Heb je een zus(je)?quote:Op woensdag 9 mei 2007 13:13 schreef NutKees het volgende:
[..]
Graag gedaan. Als ik je nog ergens mee van dienst kan zijn mag je het gerust laten weten.
Nee, dat maakt je vooral een incompetente, arrogante kloothommel zonder enig respect voor een andersdenkend medemens...quote:Op woensdag 9 mei 2007 13:19 schreef Kresj het volgende:
[..]
Het is maar wat je boeiend vind... Persoonlijk vind ik er niks boeiends aan dat gelul van ze.
Ik doe gewoon de deur weer dicht zonder ook maar een woord vuil te maken aan ze.
(ben ik nu ook stoer?)
Ja maar ik ben ook wel een beetje een arrogante kloothommel.quote:Op woensdag 9 mei 2007 14:17 schreef Sant het volgende:
[..]
Nee, dat maakt je vooral een incompetente, arrogante kloothommel zonder enig respect voor een andersdenkend medemens...![]()
Als ik ze aan zie komen doe ik naakt de deur open en vertel ze dat bijna iedereen er is , enze boven kunnen douchen, veiligheid en hygiene gaan boven allesquote:Op woensdag 9 mei 2007 10:57 schreef 4EverBlackEyed het volgende:
Ik dacht dat het een uitgestorven "beroep" was.
Niet dus.
Komen er net twee bejaarden aan de deur die zeggen met me te willen praten over de rijkdom van 8 mannen in de wereld.
Wat is dat voor vaag geneuzel?!
Anyway, vrouw onderbroken en haar succes gewenst, want dat zal ze wel nodig hebben.
Hoe reageren jullie op dat soort lieden?
Ja, je hebt helemaal gelijk, ik had hem toen hij begon te dreigen meteen de deur uit moeten zetten. Maar ja, je probeer dan toch beschaafd te blijven, he. En ik was ook overompeld, zoiets verwacht je gewoon niet en zeker niet van een oude schoolvriend. Maar ik heb iig mijn lesje geleerd v.w.b. Jehova's.quote:Op woensdag 9 mei 2007 14:58 schreef Pakspul het volgende:
@Mardoek50 wat teringlijer zegik had hem al lang hardhandig de deur uitgewerkt. Vooral als ze het op z'n manier spelen en met zulke dingen aan durven te komen.
Oh jaquote:Op woensdag 9 mei 2007 14:53 schreef Mardoek50 het volgende:
Respectloos? Zal ik jou eens vertellen wat respectloos is? In mijn vorige woonplaats kreeg ik regelmatige Jehova's aan de deur en ik zei idd altijd "geen interesse" en dan was ik er weer van af tot de volgende keer (een week ofzo). Toen stond er ineens een oud klasgenoot aan de deur. Ik dacht "Goh, leuk dat die ik die weer eens een keer zie" en liet hem binnen. Bleek dat ie nu een Jehova was en "even" langskwam om mij te bekeren. Nadat hij na oeverloos gezeik doorkreeg dat hij mij niet kon overtuigen, begon hij te "dreigen"! Mijn vader was net overleden en en dat wist hij daar begon hij over, hoe teleurgesteld die niet in me zou zijn als ik geen Jehova zou worden en wat mij niet allemaal te wachten stond als ongelovige e.d. Wat hij verder allemaal heeft gezegd weet ik niet precies meer, want ik had al de vlekken voor de ogen en het had niet veel gescheeld of ik had hem hardhandig het huis uit geslagen.
Respect voor Jehova's? Never nooit niet! Tegen de muur met die gasten! Als ze respect voor mij hadden vielen ze me niet steeds lastig.
Of anders deze oplossing:
[afbeelding]
Misschien leren ze het dan een keer! [afbeelding]
Dat vind ik wel toppie van jou en je oudersquote:Op woensdag 9 mei 2007 17:28 schreef MirageF1 het volgende:
Mijn ouders zijn Jehova's getuigen, ik ben er uitgestapt toen ik 12 was ofzo. Ik heb er totaal niks mee en ben het ook niet eens met hun overtuigingen. Dit vinden mijn ouders best, ze lieten de keuze vrij voor al hun kinderen vanaf het moment dat we zelf konden beslissen of we mee wilden. Heel veel negatieve verhalen over Jehova's getuigen herken ik totaal niet...
zulke mafkezen lopen hier op het stationquote:Op woensdag 9 mei 2007 17:42 schreef fathank het volgende:
Jehova's..laatst werd ik nog opgehouden in het centrum van Nijmegen door 2 van deze figuren, en ze waren nog beledigd ook toen ik vertelde dat ik niet in God geloofde, en dat ik God niet nodig heb in mijn leven.
Ik had er eentje aan de deur die zei dat God alles kon maken.quote:Op woensdag 9 mei 2007 11:11 schreef babba het volgende:
Jehova's getuige: "Wij komen u het licht brengen"
Ik: "Mooi zet maar in de gang neer en flikker dan maar weer op"
Maar werden je ouders dan niet verstoten?quote:Op woensdag 9 mei 2007 17:28 schreef MirageF1 het volgende:
Mijn ouders zijn Jehova's getuigen, ik ben er uitgestapt toen ik 12 was ofzo. Ik heb er totaal niks mee en ben het ook niet eens met hun overtuigingen. Dit vinden mijn ouders best, ze lieten de keuze vrij voor al hun kinderen vanaf het moment dat we zelf konden beslissen of we mee wilden. Heel veel negatieve verhalen over Jehova's getuigen herken ik totaal niet...
Je moet je wel heel erg misdragen om er uitgegooid te worden.quote:Op woensdag 9 mei 2007 18:53 schreef Ici-Paris het volgende:
[..]
Maar werden je ouders dan niet verstoten?
Ik bedoel je hoort vaak verhalen van" als je nie doet wat de Jehova gemeenschap wilt, dan wordt je eruit gegooit"
nee, maar k las in een blad een keer dat iemands ouders gingen scheiden en toen werden zij verstoten.quote:Op woensdag 9 mei 2007 19:19 schreef MirageF1 het volgende:
[..]
Je moet je wel heel erg misdragen om er uitgegooid te worden.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |