Ja, maar oef, wat een prijzen... in vergelijking met Gibson peanuts, maar het blijven veel centjes!quote:Op zaterdag 12 mei 2007 19:03 schreef Neidropje het volgende:
vandaag over een heritage es335 gespeeld OMFG wat een gitaar, de looks, de sound, de feel, snoeihard over een twinreverb! aaaaaaaaaaaaaaah ik ben verliefd!
quote:Op zaterdag 12 mei 2007 19:53 schreef Cynic het volgende:
[..]
Best een te gek ding inderdaad. Heb al op de technische rider laten zetten dat er een extra SM57 moet komen en dan ga ik binnenkort stereo!
Volgens mij gaat dat zo vet klinken live!
zo, da's een prijzige mic!quote:Op zondag 13 mei 2007 10:46 schreef --H-I-M-- het volgende:
Ik weet niet hoe ver gevorderd de band is, maar als je het kan maken moet je een royer 121 erbij vragen, samen met een sm-57 is dat echt helemaal de bom!
[..]
als er een handleiding bijzit hoef je alleen maar te zorgen dat je netjes kunt solderen natuurlijkquote:Op zondag 13 mei 2007 13:58 schreef punkjunk het volgende:
Ik kwam via gitaarnetforum de site Madamp tegen, daar worden versterker bouwpakketen verkochtNu is dat natuurlijk veelste hoog gegrepen voor iemand die pas 1 keer een soldeerbout vastgehouden heeft
maar weet iemand of dat nou echt héél erg veel moeilijker is als een effecten pedaaltje solderen oid?
houdt er rekening mee dat als je een buizenamp gaat bouwen, dit niet zonder risico is, er zitten grote condensatoren in die spanning vasthouden ook als de amp uit staat. Je kan dus een flinke (dodelijke) schok oplopen als je verkeerd aan het kutten bent.quote:Ik kwam via gitaarnetforum de site Madamp tegen, daar worden versterker bouwpakketen verkocht Nu is dat natuurlijk veelste hoog gegrepen voor iemand die pas 1 keer een soldeerbout vastgehouden heeft maar weet iemand of dat nou echt héél erg veel moeilijker is als een effecten pedaaltje solderen oid?
ja maar als een buizenversterker echt opbouwd vanaf 0 en zorgd dat er geen stroom op komt totdat je em af hebt kan er toch geen stroom in zitten?quote:Op zondag 13 mei 2007 14:02 schreef Neidropje het volgende:
in het echt duizend keer zo mooi, maar oh man ik ben verliefd:
[afbeelding]
jezus wat een TONE
ohja en:
[..]
houdt er rekening mee dat als je een buizenamp gaat bouwen, dit niet zonder risico is, er zitten grote condensatoren in die spanning vasthouden ook als de amp uit staat. Je kan dus een flinke (dodelijke) schok oplopen als je verkeerd aan het kutten bent.
Ja maar er zitten wel wat meer moeilijkheden aan lijkt mij. Zoals met die buizen enzo, dat lijkt me toch iets anders als handigheid hebben in solderen, of nie?quote:Op zondag 13 mei 2007 14:00 schreef imported_sphinx het volgende:
[..]
als er een handleiding bijzit hoef je alleen maar te zorgen dat je netjes kunt solderen natuurlijk![]()
Nice inderdaad...quote:Op zondag 13 mei 2007 14:02 schreef Neidropje het volgende:
in het echt duizend keer zo mooi, maar oh man ik ben verliefd:
[afbeelding]
jezus wat een TONE
Yep, maar dat is ook maar puur wat je gewend bent... Een tele of strat zonder correcte kop vind ik ook altijd raar eruit zien... gewoontedieren, dat zijn we!quote:Op zondag 13 mei 2007 14:45 schreef Jorikjet het volgende:
alleen jammer van die headstock, en puntige slagplaat (al heeft die ook wel iets, maar niet 'orgineel')
Whehe, prutser!quote:Op zondag 13 mei 2007 15:44 schreef imported_sphinx het volgende:
iemand nog een strat hebben? ik heb het opgegeven
bruikbare hals, body en electronica, mits je er wat werk in steekt![]()
Ik ben eigenlijk nog wel op zoek naar een strat, wat voor merk is het?quote:Op zondag 13 mei 2007 15:44 schreef imported_sphinx het volgende:
iemand nog een strat hebben? ik heb het opgegeven
bruikbare hals, body en electronica, mits je er wat werk in steekt![]()
tis een Sunn, by Fender.quote:Op zondag 13 mei 2007 16:04 schreef SNArky het volgende:
[..]
Ik ben eigenlijk nog wel op zoek naar een strat, wat voor merk is het?
ehm tja..quote:Op zondag 13 mei 2007 17:06 schreef SNArky het volgende:
Wat wil je ervoor hebben?
Die platte sennheisers zijn iets brighter dan de sm57, welke wat agressiever/ 'tighter' klinkt. Ze zijn echter voor live gebruik wle heel vet naast een ''57 als je de sennheiser wat meer naar de zijkant van het kabinet zet. Het voordeel van een royer 121 is dat die eigenlijk precies opneemt wat je hoort. Hij heeft de balans van het menselijk oor, dus als je een vette sound hoort, kun je de royer op precies dezelfde plek als je oor zetten om je sound te krijgen. Zelf prefereer ik em precies in het midden van de conus, een cm of 15 van de amp. Daarna pak je de sm57 en die ze je zo dat de fase goed verloopt.quote:Op zondag 13 mei 2007 10:57 schreef Cynic het volgende:
[..]
zo, da's een prijzige mic!![]()
Denk niet dat we daarmee gaan wegkomen.
Maakt dat live dan nog zoveel verschil trouwens? Lijkt me voor opnames wel heel erg te gek, maar in het totaalgeluid is bij optredens een SM57 of vergelijkbaar wel voldoende.
Moet me sowieso nog wat meer verdiepen in microfoons eigenlijk. Hoe verhouden die platte Sennheiser microfoons zich tot een SM57 bijvoorbeeld?
Ach gewoon oefenen dan komt het goedquote:Op zondag 13 mei 2007 22:36 schreef Aresdreams het volgende:
Afgelopen vrijdag nieuw materiaal geoefend, loopt nog behoorllijk stroef, maar gaat eindelijk weer de goede kant uit met de band
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |