Je hebt rijles in Eindhoven, neem ik aan. Wat is jouw standaard-reactie bij het zien van een tram?quote:Op maandag 14 mei 2007 13:27 schreef Tha_Erik het volgende:
Ik heb net rijles gehad. Van een andere instructeur. En ik heb 'm 3 keer laten afslaan, de moter, niet de instructeur.
Bij mijn eigen instructeur heb ik 'm nooit laten afslaan.
Als Sigme hier was, dan...quote:Op maandag 14 mei 2007 13:38 schreef LXIV het volgende:
Dat is tenminste beter als op de rem trappen en wachten tot de tram weer uit zicht is.
En ik verwacht in zo'n situatie dat een instructeur me precies vertelt hoe en wat ik moet doen. Al denk ik dat hij zich kapot schrikt als erin Eindhoven een tram rondrijdt.quote:Op maandag 14 mei 2007 13:38 schreef LXIV het volgende:
Dat is tenminste beter als op de rem trappen en wachten tot de tram weer uit zicht is.
Ik heb altijd last van provincialen in Den Haag, LXIV, of ze nu het verkeer ophouden en of ze nu wel of geen trams zien dat doet me er niet zoveel toe. Ik heb last van dat gebrabbel van ze, over waar ik van weg kom en of de winkels ook op zondag los gaan en waar ze het Gemeentemuseum kunnen geraken en of het mij ook al is opgevallen dat er op straat bijna geen Nederlands meer wordt gesproken.quote:Op maandag 14 mei 2007 13:24 schreef LXIV het volgende:
Als Brabander zijn trams in de praktijk mij natuurlijk volkomen onbekend. Iedereen die ik ken had met zijn theorie-examen ontzettend veel moeite de specifieke verkeersregels voor trams te begrijpen.
De gemiddelde reactie van een provinciaal wanneer hij een tram ziet is natuurlijk ook onmiddelijk op de rem gaan staan. Want wanneer wie nu voorrang heeft, daar begrijpen wij totaal niks van. Zekerheid boven alles.
Hebben jullie daar, in de grote stad, nu veel last van? Van provincialen die al het verkeer ophouden wanneer er binnen hun blikveld een tram verschijnt?
Overigens mijden de meeste Brabanders autorijden in Amsterdam vooral om die reden.
quote:Op maandag 14 mei 2007 13:49 schreef JAM het volgende:
[..]
Ik heb altijd last van provincialen in Den Haag, LXIV, of ze nu het verkeer ophouden en of ze nu wel of geen trams zien dat doet me er niet zoveel toe. Ik heb last van dat gebrabbel van ze, over waar ik van weg kom en of de winkels ook op zondag los gaan zijn en waar ze het Gemeentemuseum kunnen geraken (???) en of het mij ook al is opgevallen dat er op straat bijna geen Nederlands meer wordt gesproken.
Dat doen we expres, JAM. Om je te stangen.quote:Op maandag 14 mei 2007 13:49 schreef JAM het volgende:
[..]
Ik heb altijd last van provincialen in Den Haag, LXIV, of ze nu het verkeer ophouden en of ze nu wel of geen trams zien dat doet me er niet zoveel toe. Ik heb last van dat gebrabbel van ze, over waar ik van weg kom en of de winkels ook op zondag los gaan en waar ze het Gemeentemuseum kunnen geraken en of het mij ook al is opgevallen dat er op straat bijna geen Nederlands meer wordt gesproken.
Ik weet het. Ik zat laatst in de tram naar huis en toen stapten er bij Holland Spoor een stel Brabanders in. Die zeiden: 'BOSSCHE BOLLEN! BOSSCHE KOEK! WORSTENBROODJES, JESUS CHRISTUS, DE SPAANSE BEZETTER, LEVE PIM EN MORGEN IS HET WEER CARNAVAL!'-en meer van dat soort provinciaals geneuzel. Ik voelde me toen net kolonel Kurtz uit Apocolypse Know. Ik huilde. Ik weende als het een of andere omaatje. Ik wilde m'n tanden eruit trekken. Ik wist niet wat ik wilde doen. Toen ben ik ergens anders in die tram gaan zitten. Ik heb toen twee haltes rust gehad (Rijswijkseplein, Weteringplein) tot er bij Centraal Station nota bene een stel LIMBURGERS naast me kwamen zitten.quote:Op maandag 14 mei 2007 13:53 schreef hummus het volgende:
[..]
Dat doen we expres, JAM. Om je te stangen.
Japanners, díé zijn pas eng.quote:Op maandag 14 mei 2007 14:01 schreef JAM het volgende:
Ik voel me bedreigd, dat is het.
Nou, ten eerste versta je ze dus al helemaal niet.quote:Op maandag 14 mei 2007 14:17 schreef Gellius het volgende:
Welnee, dat is een heel dienstig volkje, Liene.
quote:Op maandag 14 mei 2007 14:18 schreef Lienekien het volgende:
Nou, ten eerste versta je ze dus al helemaal niet.![]()
En ze kijken geniepig.
Echt niet.quote:Op maandag 14 mei 2007 14:19 schreef Gellius het volgende:
Ben jij een Stadjer van geboorte, L?
Je hoeft er ook niks aan te vinden. Als ík er maar plezierig woon. Het studentenleven speelt zich trouwens wel op een ander niveau af dan dat van andere Nijmegenaren moet ik zeggen.quote:Op maandag 14 mei 2007 14:41 schreef Gellius het volgende:
Ik begrijp werkelijk niet wat jullie nu toch aan Nijmegen vinden. Werkelijk, ik begrijp het niet. Natuurlijk, er zijn wat leuke straatjes en zo, maar het is toch een stad zonder samenhang.
Ik had best Stadjer van geboorte willen zijn. Dat 'Harderwijk' zegt me weinig. Er liggen geen roots.quote:
De Ooijpolder en ik natuurlijk.quote:Op maandag 14 mei 2007 14:57 schreef Gellius het volgende:
Nee, ik hoef natuurlijk helemaal niks. Maar ik wil het graag begrijpen, thisbe. Wàt is er zo mooi aan Nijmegen?
Maar die is lelijk.quote:Op maandag 14 mei 2007 15:14 schreef Z het volgende:
Vergeet de pik van Quack niet Gellius!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |