Typisch Telegraaf weer, was het 1e wat ik dachtquote:Op dinsdag 8 mei 2007 10:47 schreef Lariekoek het volgende:
[..]
Bron: Telegraaf
Typisch Nederland weer, waar een crimineel meer rechten heeft dan de gewone burger.![]()
Ik kan niet wachten tot het jou overkomt...eens kijken of je dan nog zo reageertquote:Op dinsdag 8 mei 2007 11:15 schreef Pool het volgende:
Wat een ontzettend eenzijdig bericht van die kutkrant weer.![]()
De inbreker is dus gevlucht, overmeesterd en heeft daarna pas een paar klappen met de knuppel gehad. Dat mag nou eenmaal niet, dus die man moet niet zeiken.
-Je mag best een knuppel in huis hebben om inbrekers mee af te schrikken![]()
-Je mag best een overvaller met een knuppel slaan als die jou bedreigt met een tentharing![]()
Maar je mag niet voor eigen rechter spelen door een reeds overmeesterde inbreker nog wat klappen na te geven. Deze man is dus terecht opgepakt, typisch fok! en typisch de Telegraaf om daar dan over te gaan lopen zeiken. De rechter kan vervolgens nog oordelen dat sprake was van ontoerekeningsvatbaarheid of noodweerexces, maar het is volledig terecht dat deze man als verdachte is aangemerkt.
En de TT is ook kut. Jezelf verdedigen mag wél! Voor eigen rechter spelen mag niet. Kan een modje dat misschien even veranderen?![]()
quote:Op dinsdag 8 mei 2007 11:15 schreef SoupNazi het volgende:
Van mij had hij hem dood mogen slaan.
Misschien doe ik dan uit woede hetzelfde. Maar dan verdien ik ook gewoon straf en ga ik geen "boehoe, systeem is zo oneerlijkquote:Op dinsdag 8 mei 2007 11:17 schreef wimmul het volgende:
[..]
Ik kan niet wachten tot het jou overkomt...eens kijken of je dan nog zo reageert
Jij bent niet goed bij je hoofd.quote:Op dinsdag 8 mei 2007 11:18 schreef Pool het volgende:
Maar dan verdien ik ook gewoon straf en ga ik geen "boehoe, systeem is zo oneerlijk"-verhaal ophangen.
En als dat "boehoe-verhaal" je uit de gevangenis zou helpen?quote:Op dinsdag 8 mei 2007 11:18 schreef Pool het volgende:
[..]
Misschien doe ik dan uit woede hetzelfde. Maar dan verdien ik ook gewoon straf en ga ik geen "boehoe, systeem is zo oneerlijk"-verhaal ophangen.
Verklaar je nader? Want mijn standpunt is toch ongeveer hetzelfde als dat van de wetgevers in alle beschaafde Westerse landen. Zelfs in de VS mag je in de meeste staten een eenmaal gevluchte inbreker geen klappen na geven.quote:
Hij zou heel geen boehoe verhaal nodig moeten hebben om uit de gevangenis te blijven. Die gozer moet gewoon langs Bea voor een lintje.quote:Op dinsdag 8 mei 2007 11:22 schreef wimmul het volgende:
[..]
En als dat "boehoe-verhaal" je uit de gevangenis zou helpen?
Dat lukt niet bepaald met een Telegraafjankverhaal hoor. Je kunt bij de rechter een beroep doen op noodweerexces of ontoerekeningsvatbaarheid. Dat helpt beter.quote:Op dinsdag 8 mei 2007 11:22 schreef wimmul het volgende:
[..]
En als dat "boehoe-verhaal" je uit de gevangenis zou helpen?
Nee, alleen doodschietenquote:Op dinsdag 8 mei 2007 11:23 schreef Pool het volgende:
[..]
Verklaar je nader? Want mijn standpunt is toch ongeveer hetzelfde als dat van de wetgevers in alle beschaafde Westerse landen. Zelfs in de VS mag je in de meeste staten een eenmaal gevluchte inbreker geen klappen na geven.
Daar heb je geen kans om te vluchten want dan heb je al een derde oogkas met diameter 9mm.quote:Op dinsdag 8 mei 2007 11:23 schreef Pool het volgende:
[..]
Verklaar je nader? Want mijn standpunt is toch ongeveer hetzelfde als dat van de wetgevers in alle beschaafde Westerse landen. Zelfs in de VS mag je in de meeste staten een eenmaal gevluchte inbreker geen klappen na geven.
Wel als hij met de tentharing voor je staat. Niet achteraf, als hij al over een hekje gepleurd is tijdens het vluchten. Dan krijg je zelfs in de VS straf.quote:
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |