JeRa, je bent geweldig [14.gif] .quote:Op donderdag 17 mei 2007 20:41 schreef JeRa het volgende:
@cyberstalker
Heb je dat al geprobeerd met een cursor? Je zou het niet bestaan van een user kunnen opvangen met een handler.
Ja, dat werkt dusquote:Op donderdag 17 mei 2007 20:33 schreef cyberstalker het volgende:
Je maakt in je class gewoon een functie aan. Het enige wat je hoeft te doen is de functie dezelfde naam als de class te geven en klaar ben je. Je kunt dan eventuele parameters naar de functie gewoon doorgeven in je class constructor.
Wat bedoel je met toewijzen? Heb je een codevoorbeeldje?quote:Op donderdag 17 mei 2007 21:37 schreef Xcalibur het volgende:
[..]
Ja, dat werkt dus
Nadeel: in de betreffende functie gebruik ik weer een database-class die ik dus eerst moet toewijzen aan mijn class... Dat doe ik nu dus ook met de hand, net als die functie-aanroep eigenlijk. Kan dat ook automatisch?
1 2 3 4 | $import->database = $database; $import->check = $check; $import->getTableColumns(); |
Die kun je toch gewoon toewijzen vanuit de functie getTableColumns() ?quote:Op donderdag 17 mei 2007 22:31 schreef Xcalibur het volgende:
Ik ben een import-class aan het schrijven. Deze maakt gebruik van een database-class genaamd $database, en een validatie-class genaamd $check. Om te zorgen dat ik deze twee classes binnen mijn import-class kan gebruiken moet ik deze eerst aan de import-class toewijzen.
Als volgt:
[ code verwijderd ]
De functie getTableColumns() wil ik dus automatisch aanroepen, dat werkt dus met de oplossing die je hierboven al gaf. Alleen de functie getTableColumns() heeft dus de $database en $check nodig, die daarna pas toegewezen worden. Als dat nou ook automatisch kan ben ik weer helemaal gelukkig
1 |
1 2 | $this->database = $database; |
Maar als ik deze functie automatisch laat aanroepen door hem de naam van de class te geven, kan ik die variabelen niet meer meegeven? Die zijn namelijk op dat moment nog niet bekend in de class?quote:Op donderdag 17 mei 2007 22:39 schreef cyberstalker het volgende:
Het handigste lijkt mij om gewoon de variabelen $database en $check door te geven aan de class constructor. Verander de functieconstructor (function getTableColumns() ) in het volgende:
Singletons worden juist voor dat soort doeleinden gebruikt. Er zijn wel meer voordelen aan het gebruik van OO in zo'n geval, o.a. het feit dat je delen van je code simpelweg kunt laten returnen i.p.v. een achterlijke constructie van ifs en dat je meer scopes hebt en dus minder kans hebt op vervuiling van variabelen (wat weer kan leiden tot security issues).quote:Op vrijdag 18 mei 2007 08:50 schreef Roönaän het volgende:
Is het idee van een import class sowieso niet dat hij zo generiek is dat je eerst configuraties en links met andere objecten op moet zetten voordat je een executerende functie aanroept? Anders kan je net zo goed class-loze code gebruken. Object orientatie voor de object orientatie zeg maar
Ja, daar zit ik dus ook een beetje meequote:Op vrijdag 18 mei 2007 08:50 schreef Roönaän het volgende:
Is het idee van een import class sowieso niet dat hij zo generiek is dat je eerst configuraties en links met andere objecten op moet zetten voordat je een executerende functie aanroept? Anders kan je net zo goed class-loze code gebruken. Object orientatie voor de object orientatie zeg maar
Een import singleton implementatie?quote:Op vrijdag 18 mei 2007 09:55 schreef JeRa het volgende:
[..]
Singletons worden juist voor dat soort doeleinden gebruikt. Er zijn wel meer voordelen aan het gebruik van OO in zo'n geval, o.a. het feit dat je delen van je code simpelweg kunt laten returnen i.p.v. een achterlijke constructie van ifs en dat je meer scopes hebt en dus minder kans hebt op vervuiling van variabelen (wat weer kan leiden tot security issues).
Geen idee, eigenlijk alleen naar de beschrijvingen gekeken. Géén idee wat ie met import bedoeltquote:
Vraag dan alleen niet hoe de layout er uit ziet ...quote:Op zaterdag 19 mei 2007 08:46 schreef Roönaän het volgende:
Als je editors als TinyMCE erin zet (zoals het pm-systeem) kunnen mensen naar hartelust copy & pasten vanuit word meen ik.
Sowieso moet je de html uit zo'n rte filteren, dus wat dat betreft maakt dat niet al te veel uit.quote:Op zaterdag 19 mei 2007 09:20 schreef WyriHaximus het volgende:
[..]
Vraag dan alleen niet hoe de layout er uit ziet ...
Word heeft de neiging totaal klote html te genereren![]()
Heb het nog een keer moeten doen dat de html niet gefilterd werd want dat wouden ze. Ze snapten alleen niet dat de hele layout verneukt werd dan.quote:Op zaterdag 19 mei 2007 09:23 schreef Roönaän het volgende:
[..]
Sowieso moet je de html uit zo'n rte filteren, dus wat dat betreft maakt dat niet al te veel uit.
TinyMCE heeft een optie om Word-code op te schonenquote:Op zaterdag 19 mei 2007 09:20 schreef WyriHaximus het volgende:
Vraag dan alleen niet hoe de layout er uit ziet ...
Word heeft de neiging totaal klote html te genereren![]()
Weet ik, werkte toen der tijd niet echt lekkerquote:Op zaterdag 19 mei 2007 15:48 schreef Xcalibur het volgende:
[..]
TinyMCE heeft een optie om Word-code op te schonen
Via een externe editor misschien wel (ImageMagick bijvoorbeeld). Het probleem met afbeeldingen van 2-4MB (JPEGs?) is dat de raw pixel info véél groter is dan het bestand zelf. Dan kom je al gauw aan de 20MB, maar door een ander programma binnen PHP aan te roepen omzeil je datquote:Op zaterdag 19 mei 2007 17:22 schreef Chandler het volgende:
Klein vraagje m.b.t. het geheugen gebruik van PHP icm GD.
Is het mogelijk om afbeeldingen van 2-4MB te resizen zonder daarvoor meer dan 20MB geheugen voor te gebruiken?
1 2 3 4 5 6 | $sql = "SELECT SUM(Prijs) FROM lijst AS stats"; $query = mysql_query($sql); $row = mysql_fetch_assoc($query); echo $row["stats"]; ?> |
1 2 3 4 5 6 | $sql = "SELECT SUM(Prijs) FROM lijst AS stats"; $query = mysql_query($sql); $row = mysql_fetch_assoc($query); echo $row; ?> |
ALTER TABLE tbl AUTO_INCREMENT = 100;quote:Op woensdag 16 mei 2007 15:58 schreef mschol het volgende:
[..]
met truncate?
helaas, dan wordt hij niet gereset... (iig niet bij mij..)
argh.. crap...
[..]
http://dev.mysql.com/doc/refman/4.1/en/truncate.html
print_r($row) geeftquote:Op zaterdag 19 mei 2007 22:22 schreef JeRa het volgende:
@qu63
Doe eens een print_r($row)? Een server error 500 krijg je alleen als er iets heel goed fout is gegaan, zoals PHP die crasht bijvoorbeeld.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |