quote:A look at the questions that have been answered and the mysteries yet to be solved for the survivors of Oceanic Flight 815 will be the focus of a new special -- in anticipation of the upcoming season finale episode -- on "Lost: The Answers," airing Thursday, May 17 on ABC
The Special is hosted by “Lost” Executive Producers Damon Lindelof and Carlton Cuse ABC once again invites new and avid “Lost” viewers to take another look at one of the most talked about and critically acclaimed shows.
Uit dat huis van die Mikhail. Daar waren schappen vol met handleidingen.quote:Op donderdag 17 mei 2007 17:20 schreef TC03 het volgende:
Waar haalde Sayid die tekening van dat onderwaterstation vandaan?
Yay wat goedquote:Op donderdag 17 mei 2007 17:04 schreef PietjePuk007 het volgende:
[..]
Ja, als je de promo kijkt weet je 't.
Ik heb dat ook nooit zo goed begrepen. Vooral na de aflevering van vandaag, hij was bereid om te sterven zodat de anderen gered zouden worden. Zelfs als Desmond aanbiedt om in zijn plaats te gaan zet hij dat door. Charlie is tofquote:Op donderdag 17 mei 2007 17:16 schreef Headlong het volgende:
Waarom willen zoveel van jullie Charlie zo graag dood hebben joh? Ik zie het echt niet...
Then again, heel seizoen 2 was gewoon bagger.quote:Op donderdag 17 mei 2007 17:26 schreef Jivis het volgende:
Charlie valt in seizoen 3 inderdaad mee. In seizoen 2 was die echter strontirritant met dat gekloot over z'n drugsverslaving e.d.
quote:Op donderdag 17 mei 2007 17:28 schreef TC03 het volgende:
[..]
Then again, heel seizoen 2 was gewoon bagger.
Dat kan, maar dat is niet zo in dit geval. In de laatste 5 afleveringen zijn we meer opgeschoten dan in heel seizoen 2.quote:
Ik overdrijf niet. Dat niet alle afleveringen van seizoen 2 slecht waren maakt het niet tot een 'goed' seizoen. Zeker de helft was slaapverwekkend saai en traag. Als seizoen 1 van dat niveau was, was Lost al lang gecancelled.quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Dus je hebt overwogen om 1 week voor de seizoensfinale te stoppen met kijken?quote:Op donderdag 17 mei 2007 16:27 schreef aerodynamic het volgende:
Vindt het nu wat minder worden, wat afgekapt.
Maar plaats toch nog ff een tvp, omdat het toch te irritant is ineens te stoppen met kijken.
Dus een seizoen is meteen helemaal bagger als het verhaal niet zo snel gaat? Mwoah dat vond ik niet.. oke het was wel minder dan seizoen 1 en 3, maar kwalitatief toch nog wel behoorlijk vond ik.quote:Op donderdag 17 mei 2007 17:35 schreef Merkie het volgende:
[..]
Dat kan, maar dat is niet zo in dit geval. In de laatste 5 afleveringen zijn we meer opgeschoten dan in heel seizoen 2.
Ach, dat viel best mee.quote:Op donderdag 17 mei 2007 17:28 schreef TC03 het volgende:
[..]
Then again, heel seizoen 2 was gewoon bagger.
Vond ik niet, ik ergerde me echt dood aan Lost, week in week uitquote:Op donderdag 17 mei 2007 17:58 schreef Haunter het volgende:
[..]
Dus een seizoen is meteen helemaal bagger als het verhaal niet zo snel gaat? Mwoah dat vond ik niet.. oke het was wel minder dan seizoen 1 en 3, maar kwalitatief toch nog wel behoorlijk vond ik.
Ja dat van Alex vroeg ik mij ook al af. Danielle heeft haar toch ook ontmoet in het others kamp? (Toen Locke de duikboot op ging blazen) Misschien dat zij toen het echte verhaal verteld heeft.quote:Op donderdag 17 mei 2007 18:51 schreef Kinga het volgende:
Zeker mooie aflevering, damn. Charlie![]()
Desmond is ook zeker een van mijn favorieten geworden. En Alex weet blijkbaar dat Ben haar pa niet is, ook interessant.
Hoezo dat? Ik geloof dat ik een stukje gemist heb dan vandaag.quote:Op donderdag 17 mei 2007 18:51 schreef Kinga het volgende:
En Alex weet blijkbaar dat Ben haar pa niet is, ook interessant.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |