerd met een fax waarin wij aangaven niet in onderhandeling te willen treden.'
Nog dezelfde dag werd Nijland gebeld door Ajax' algemeen directeur Maarten Fontein. 'Hij vroeg of wij het bod dat Ajax had uitgebracht te weinig vonden. Ook hem heb ik daarop aangegeven dat een verkoop van Luis Suarez voor ons volstrekt onbespreekbaar is.'
Op dinsdag rode opnieuw een fax van Ajax binnen bij FC Groningen. 'Daarin deed Ajax het verzoek met Suarez te mogen praten. Onze reactie daarop is geweest dat wij niets aan onze vorige fax hebben toe te voegen endat wij Ajax geen toestemming gaven met Luis in gesprek te gaan. Voor ons was daarmee de kous af.'
Voor Ajax niet. Gistermorgen kreeg FC Groningen opnieuw een fax. Nijland:'Daarin staat dat Ajax contact gaat zoeken met het management van de speler.'
Vanaf zijn vakantieadres op Rhodos, waar hij gistermorgen arriveerde, heeft Nijland opnieuw contact gehad met Van Geel en Fontein. 'Als je bij herhaling laat weten dat je een speler niet kwijt wilt maar de andere partij trekt zich daar niets van aan, dan vinden wij dat geen prettige manier van zakendoen. Ik heb ze dat ook laten weten. Ajax speelt het vrij hard, wij gaan dat ook doen.'
Met Suarez, die met Uruguay is uitgeschakeld op het WK onder 20 jaar in Canada, heeft FC Groningen nog geen contact gehad.
quote:Suárez via de rechter naar Ajax
door onze Telesportredactie
ZEIST - Luis Suárez (20) heeft zijn zinnen op Ajax gezet. En de aanvaller is bereid ver te gaan om zijn droomtransfer te realiseren. Omdat FC Groningen met de Amsterdammers weigert te onderhandelen over een transfersom voor de tot 2009 lopende verbintenis van de Uruguayaan, diende Suárez' advocaat Jan Kabalt gisteren bij de KNVB een verzoekschrift tot spoedarbitrage in. Suárez vraagt daarin om ontbinding van zijn contract. "Zolang de zaak onder de rechter is, kan ik geen commentaar geven", bevestigt Kabalt de stap van de Zuid-Amerikaan.
Er is Suárez zo veel aangelegen om in de Amsterdam ArenA de opvolger van de naar Liverpool vertrokken Ryan Babel te worden, dat hij frontaal in de aanval gaat tegen FC Groningen. Zijn huidige werkgever vindt een overgang naar Ajax op voorhand onbespreekbaar. Bij de bekerwinnaar kan Suárez een vijfjarig contract tekenen en drie tot vier keer zo veel verdienen als in het noorden. Gezien eerdere uitspraken is de kans groot dat de arbitragecommissie vanwege sportieve en financiële positieverbetering beslist het contract te ontbinden tegen een x-bedrag.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |