Nee? Ook niet 's ochtends, op je werk? Drink je dan thee?quote:Op donderdag 17 mei 2007 21:06 schreef JAM het volgende:
Hmm, ik denk niet dat ik verslaafd ben aan caffeïne. Ik drink eigenlijk alleen na het eten een kopje koffie. Daar blijft het ook wel bij. Vandaag heb ik er dus twee gedronken. Misschien ben ik wat overgevoelig voor dat spul.
Water, chocomel, dat soort dingen.quote:Op donderdag 17 mei 2007 21:09 schreef Lienekien het volgende:
[..]
Nee? Ook niet 's ochtends, op je werk? Drink je dan thee?
Als je dagelijks koffie drinkt en dan eens een dag niet, dan merk je het effect. Dan heb je de koffie dus nodig om zo wakker te zijn als anders.quote:Op donderdag 17 mei 2007 21:06 schreef Verbal het volgende:
Ik merk eigenlijk nooit iets van een 'wakker' effect van koffie. Behalve als ik teveel zwarte koffie heb gedronken, maar dan worden het meteen 'jitters'.
Suiker wil ook wel helpen, JAM.
V.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |