abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  zondag 6 mei 2007 @ 21:45:51 #1
150010 KRS
Nee... niet "One"
pi_49079330
Ik ben nu 18 week zwanger van de 2e en heb sinds gister echt verschrikkelijk last van maagzuur...
En heb dus geen tijd gehad om iets van Rennie ofzo op te halen. Ik heb niet eens iets gegeten waarvan je extra last van maagzuur krijgt, maar gisteravond/vannacht/vandaag staat het me echt tot aan de keel

Wie weet wat ook alweer goeie huismiddeltjes zijn tegen maagzuur? Behalve géén tomaat eten en jus d'orange drinken..
pi_49079463
Lauwe melk helpt en vanillevla ook.
  zondag 6 mei 2007 @ 21:49:59 #3
24188 Belana
kloon van belana
pi_49079573
vla of melk wil wel eens helpen.
rot is het! morgen even gaviscon halen ofzo (hebben ze geloof ik in een drankje tegenwoordig)
stormy waters...
sailin'
  zondag 6 mei 2007 @ 21:52:42 #4
150010 KRS
Nee... niet "One"
pi_49079738
Oke... ik ben een échte melkdrinker, dus dat komt goed uit!
  zondag 6 mei 2007 @ 21:55:59 #5
24188 Belana
kloon van belana
pi_49079904
hoewel ik dus juist weer gassig werd van melk...

(maar ik ben normaal al maagpatient...)
stormy waters...
sailin'
pi_49079973
Verschilt per persoon, bij de één helpt cola, de ander krijgt daar juist last van. Zo ook met pepermuntjes, melk, etc. Bij mij werkte dropjes altijd wel goed.
Volgens mij mag je geen Rennies als je zwanger bent overigens. Je kan Antigel bij de apotheek halen, dat is speciaal voor zwangere vrouwen. Enneh... zorgen dat je hoofdeinde van je bed iets hoger ligt snachts.
  zondag 6 mei 2007 @ 21:57:19 #7
9247 texelonia
ploetermoeder
pi_49079986
Tijdens mijn zwangerschap hielp het erg om te luisteren naar mijn lichaam, waar ik zin in had. In het begin van de zwangerschap had ik vooral zin in hartige en gezonde dingen. Als ik zoetigheid at kreeg ik veel meer last van misselijkheid. In de tweede helft van de zwangerschap kreeg ik veel meer zin in juist zoetigheid. Toen ik toch wat meer gezondere dingen wilden eten vanwege de aanvliegende kilo's merke ik dat ik daarvan veel meer last van maagzuur kreeg dan van zoetigheid.

Behalve vanillevla heb ik ook vaak de tip van cola vaak gelezen dat dat tegen maaguur helpt. Hoewel je daar ook weer juist maagzuur van kan krijgen Met beide geen ervaring zelf.

Ik heb later zelf veel baat gehad bij ik dacht dat het ReglaPH heette maar kan me ook vergissen. Anders morgen even langs de apotheek daar weten ze ook wel wat dingen waarschijnlijk
Rest your head close to my heart
Never to part, baby of mine
©Dumbo
While we try to teach our children all about life, our children teach us what life is all about.
  zondag 6 mei 2007 @ 21:59:57 #8
150010 KRS
Nee... niet "One"
pi_49080137
oke beadnkt voor de tips allemaal, morgen ga ik sowieso even langs de apotheeek. Maar ik wilde voor vanavond/vannacht even iets bij de hand hebben voor als het weer heel erg wordt. Ik probeer eerst gewoon de melk..
pi_49081799
Rennies heb ik juist wel gebruikt tijdens de zwangerschap. Gaf bij mij net even die verlichting. Verder sliep ik op twee kussens, dus zo hoog mogelijk met mijn gezicht en dat sliep beter omdat het maagzuur dan niet constant in mijn keel zat.
  zondag 6 mei 2007 @ 22:35:22 #10
393 phileine
española
pi_49081852
rennie mag wel tijdens de zwangerschap, er zijn ook nog wat andere dingen en drankjes die werken. Pepermunt kan helpen, melk of vla, hazelnoten eten (heel goed fijnkauwen) kan ook helpen. Irritant blijft het wel, hoop dat je iets ertegen kunt vinden.

O ja, extra kussens helpen wel, maar vooral als je zorgt dat je al vanaf je middenrif omhoog gaat. Dus bijvoorbeeld zo'n borstvoedingskussen, dat je ook al een beetje onder je buik en borst kunt leggen. Alleen je hoofd omhoog werkt niet. Sommige vrouwen zetten iets onder de poten aan het hoofdeinde van hun bed, maar daar moet je partner het dan wel mee eens zijn
mooi he, alles
pi_49081891
Oh en kalk, wat je bijvoorbeeld over de rabarber strooit om het zuur eruit te halen. Werkt enorm goed, is alleen wat viezig om weg te krijgen
pi_49082343
Ik had er gelukkig niet zo heel erg last van. Bij mij hielpen die kussens dus net wel, en ik lag dan wel met mijn lijf ook op een voedingkussen maar dat was meer omdat ik anders niet lekker lag, ben ook tegen het eind van de zwangerschap gauw verhuisd naar een eenpersoonsbed voor mij alleen, met partner was te lastig had veels te weingi ruimte met al die kussen en mijn lijf.
  Milf zondag 6 mei 2007 @ 23:40:17 #13
16000 nikky
Paars is het nieuwe rood!
pi_49084505
Als de gyn tegen mijn vriendin zegt dat Rennie je beste vriend is tijdens je zwangerschap zegt dat wel genoeg
Ik gebruikte Maalox toen ik zwanger was. Zelfde categorie als Rennie.

En yogidrink valt ook onder de categorie Vla. .
👍Wanneer krijg ik de FA rechten terug?
Op maandag 11 juli 2011 17:38 schreef Bart het volgende:
Je bent echt een unieke verschijning, vind ik altijd wel grappig als ik jou ergens zie posten :D.
  zondag 6 mei 2007 @ 23:49:13 #14
5177 Leah
I'm going to Graceland
pi_49084843
Maalox . En vla idd. Nou werkte ik in mijn eerste zwangerschap een bak vla per nacht weg, en achteraf kun je dan beter (tanden etc) toch aan de Maalox gaan .
Losing love is like a window in your hart,
everybody sees you're blown apart, everbody sees the wind blow.
pi_49144318
pfff hier zelfde probleem... ben ook nog zoekende naar goede middeltjes... heb wel een drankje hier in de kast staan, maar vond het elke keer nog niet erg genoeg om te gebruiken.... en het was goed te doen nog met vla of iets dergelijks... maar nu helpt het mij ook niet zo meer... probeer het nu door middel van echt geregeld kleine beetjes te eten, en een pepermuntje, en veel melk... en anders pak ik het drankje toch maar...

blijft dit nu nog tot het einde??? zeggen ze wel vaak he? hmmm kan aftellen... nog 16 weken... pffff ja dat maagzuur ben ik zat...
pi_49150110
Rennies



en anders Gaviscon, maar dat is echt vies
Jouw kleine handje grijpt
mijn grote vinger vast
mooi toch dat mijn vinger
zo in jouw handje past
  † In Memoriam † dinsdag 8 mei 2007 @ 17:07:50 #17
138647 Sebasser
Sugar coated sweetness.
pi_49150228
Renitidine sandoz
pi_49172252
ik las vanmorgen in de krant de tip: Hapje gestampte muisjes

(hoewel de winkels inmiddels open zijn en je vast al bij de apotheek staat!)
pi_49172510
Fles Gaviscon meid Maar de hele dag door melk drinken werkt ook prima. Of vla werkt ook wel. Verders tanden op elkaar vrees ik.
pi_49172535
katjesdrop
regla PH
vanillevla
pi_49172578
Wat bij mij helpt zijn die groene en rode 'anti-flu' snoepjes
pi_49172692
rennies zijn echt geweldig,maar als je die niet hebt,dan wil vanillevla en cola ook wel eens helpen.Zo ook van die sultana's en ik heb ook wel gehoord een korstje droog brood.
Veel succes.

Groetjes,Minoes
  woensdag 9 mei 2007 @ 20:57:57 #23
150010 KRS
Nee... niet "One"
pi_49199891
hartstikke bedankt voor de tips allemaal!!! Maar inmiddels heb ik een doosje rennies naast het bed staan!..
pi_49201230
Ik was grootverbruiker Rennies. Hielpen prima!
♥ A ♥ & ♥ T ♥
When you were born, you were crying and everyone around you was smiling. Live your life so that when you die, you're smiling and everyone around you is crying.
pi_49372658
ik heb vanalles uitgeprobeerd en het wordt toch echt tanden op elkaar... rennies vind ik wel zo vies, dat ik er weer misselijk van wordt... haha ben gewoon een geval apart
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')