Nee, lukt dus ook nietquote:Op woensdag 9 mei 2007 15:55 schreef Godlike02 het volgende:
en dat in 3 posts![]()
Zo te zien blijven je updates hangen dus.
En dat is wel kut
Even naar de windows update site gaan kijken of het daar wel lukt
quote:[message=26315359,noline]The CarNagE Man schreef op woensdag 16 augustus 2006 @ 17:53[/message]:
Weet je zeker dat het scvhost.exe is en niet svchost.exe?
scvhost is namelijk een virus:
http://www.liutilities.co(...)cesslibrary/scvhost/
quote:Op woensdag 9 mei 2007 19:38 schreef soylent het volgende:
Ik heb dat ook wel eens gehad. Bij mij had het te maken met de printer. Ik heb toen de printer verwijderd, en nieuwe printerdrivers gedownload.
Maar het kan echt van alles zijn.
Het kutte van svchost is dat het een soort schil is waar diverse programma's in kunnen draaien. Als je de task manager oproept (ctrl-alt-del) zul je een heleboel svchost's zien. Ik weet niet zo gauw hoe je kan vinden wat voor soort svchost-proces nu de problemen veroorzaakt..
Ik zou i.i.g beginnen met het checken van nieuwe drivers voor al je apparaten. Daarnaast ff naar Windows update. Zinloze programma's verwijderen. Verder een virus en spyware check erover heen gooien, you'll never know.
hoeft niet. Heeft niks met hijackthis of spyware te maken. Tis een MS bug.quote:Op donderdag 10 mei 2007 00:23 schreef mike-one het volgende:
probeer eens hijackthis programma en kijk of er rare dingen in staan.
http://www.hijackthis.nl/computerschoonmaken.html
http://tweakers.net/nieuw(...)we-problemen-op.htmlquote:Op donderdag 10 mei 2007 08:02 schreef Qwea het volgende:
[..]
hoeft niet. Heeft niks met hijackthis of spyware te maken. Tis een MS bug.
We moeten wachten op de patch/fix
hijjackthis is meer dan dat ,het laat zien wat er in staat ,dubbel of verkeerd , loop effect zullen we maar zeggen.quote:Op donderdag 10 mei 2007 08:02 schreef Qwea het volgende:
[..]
hoeft niet. Heeft niks met hijackthis of spyware te maken. Tis een MS bug.
We moeten wachten op de patch/fix
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |