Nog een stuk of 100 punten in de scores, toch?quote:Op vrijdag 4 mei 2007 09:27 schreef Falco het volgende:
Jee, het laatste topic naar alle waarschijnlijkheid
Nog iets minder zelfs: 81 punten. Duurt nog hooguit vijf dagen danquote:Op vrijdag 4 mei 2007 10:32 schreef Flitspaal het volgende:
[..]
Nog een stuk of 100 punten in de scores, toch?
Het klopt niet helemaal geloof ikquote:
Ik maak ook eens een lijstje van het aantal votes op IMDbquote:Op vrijdag 4 mei 2007 14:34 schreef Asap het volgende:
Even kijken uit welk jaar de overgebleven films komen:![]()
1 uit de jaren twintig
2 uit de jaren dertig
2 uit de jaren veertig
7 uit de jaren vijftig
4 uit de jaren zestig
3 uit de jaren zeventig
1 uit de jaren tachtig
De jaren vijftig zijn het populairst, het valt me op dat we de films van de laatste 30 jaar niet echt bij de top vinden horen. De laatste was City of God (Cidade de Deus) op plaats 29.
Ik denk dat het meer met bekendheid heeft te maken dan met populariteit. Bekend =quote:Op vrijdag 4 mei 2007 14:34 schreef Asap het volgende:
De jaren vijftig zijn het populairst, het valt me op dat we de films van de laatste 30 jaar niet echt bij de top vinden horen. De laatste was City of God (Cidade de Deus) op plaats 29.
Dat gaat dan wel een hele hoop frustaties opleveren. Ik zie het al helemaal gebeuren.quote:Op vrijdag 4 mei 2007 16:39 schreef SaintOfKillers het volgende:
Ik vind trouwens dat de regel niet gezien-niet stemmen niet van toepassing zou mogen zijn op dit spel, anders word je gedwongen jezelf uit te schakelen en op films te stemmen waartegen je niet wil stemmen.
Ik zat daar ook over na te denken. Wat mij betreft mag die regel nu wel vervallen, nu we bij de laatste 20 zijn aanbeland. Films, die slachtoffer worden van het loslaten van deze regel, kunnen altijd nog teren op een goede top20-positiequote:Op vrijdag 4 mei 2007 16:39 schreef SaintOfKillers het volgende:
Ik vind trouwens dat de regel niet gezien-niet stemmen niet van toepassing zou mogen zijn op dit spel, anders word je gedwongen jezelf uit te schakelen en op films te stemmen waartegen je niet wil stemmen.
Dat is inderdaad een goede zet. Want van de overgebleven 20 films heb ik er maar 11 gezien (55%). Van de totale 250 heb ik er rond de 215 gezien (86%). Maar bij zo'n soort top 20 van hoge kwaliteit is het sowieso lastig om - stemmen uit te delen.quote:Ik zat daar ook over na te denken. Wat mij betreft mag die regel nu wel vervallen, nu we bij de laatste 20 zijn aanbeland. Films, die slachtoffer worden van het loslaten van deze regel, kunnen altijd nog teren op een goede top20-positie.
Ik ook.quote:Op vrijdag 4 mei 2007 16:43 schreef Doff het volgende:
[..]
Dat gaat dan wel een hele hoop frustaties opleveren. Ik zie het al helemaal gebeuren.
Ik weet nu al dat ik ook ga lopen zeiken als mensen een naar mijn mening goede film wegstemmen terwijl ze 'm niet eens hebben gezien.
Mijn punt ook dus. Het lijstje van Asap is wel tekenend: maar twee films met meer dan 50.000 votes zijn er over. Neemt niet weg dat de films die nu nog over zijn wèl goede films zijn. Tenminste dat vind ik danquote:Op zaterdag 5 mei 2007 00:01 schreef Mike het volgende:
Ik heb de meeste films wel gezien maar stem al deze hele game op films die ik niet gezien heb. Het zou wat tragisch zijn als een film alleen maar wint omdat niemand 'm gezien heeft.
Klinkt als een goed idee, wellicht iets voor de volgende keerquote:Op zaterdag 5 mei 2007 00:17 schreef arie_bc het volgende:
Je zou volgende keer in de pouls iets omgekeerd kunnen doen, dat neemt voor een groot deel het probleem weg van de oude films die veel mensen niet gezien hebben.
bv alles begint op 0 en je geeft 2 + en 1 - stem per dag, als een film op 7(of hoger) komt is hij safe en gaat ie naar de finale en mag er niet meer op gestemt worden . Ronde stopt als er 15 films in de poul op 7 of hoger staan.
Dan in de finale gewoon weer dit systeem aangezien het dan wel wat beter kan wss.
Ik vind het ook niet zo'n geweldig idee. Het is toch ook niet zo erg als er een film wint die weinig mensen gezien hebben? Eerder een aanmoediging om die film allemaal te gaan kijken zou ik zeggen!quote:Op zaterdag 5 mei 2007 18:53 schreef SamuelofSEK het volgende:
minstemmen aan films die niet gezien zijn![]()
![]()
ik doe het in ieder geval niet
Was stiekem vooral wat provocerend bedoeld, ben niet zo'n voorstander van een dergelijke regel. Maar het schijnt verder niet echt iemand te storen. Achja, het is ook maar een simpel spelletje eigenlijk.quote:Op zaterdag 5 mei 2007 18:53 schreef SamuelofSEK het volgende:
minstemmen aan films die niet gezien zijn![]()
![]()
[...]
M is al weg JWJWquote:Op zondag 6 mei 2007 09:22 schreef jwjw het volgende:
M (1931) -1![]()
One Flew Over the Cuckoo's Nest (1975) +1
Witness for the Prosecution (1957) -1
Dat ruiimt op ?
Nu al, want je stemt op 3 films waar je gisteren ook al op hebt gestemd.quote:Op maandag 7 mei 2007 00:11 schreef cwk het volgende:
The Godfather -1
One Flew Over the Cuckoo's Nest -1
12 Angry Men +1
Dat zijn de enige drie die ik heb gezien. Dat wordt minstemen op ongeziene films straks.![]()
quote:Op maandag 7 mei 2007 00:12 schreef Mike het volgende:
Nu al, want je stemt op 3 films waar je gisteren ook al op hebt gestemd.
Ja, wat ga je er aan doen?quote:
Daar is dit tournament niet erg geschikt voor eigenlijk.quote:Op maandag 7 mei 2007 00:05 schreef Luutgaert het volgende:
Maarja, de films die nu over zijn staan nu hoger op m'n must see-lijstje, dus heeft toch nog wel zin gehad zo dit tournament.
Ergens wel, maar ergens ook weer niet. Nog steeds hebben drie films uit dit rijtje van mij een 10 (en twee films een 9) gekregen als waardering en met tienen uitdelen ben ik toch wel redelijk zuinig.quote:Op maandag 7 mei 2007 00:01 schreef Sokolsky het volgende:
Raar rijtje overblijvers trouwens.
Maakt niet uit, winnen doet hij toch niet.quote:Op maandag 7 mei 2007 10:53 schreef ruudbackus het volgende:
Nope nog 2
Nietquote:Op maandag 7 mei 2007 16:55 schreef ruudbackus het volgende:
Hoe kun je nu nog op 3 andere films stemmen als je op deze films hebt gestemd vandaag?
Idi i smotri en One Flew liggen er al uitquote:Op maandag 7 mei 2007 17:00 schreef Gillingham het volgende:
One Flew Over the Cuckoo's Nest -1
Idi i Smotri -1
The Godfather +1
quote:Op maandag 7 mei 2007 15:38 schreef cwk het volgende:
Tussenstandje voor de allerluisten.
# Salaire de la peur, Le (1953) 4
# Stalker (1979) 3
# 12 Angry Men (1957) 3
# The Godfather (1972) 2
quote:Op maandag 7 mei 2007 17:03 schreef Falco het volgende:
[..]
Idi i smotri en One Flew liggen er al uit!
[..]
Als iemand Stalker en Le Salaire de la peur -1 geeft wel ja.quote:
Ik reken maar gewoon een minstem voor Stalker bij cwk en anders had SoK ook nog 12 Angry Men geplust en Stalker gemindquote:Op dinsdag 8 mei 2007 00:12 schreef ziggyziggyziggy het volgende:
[..]
Als iemand Stalker en Le Salaire de la peur -1 geeft wel ja.
Anti-climaxquote:Op dinsdag 8 mei 2007 00:14 schreef ziggyziggyziggy het volgende:
Tof. En nu?
Nou ja, volgende keer beter.quote:
Ik kan het niet beter formulerenquote:Op dinsdag 8 mei 2007 00:19 schreef Mike het volgende:
Het was leuk!
Falco, ontzettend bedankt voor het bijhouden van de scores, want dat was echt een tyfuswerk.
Whoeihehequote:
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |