Kan je er (nog) niet mee helpen. Onze dame is 9 maanden en nog niet krols geweest. De ex-meneer heeft dus nog niet met dit probleem van doen gehad.quote:Op dinsdag 22 mei 2007 23:29 schreef prupke het volgende:
grrr
probleempje : fokke rooie poes.zo krols als de neten.. over het algemeen is dat geen probleem omdat we een exkater hebben die dan boven op ons fokke springt en probeert te jeweetwellen
maar nu is er een andere kat bijgekomen (sinds een maand) en nu durft onze exkater : sjef niet meer!
probleem...fokke wil wel maar krijgt niets en nu loopt ze zo te bitchen naar haar zusje , en zelfs zo erg dat die tijdens een blaas, grom en krijs sessie een drolletje neergelegd heeft.
nu wil ik dus fokke maar laten helpen maar probleem nr 2 : ze is hartstikke lief totdat mevr een spuit in haar lijf krijgt.....
whoehellup
quote:Op zondag 17 juni 2007 09:43 schreef SaskiaR het volgende:
De rode poes van mijn ouders heeft donderdag 4 rode katertjes gekregen! Foto's volgen als ik weer bij mijn ouders ben geweest!
Meestal is aan het knorren te horen dat hij niet slaapt. Maar ja, volgensmij knort Garfield zelf nog in zijn slaap.quote:Op vrijdag 22 juni 2007 23:11 schreef Bengeltje het volgende:
[..]
Lol.die blik op de eerste foto.
Flurrie, slaapt Garfield daar?
Geweldig! Wat leuk, moet ik ook eens meer doen, de cats op video vastleggenquote:Op zondag 24 juni 2007 17:37 schreef J-net het volgende:
Nog even een paar leuke filmpjes van mijn rode kater, tis en blijft een geweldig beest.
Vanochtend - na 2 jaar en 2 maanden - herontdekte hij zijn staart en heeft 10 minuten rondjes gedraaid om m te pakken te krijgen. Soms denk ik wel eens - t moet niet gekker worden
Sylvester in actie:
http://www.youtube.com/watch?v=5pBMVsKze3U
Sylvester in actie met doos:
http://www.youtube.com/watch?v=B1HIaEYsCkg
quote:Op zondag 24 juni 2007 18:38 schreef Laton het volgende:
prachtige katten
foto van mijnMormel
[afbeelding]
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |