Door een wedstrijd of 20-25 per seizoen naar Ajax te kijkenquote:Op maandag 7 mei 2007 19:04 schreef rubbereend het volgende:
Je kan een mening toch altijd onderbouwen, hoe ben je tot die mening gekomen......
Maar dan kan je dat toch ook met argumenten onderbouwen zoals bijvoorbeeld: Ik vind de voorzet van De Mul beter dan ...... want...... etc.quote:Op maandag 7 mei 2007 19:05 schreef DiegoArmandoMaradona het volgende:
[..]
Door een wedstrijd of 20-25 per seizoen naar Ajax te kijken
ja en welke dingen vielen je daarop aan de Mul t.o.v. van der Meijde??quote:Op maandag 7 mei 2007 19:05 schreef DiegoArmandoMaradona het volgende:
[..]
Door een wedstrijd of 20-25 per seizoen naar Ajax te kijken
t.o.v. elke rechtsbuiten hequote:Op maandag 7 mei 2007 19:06 schreef rubbereend het volgende:
[..]
ja en welke dingen vielen je daarop aan de Mul t.o.v. van der Meijde??
quote:
van de laatste 10 jaarquote:
En ten opzichte van Leonardo?quote:Op maandag 7 mei 2007 19:07 schreef DiegoArmandoMaradona het volgende:
Dat De Mul alles beter kan dan Van der Meyde en dat Mandy mentaal net zo breekbaar is als een rietstok
Als Ajax gewoon een goede medische keuring had gehad, hadden ze dat vantevoren gewetenquote:Op maandag 7 mei 2007 19:10 schreef sjimz het volgende:
Maar als hij niet geblesseerd zou zijn, dan had de Mul heel wat minder minuten gehad dit seizoen.
Dit argument slaat kant noch wal.quote:Op maandag 7 mei 2007 19:11 schreef DiegoArmandoMaradona het volgende:
[..]
Als Ajax gewoon een goede medische keuring had gehad, hadden ze dat vantevoren geweten
Dus andere spelers hadden deze blessure niet kunnen hebben?quote:Op maandag 7 mei 2007 19:15 schreef DiegoArmandoMaradona het volgende:
Het was niet bepaald de eerste keer he :´)
Een blessuregevoelige speler die niet voor zijn sport leeft is een garantie op een zware blessure
Daar zal Niels Kokmeijer het vast mee eens zijn.quote:Op maandag 7 mei 2007 19:15 schreef DiegoArmandoMaradona het volgende:
Een blessuregevoelige speler die niet voor zijn sport leeft is een garantie op een zware blessure
Vergeet van Basten niet!quote:Op maandag 7 mei 2007 19:18 schreef golfer het volgende:
[..]
Daar zal Niels Kokmeijer het vast mee eens zijn.
Alleen is de kans een stuk groter als je al eerder zware blessures hebt gehad en niet voor je sport leeft. Natuurlijk speelt de grotere belasting bij Ajax ook mee, maar dat is iets wat nu eenmaal zo is dus dat moet je meenemen in je scoutingquote:Op maandag 7 mei 2007 19:16 schreef sjimz het volgende:
[..]
Dus andere spelers hadden deze blessure niet kunnen hebben?![]()
Daarom was het nu zijn andere kniequote:Op maandag 7 mei 2007 19:26 schreef DiegoArmandoMaradona het volgende:
[..]
Alleen is de kans een stuk groter als je al eerder zware blessures hebt gehad en niet voor je sport leeft. Natuurlijk speelt de grotere belasting bij Ajax ook mee, maar dat is iets wat nu eenmaal zo is dus dat moet je meenemen in je scouting
Volgens mij heb je die blessure niet gezien, iedere speler zou bij zo'n flexie zijn kruisbanden afscheuren. Sorry hoor, maar je komt per post ongeloofwaardiger over.quote:Op maandag 7 mei 2007 19:30 schreef DiegoArmandoMaradona het volgende:
Maakt verder niet uit omdat je die knie anders gaat belasten. Een zwakke plek in een knie is ook een zwakke plek in de andere
Jammer van die smilie want je was net op de goede wegquote:Op maandag 7 mei 2007 19:30 schreef SpotlessMind00 het volgende:
[..]
Dat kwam omdat hij die andere knie wilde ontlasten. Beetje scout ziet dat![]()
Op de goede weg? Wij worden het niet eens hoor en zolang jij alleen maar met korte statements als "karakter" reageert zonder ook maar een keer op de materie in te gaan hebben we geen discussie ook.quote:Op maandag 7 mei 2007 19:46 schreef DiegoArmandoMaradona het volgende:
[..]
Jammer van die smilie want je was net op de goede weg
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |