Fear and Loathing in las vegas vult je avond anders ook best redelijk heur.quote:Op vrijdag 16 januari 2009 15:32 schreef ikJur het volgende:
je site doet t niet meer. had een tijd geleden van alles bekenen ( ook beetje url hacking) vond em wel tof. Een soort kijkje in jouw hoofd.
"The Rum Diaries" komt er aan, waarin Johnny Depp weer Hunter S. Thompson speelt !quote:Op vrijdag 16 januari 2009 15:33 schreef Aneurism het volgende:
[..]
Fear and Loathing in las vegas vult je avond anders ook best redelijk heur.
Acid Housequote:Op vrijdag 16 januari 2009 15:33 schreef Aneurism het volgende:
[..]
Fear and Loathing in las vegas vult je avond anders ook best redelijk heur.
Moedig hem nog lekker aan ook.quote:Op vrijdag 16 januari 2009 11:43 schreef BarbaRob het volgende:
[..]
Succes in ieder geval met je website
Ja, vergelijkbaar met omstanders die een persoon in een brandend gebouw op 10 hoog aanmoedigen met: "Springen! Springen!" terwijl de brandweer nog niet eens gearriveerd is...quote:
zou het dan toch waarzijn dat internet drugs is en we gewoon trippen dat we achter de computer zitten , o ,.... das wel vaag , dat zou betekenen dat niemand dit kan lezne en ik denk dat dit gebeurd of dat we in een vaag telepatisch staium van de geest zitten waar we kunnen praten ?quote:Op vrijdag 16 januari 2009 16:23 schreef Aneurism het volgende:
[..]
Ja, vergelijkbaar met omstanders die een persoon in een brandend gebouw op 10 hoog aanmoedigen met: "Springen! Springen!" terwijl de brandweer nog niet eens gearriveerd is...
Zoiets doe je gewoon niet...![]()
dat kan er eigenlijk altijd maar 1tje zijn , tenzij je rijk ben dan of over-verzekerdquote:Op vrijdag 16 januari 2009 18:34 schreef Wijnand_Bierenstein het volgende:
Tinoz, in welke inrichting heb je gezeten?
Hmmmm nabij Arnhem toevallig? Woon daar zo'n 10 kilometer vandaan.quote:Op vrijdag 16 januari 2009 19:09 schreef tinoz het volgende:
[..]
dat kan er eigenlijk altijd maar 1tje zijn , tenzij je rijk ben dan of over-verzekerd
Nee idd, die wil je daar niet over de vloer hebben. Valt ook zo op!quote:Op vrijdag 16 januari 2009 21:00 schreef tinoz het volgende:
nee , ik zit in een inrichting vsn de GGZ en meer ga ik er niet van zeggen anders krijg ik mss nog allemaal van die vage fokkers op bezoek :s
quote:Op vrijdag 16 januari 2009 21:00 schreef tinoz het volgende:
nee , ik zit in een inrichting vsn de GGZ en meer ga ik er niet van zeggen anders krijg ik mss nog allemaal van die vage fokkers op bezoek :s
Die kerel zit in een wereld waar hij eigenlijk uitgetrokken moet worden (soms is dat onmogelijk jammer genoeg) want veel zoden zet dat ook niet aan de dijk, dan moet je hem natuurlijk niet gaan aanmoedigen om er vooral toch in te blijven d.m.v. een site. Maargoed, je bedoelt het goed zie ik.quote:Op zaterdag 17 januari 2009 02:48 schreef BarbaRob het volgende:
[..]
Huh? Wtf ik bedoelde dit positief.
Ik denk wel dat ze vaak het beste met je voor hebben hoor. Het vergt best wel wat inzet om werkzaam te zijn in deze sector lijkt me. Voor de keiharde cash doen ze het niet, daar zijn makkelijker baantjes voor te vinden. Je weet toch dat paranoide zijn (die schijn wek je hier soms wel hoorquote:Op zaterdag 17 januari 2009 10:00 schreef tinoz het volgende:
ik ben neit gek , ik heb ze al vertelt dat ik dit niet ga volhouden , ze moeten gewoon beter hun best doen
Als jij zo boos blijft op de mensen om je heen zul je altijd een kutleven blijven houden Tinoz. Het is natuurlijk niet voor niks dat je het opjezelf niet red. Als ik het me goed herinner had je een behoorlijke puinzooi van je leven gemaakt, is de rest dan zo gek?quote:Op zaterdag 17 januari 2009 15:42 schreef tinoz het volgende:
nee , het is nogal makkelijk iemand te vertelen : " ja, sorry hoor maar je bent gewoon schizofreen dus je hebt een symptoom , daar gaan we verder neit op in , het hoort bij je., en nu stop ik dit gesprek!"
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |