Niet slapen. Niet achter de computer blijven. Ga lekker koffie drinken en Grey's Anatomy kijken.quote:Op zaterdag 12 mei 2007 00:51 schreef Renesite het volgende:
Ik ben niet moe
Ik ben wat hyper
Ik heb geen slaap
En morgen wel om half 8 de wekker...
Da's lekker.
De maatschappij maakt leven zonder geld onmogelijk.quote:
Eensch, maar werken op zaterdag is nog steeds een keuze, geen verplichtingquote:Op zaterdag 12 mei 2007 00:54 schreef Renesite het volgende:
[..]
De maatschappij maakt leven zonder geld onmogelijk.
Choloform is ook een goede.quote:Op zaterdag 12 mei 2007 00:54 schreef Renesite het volgende:
GHB vindt men meestal in vloeibare vorm maar soms ook wel als poeder. Het wordt meestal gebruikt in een drankje, vanwege de vieze smaak.
Aha!
Als je op andere dagen naar school gaat is het een indirecte verplichting die de rest van de dagen die je door de week wat minder lang worden door niet te gaan werken.quote:Op zaterdag 12 mei 2007 00:55 schreef Rekkie het volgende:
[..]
Eensch, maar werken op zaterdag is nog steeds een keuze, geen verplichting
Die van mij ging om 6 uur op freakin' queensdayquote:
Verkapt zie-mij-mateloos-populair-zijn.quote:Op zaterdag 12 mei 2007 16:16 schreef ID-Tweak het volgende:
heb ook een baantje op zaterdag, maar mensen blijven mij steeds bellen, zo irritant!!!![]()
bekend verschijnselquote:Op zaterdag 12 mei 2007 15:06 schreef DahaKa het volgende:
ik moest ook kwart over 5 eruit en raad is? Dat vond ik niet zo leuk.
Je werkt dus gewoon op een helpdeskquote:Op zaterdag 12 mei 2007 16:16 schreef ID-Tweak het volgende:
heb ook een baantje op zaterdag, maar mensen blijven mij steeds bellen, zo irritant!!!
dat vind ik ook het ergste van m'n zaterdag baantje...quote:Op zondag 13 mei 2007 13:42 schreef Hijacking het volgende:
...
en was savonds 3/4 van de tijd te kapot om uittegaan.
...
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |