Een snelle kus op de trap, stelde niks voor.quote:Op zondag 13 mei 2007 00:08 schreef Marrije het volgende:
Begrijp ik nu goed dat Amy al heeft gezoend met Mitch??
Dus jou vrouw gaat niet vreemd als ze het met een vrouw doet, maar wel als ze het met een man doet ???quote:
mag ik je licentie als je toch niet kijkt?...quote:Op zondag 13 mei 2007 00:03 schreef scanman01 het volgende:
[..]
Hou toch op. Lieke heeft al vele keren duidelijk antoord gegeven. Het staat Huub alleen niet aan en daarom zeikt hij maar door. Die jongen daalt per minuut. Wat heb ik me in die idioot vergist zeg. Het is jammer, maar daardoor is mijn behoefte om te kijken echt veel minder geworden.
hoezo?/ amanda vertelde aan lieke dat ze blij was voor haar dat ze nu verkering had(wat dat ook betekend) maar volgens mij als ik verkering heb gaat mijn meissie niet met een ander liggen bekkenquote:Op zondag 13 mei 2007 00:07 schreef easysatellite het volgende:
huub is echt zó hypocriet bah
De echte Huub komt naar boven en Lieke krijgt de schuld.quote:Op zondag 13 mei 2007 00:08 schreef scanman01 het volgende:
[..]
Dat is idd heel erg gebleken sinds Lieke in het huis zit. Zo erg dat ik dus al nauwelijks nog kijk.
Gekkenhuisquote:Op zondag 13 mei 2007 00:09 schreef Polonium-120 het volgende:
[..]
mag ik je licentie als je toch niet kijkt?...
quote:Op zondag 13 mei 2007 00:07 schreef burtbeej het volgende:
Huub mog niet zeggen dat hij is aangerand door Eric
Auwwwwwquote:Op zondag 13 mei 2007 00:10 schreef mrSPLIFFY het volgende:
dit voor je huub i dont give a fuck to
[afbeelding]
Dus heeft pannenkoek het goed voor elkaar, Huub moest zakken in de popoll en dat wist zij te bewerkstelligen met de komst van Lieke. Nu zijn haar lieverdjes Brian en Natasia weer wat zekerder van de winst.quote:Op zondag 13 mei 2007 00:08 schreef scanman01 het volgende:
[..]
Dat is idd heel erg gebleken sinds Lieke in het huis zit. Zo erg dat ik dus al nauwelijks nog kijk.
quote:Op zondag 13 mei 2007 00:08 schreef mootie het volgende:
Huub geeft nu toe dat hij sliep tijdens het 'vrijen' met Eric.
Kan er niet echt een knieval voor gaan maken..eerlijk gezegd....quote:
Differencequote:Op zondag 13 mei 2007 00:07 schreef Liess het volgende:
Huub : Ik hou van mannen en van vrouwen, whats the differents?
Beter van niet, die komt dat huis niet levend meer uit... wordt compleet in elkaar gerost door Lieke.quote:Op zondag 13 mei 2007 00:10 schreef Liess het volgende:
Bel Gaby! NU
Nou dat is de kers op mijn taart vanavondquote:Op zondag 13 mei 2007 00:10 schreef mrSPLIFFY het volgende:
dit voor je huub i dont give a fuck to
[afbeelding]
Amanda en Lieke zoenen en duiken in bed. Eerst lijkt iedereen het leuk te vinden, dan blijkt dat Huub er problemen mee heeft (waarom mocht ik niet met Amanda zoenen en jij wel).quote:Op zondag 13 mei 2007 00:12 schreef solara4 het volgende:
ik kom net binnen, maar er is weer vanalles aan de hand en heb geen streams en geluid wat gebeurt er
Ik had al het gevoel daarover vanaf het moment dat Lieke binnen kwam en het wordt steeds duidelijker. Pannenkoek moet huub niet en Brian en Natas zijn haar lievelingetjes.quote:Op zondag 13 mei 2007 00:12 schreef beequeen het volgende:
Huub zegt dat hij voor beide kutwijven niks voelt. Ik ben bang dat Peet gelijk gaat krijgen dat Huub eruit moet.![]()
Daar lijkt het wel een beetje op.quote:Op zondag 13 mei 2007 00:13 schreef riri het volgende:
Wat er erg duidelijk door wordt is dat Huub voor de volle 100% met winnen van dit spel bezig is en dat alles wat hij zich daarin permiteert door de beugel moet kunnen en dat als een ander iets doet wat niet in zijn straatje (lees:spel)past hij door het lint gaat
wat dat betreft heeft Lieke de echte Huub hier voor de volle 100% uit de tent gelokt!!
Huub moet als de duvel wat afstand van Lieke gaan nemen en zich aan zijn plannen houden. Hij en Jaap zouden een beetje gaan rellen dit weekend.quote:Op zondag 13 mei 2007 00:12 schreef beequeen het volgende:
Huub zegt dat hij voor beide kutwijven niks voelt. Ik ben bang dat Peet gelijk gaat krijgen dat Huub eruit moet.![]()
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |