23ste besteld en ook vandaag binnenquote:Op dinsdag 8 mei 2007 15:52 schreef Angelgotch het volgende:
2 mei besteld diamond bij cdwow en vandaag binnen, ik ben zeer tevreden over de levertijd. Is mijn eerste pokemon spel. Heb er nu iets meer dan 2 uur in het spel zitten en bevalt nog goed.
![]()
Ik ook altijd gedaan behalve in Gold. En de fire pokémon van de generatie is tof!quote:Op dinsdag 8 mei 2007 21:11 schreef De_Brandweer het volgende:
Als het goed is kan ik morgen spelen.Ik kies, zoals altijd, weer de vuur pokemon.
Gras is ook wel schaars. Er is echter een overkill aan water Pokémon, zoals altijd.quote:Op dinsdag 8 mei 2007 21:29 schreef PaRoDiUzZ het volgende:
ik heb nog niet gevist enzo ,maar ben wel het een en ander aan gras/water/ice pkmn tegengekomen.
Dat heeft ie best listig gedaan dan.quote:Op woensdag 9 mei 2007 12:57 schreef mini-lellan het volgende:
GODVER, me broertje (5 jaar) die heeft al me pokémon gereleased. Oftewel al me Pokémons zijn weg. Dus mijn friendcode klopt niet meer. Ik heb em al verwijderd uit de Wiki.![]()
Het aantal vuurpokemon in dit spel is inderdaad bedroefend. Er is weinig nieuws bijgekomen, ingame zijn er weinig goede fire-pokemon te vangen. Misschien dat die evolutie van Magmar wat is voor je.quote:Op dinsdag 8 mei 2007 21:25 schreef PaRoDiUzZ het volgende:
Ik heb gekozen voor de water pkm en eilk ben ik ookal het eindelijk een water/steel evo geworden is , een beetje teleurgesteld dat de enige vuur pkmn die ik tot nu toe ben tegengekoemn een ponyta is
Die is tof indd!quote:Op woensdag 9 mei 2007 15:42 schreef EnGCatjuh het volgende:
[..]
Het aantal vuurpokemon in dit spel is inderdaad bedroefend. Er is weinig nieuws bijgekomen, ingame zijn er weinig goede fire-pokemon te vangen. Misschien dat die evolutie van Magmar was is voor je.
Sterker nog: alle 4e generatie vuur-pokemon:De Chimchar-lijn Magmortar 2 legendary's
Ja vooral Bidoof. Wat een kutbeest is dat zeg!quote:Op woensdag 9 mei 2007 17:12 schreef Schimpie het volgende:
cd-wow![]()
Vorige week woensdag besteld, vandaag binnen.
Ben nu 2 uurtjes bezig maar die pokemons in het begin zien er niet bepaald florisant uit.![]()
In de control-setup van je emu kijken is teveel moeite?quote:Op woensdag 9 mei 2007 16:34 schreef De_Brandweer het volgende:
Met X dus.ik hele tijd dat touch screen en start/select proberen.
Die Starly-lijn is wel aardig ingame en ook Phinx oid is wel aardig. Maar kwa originaliteit blinken de nieuwe pokeys niet uit nee. Een kwart van de nieuwe pokeys is ook evolutie of pre-evolutie van oude pokemon...quote:Op woensdag 9 mei 2007 17:12 schreef Schimpie het volgende:
cd-wow![]()
Vorige week woensdag besteld, vandaag binnen.
Ben nu 2 uurtjes bezig maar die pokemons in het begin zien er niet bepaald florisant uit.![]()
Ik heb er geen boekje bij gekregen.quote:Op woensdag 9 mei 2007 17:19 schreef EnGCatjuh het volgende:
[..]
In de control-setup van je emu kijken is teveel moeite?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |