Ben ik ook erg benieuwd naar?quote:Op dinsdag 22 mei 2007 10:14 schreef Mert het volgende:
[..]
Is er al iemand die via dit trucje een bestelling heeft geplaatst en deze heeft ontvangen?
heb je geen invoerheffing en btw moeten betalen aan de postbode?quote:Op woensdag 23 mei 2007 18:09 schreef Forburgah het volgende:
Net m'n pakje van Ellen binnen gekregen die ze 7 dagen geleden vanuit de U.S. had verstuurd. Hulde!
Zal binnenkort even wat foto's plaatsen.
@Gerard Joling: Ik had een overhemd maat S besteld en hij valt bij mij als een ruime M.
dan ben je wel behoorlijk mager, want bij mij valt een maat S overhemd gewoon als een europese maat S.quote:Op woensdag 23 mei 2007 18:09 schreef Forburgah het volgende:
@Gerard Joling: Ik had een overhemd maat S besteld en hij valt bij mij als een ruime M.
Nope, Ellen had op het formulier gezet dat het een cadeau was en $49 waard.quote:Op woensdag 23 mei 2007 19:48 schreef men_in_red het volgende:
[..]
heb je geen invoerheffing en btw moeten betalen aan de postbode?
A&F wordt juist heel erg veel nagemaakt, bijna alles is fake op ebay en marktplaats. Ook de grote verkopers met veel feedback verkopen nep, maar weinig merken het omdat er gewoon geen vergelijkingsmateriaal is. Daarom is hun feedbackscore ook hoog.quote:Op zaterdag 26 mei 2007 18:45 schreef jap85 het volgende:
Is de kans dat je fake spullen krijgt via ebay nou eigenlijk groot? Heb al e.e.a. besteld daar en dat was gewoon mooi spul, er is nu ook weer wat onderweg. Ik ben ook weer niet zo'n kenner dat ik precies weet wat fake en echt is en er zal ook gerust wel goed nagemaakt worden. Maar ik dacht juist dat A&F niet zoveel werd nagemaakt?
Mensen ervaring met fake spul van ebay en zo ja, bij welke verkoper(s)? Handig om te weten wat via ebay is het wel érg makkelijk bestellen vergeleken met de online store, dat gedoe met die invoerheffingen enzo... Buiten dat maakt de prijs me nog niet eens uit, als ik het maar betaal voor de kleding en niet aan de douane.
Shirts van hollister zijn wel duidelijk dunnere stof..quote:Op donderdag 24 mei 2007 21:18 schreef petersss het volgende:
Toch is Hollister ook een leuk merk en goedkoop voor een shirt 15,- dollar jammer dat ik XXL heb van Abercrombie en dat ze niet in XXL hebben bij Hollister
Ben ik niet met je eens , ik heb in Amerika polo's van A&F en van Hollister gekocht maar ik zie/voel het verschil nietquote:Op zaterdag 26 mei 2007 22:40 schreef Ace1 het volgende:
[..]
Shirts van hollister zijn wel duidelijk dunnere stof..
Ohquote:Op maandag 28 mei 2007 09:44 schreef Ace1 het volgende:
Ik heb het over de tshirts he...
Ja, tijdje terug had iemand een Remsen Low Rise Slim Straight besteld in de maat 30x30, zelf heeft hij normaal de maat 31x32 van broeken die hij in Nederland koopt. De lengtemaat was wel goed maar de breedtemaat was te krap. Maar de Remsens zijn dan ook wel strakke broeken en als je bijvoorbeeld een Baxter had gekocht in die maat dan had ie misschien wel goed gezeten.quote:Op maandag 28 mei 2007 12:13 schreef Thueske13 het volgende:
Iemand ooit al een jeans gekocht van A&F? Hoe valt die maat uit?
gewoon maat L, A&F zit goed aangesloten.quote:Op woensdag 30 mei 2007 11:45 schreef PirE het volgende:
Ik ga wat t-shirts en nog wat andere spullen bestellen bij A&F, maar welke maat moet ik nou pakken? Ik heb normaal gesproken L (europees). Gewoon L of toch maar M?
Iemand anders verstuurd het voor mij. Ik neem dat ik geen invoerrechten hoef te betalen als het als een gift verstuurd wordt met een waarde van een paar USD?
kan wel, maar dan weet ik zeker dat je een rekening van de douane erbij krijgt.quote:Op woensdag 30 mei 2007 10:45 schreef -Bjorn- het volgende:
Kan je ook voor bijvorbeeld 500 a 700 dollar / euro bij Ellen bestellen?
En is het dan nog wel te vertrouwen ?
Meningen / ervaringen ?
Ik heb 2 spijkerbroeken van A&F , gewoon dezelfde maat als in Nederland iig geval bij mij wel.quote:Op maandag 28 mei 2007 12:13 schreef Thueske13 het volgende:
Iemand ooit al een jeans gekocht van A&F? Hoe valt die maat uit?
je kan er van uit gaan dat bijna alles op marktplaats en ebay nep is, maar vergelijken met de foto's van de abercrombie site heeft ook geen zin, die gebruiken ze juist bij het namaken.quote:Op zondag 3 juni 2007 13:03 schreef DoimeN het volgende:
Ik zit op markplaats te kijken en ik zie daar ook abercrombie? Dit is nep zeker? Het lijkt wel nep want de knoopjesrij is veel langer dan bij mijn echte A&F polo. Maar hoe kun je dat nou herkennen?
vet, welke maat heb je genomen? en komt deze overeen met de breedtemaat van broeken die jij hier in NL koopt?quote:
Ik heb dus zowel abercrombie kleding van de A&F site (oa via inkoopacties op Fok) als dingetjes van ebay maar ik moet zeggen dat ik, op een polo na vrijwel geen verschil zie, zelfde soort materiaal en ook precies dezelfde labels (zitten ook die touwtjes met een veiligheidsspeldje enzo) en er zitten ook precies dezelfde prijskaartjes op met de dollarprijs erop. Materialen voelen ook hetzelfde aan (ook die banden bij de split en in de kraag van de polo's etc. Zou nep kunnen zijn maar dan is het wel hele goede nep (en dat maakt me dan niet eens zoveel uit eigenlijk, als de kwaliteit en natuurlijk de uitstekende pasvorm hetzelfde isquote:Op dinsdag 5 juni 2007 11:34 schreef petersss het volgende:
Bij Abercrombie zit ook een hoop echt (origineel) spul bij wat wordt aangeboden op ebay en marktplaats dat komt omdat Abercrombie niet echt voorzichtig is waar ze de spullen in o.a China en Bangladesh laten maken (corrupte fabriekjes). Bij andere merken zoals G-Star, Gaastra, Replay, D&G, Bjorn Borg enz. pik je de neppers er zo uit. Ik wil niet zeggen dat Abercrombie niet wordt nagemaakt zeker de altijd te kleine strakke shirts met grote plakletters Abercrombie die zijn bijna altijd nep.
???quote:Op dinsdag 5 juni 2007 17:46 schreef MooieLuL het volgende:
goede oude tijd, abercrombie polo's voor 11 euro bij de makro
De Makro verkocht ongeveer een jaar geleden A&F polo's voor weinig geld , heb toch nog 2 leuke er uit kunnen halenquote:
precies, en nu kan je nieteens meer bestellen bij die site. omdat ze niet meer leverenquote:Op dinsdag 5 juni 2007 19:24 schreef Enchanter het volgende:
[..]
De Makro verkocht ongeveer een jaar geleden A&F polo's voor weinig geld , heb toch nog 2 leuke er uit kunnen halen![]()
Ik heb 'm in maat 32 en is idd ongeveer gelijk aan mijn eigen broeken (31/32).quote:Op dinsdag 5 juni 2007 16:58 schreef SatanicWarrior het volgende:
[..]
vet, welke maat heb je genomen? en komt deze overeen met de breedtemaat van broeken die jij hier in NL koopt?
half jaar geleden weer, maar waren iets mindere polo's qua uitzien volgens mij wat ik toen bij de makro zelf heb zien liggen.quote:Op dinsdag 5 juni 2007 19:24 schreef Enchanter het volgende:
[..]
De Makro verkocht ongeveer een jaar geleden A&F polo's voor weinig geld , heb toch nog 2 leuke er uit kunnen halen![]()
Als je T-Shirts in Nederland M zijn, zou ik de polo's (Muscle Fit) als S kopen. Ik heb hier in Nederland L, en m'n A&F Polo's zijn allemaal M.quote:Op donderdag 7 juni 2007 21:52 schreef PinPine het volgende:
Mensen, vraagje over de polo's! Ik heb kwa blousen maatje S, zitten ze redelijk goed om me lichaam heen. Nu vroeg ik me af hoe de polo's vallen? want blousen heb ik maatje S en t-shirt heb ik maat M.
Anyone
bij mij heeft het beide keren 2 weken geduurd vanaf het moment dat ze de bestelling plaatste. ze plaatste beide keren de bestelling meteen op dezelfde dag dat ik betaald had.quote:Op zondag 10 juni 2007 17:16 schreef PinPine het volgende:
Vraagje voor de mensen die wel een bij ELLEN besteld hebben:
Hoe lang moet je ongeveer wachten todat je het in huis hebt, want ik neem aan dat zij het ook eerst moet bestellen en dan hierheen moet sturen.
@ jocho
Ik draag a&f t-shirt maat M, moet ik dan een maat S polo nemen ter vergelijking ?
www.fromus2eu.comquote:Op maandag 11 juni 2007 12:05 schreef jap85 het volgende:
Wat is dat ELLEN gedoe eigenlijk en hoe kan ik daar bestellen?
Hij heeft idd heel veel mooie dingen niet. Ik vind dit ook vreemd het zal wel nep zijnquote:Op dinsdag 12 juni 2007 14:41 schreef DaveC het volgende:
Hoe zit het eigenlijk hiermee? www.dressed2chill.nl Bijna niemand in Nederland kan aan Abercrombie komen en deze gast heeft bakken vol! Heel vreemd...
dat zal ook wel fake zijn, jammer dat er zo veel fake is, maakt het minder exclusief.quote:Op dinsdag 12 juni 2007 14:41 schreef DaveC het volgende:
Hoe zit het eigenlijk hiermee? www.dressed2chill.nl Bijna niemand in Nederland kan aan Abercrombie komen en deze gast heeft bakken vol! Heel vreemd...
Dat vroeg ik me dus ook af toen ik die site tegenkwam, vandaar mijn post. Maar het was makkelijker dan ik dacht. Die gast heeft blijkbaar al eerder fakes verpatst op eBay onder dezelfde naam (even zoeken) en als je de A&F stockfoto vergelijkt met foto 2 op die site zie je dat de stiksels rond de applicatie op het origineel rood zijn, de stiksels op de 25 euro versie zijn geel.quote:Op dinsdag 12 juni 2007 17:19 schreef Bolter het volgende:
Zou dit echt nep zijn?
Vraag anders echte foto's, dan kunnen we vergelijken..quote:Op dinsdag 12 juni 2007 16:05 schreef DaveC het volgende:
[afbeelding]
Word daar aangeboden voor 25 euro, bij A&F $39,50
Of het echt is? Abercrombie Hoodie & D&G vest, Fake??
In het echt vallen ze toch een beetje tegen hoor...quote:Op dinsdag 12 juni 2007 19:39 schreef Proper_fucked het volgende:
[..]
Vraag anders echte foto's, dan kunnen we vergelijken..
Hehe nog verkeerd gespeld ook.quote:Op donderdag 14 juni 2007 12:30 schreef DaveC het volgende:
[..]
In het echt vallen ze toch een beetje tegen hoor...![]()
[afbeelding]
Hoe vallen die shirts? Gewoon zelfde maatvoering als in Europa?quote:Op donderdag 14 juni 2007 13:22 schreef leejow het volgende:
Ik ben sinds kort weer terug uit NY, gelijk weer wat A&F kleren gekocht:
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
Yup exact hetzelfde als andere 'Amerikaanse' merken (Ralph Lauren, Tommy Hilfiger etc.)quote:Op vrijdag 15 juni 2007 18:35 schreef W2O het volgende:
[..]
Hoe vallen die shirts? Gewoon zelfde maatvoering als in Europa?
FYI: Dat spul van dressed2chill wordt ook in een eBaywinkel verkocht. Ik kan natuurlijk niet zomaar beweren dat het nep is zonder te bewijzen dat het nep is, maar probeer eens naar de knopen op dit jack te kijken zonder te lachen.quote:Op zaterdag 16 juni 2007 02:35 schreef SatanicWarrior het volgende:
ja die A&F collectie van www.dressed2chill.nl is hartstikke nep, ik kan veel van mijn originele A&F kleding vergelijken met die werkelijke foto's die ook op die site staan, en ik kan het verschil duidelijk zien.
Da's dus duidelijk, thanx. Zelf koop ik ook het meeste A&F spul in Amerika of krijg het opgestuurd van familie, maar heb ook wel eens een fake gekocht via eBay. Was erg mooi, zat in een plastic zak met chinese stickers eropquote:Op zaterdag 16 juni 2007 11:19 schreef Backfield het volgende:
Ik heb zelf dit jacket bij Abercrombie gekocht. En inderdaad de aangeboden jacket van dressed2chill is harstikke nep.
pff de exacte maten weet ik niet maar vroeger stond er in de openings post altijd een plaatje van A&F waarom je het zelf op kon meten welke maat je het best staat ik zal kijken of ik hem kan vinden.quote:Op maandag 18 juni 2007 02:00 schreef ScofieldBurrows het volgende:
ik heb een vraag ik wil een polo bestellen, weet alleen niet welke maat. misschien kunnen jullie me helpen..
ik ben 1.78, 65 kg.. ik draag broeken met een waist/middel van 32.
hoe verhouden de Amerikaanse maten tot de Nederlandse maten.?
hehe lekker goedkoop daar he.quote:Op dinsdag 19 juni 2007 02:41 schreef DutchErrorist het volgende:
Het is misschien geen A&F maar ik heb net 2 broeken 2 t-shirts 3 onderbroeken en een pet van Aéropostale gekocht voor 30 dollar![]()
Fuck yeah, ik houd van Amerika
Kan bijna niet toch? Plus af en toe staat er bv. Maat M; en dan staat er op 't plaatje een labeltje met S.. tja.quote:Op dinsdag 19 juni 2007 05:11 schreef Cinch het volgende:
Vanaf onderaan deze pagina van marktplaats staan deze en de volgende pagina's vol met shirts van A&F die worden verkocht voor 28 euro inclusief verzenden.
Kan iemand mij vertellen of deze echt zijn
Het goedkoopste A&F shirt kost $29,50. Als ik dat door mijn zus laat versturen kost dat $7,95 plus een envelop van 50 cent, kom je al op $37,95. Is 28,32 euro. Het kan natuurlijk dat iemand iets kwijt wil omdat het niet past of zo, maar kopen via marktplaats of eBay blijft een gok. De kans dat je origineel spul krijgt is net zo groot als het winnen van een SBS-belspelletjequote:Op dinsdag 19 juni 2007 10:06 schreef Bolter het volgende:
[..]
Kan bijna niet toch? Plus af en toe staat er bv. Maat M; en dan staat er op 't plaatje een labeltje met S.. tja.
Het is meer attracting young men since 1892 volgens MAD TVquote:Op dinsdag 19 juni 2007 17:15 schreef Proper_fucked het volgende:
De labels zijn mooiIk heb er nog een paar hier, met teksten als "Distracting older women since 1892" en "Attracting experienced woman since 1892"
![]()
ga er maar van uit dat het fake is, allemaal huidige collectie, onmogelijk om zo ver onder kostprijs te krijgen, blijkbaar dus gewoon een namaakfabriekje in china waar die kerel zijn orders aan doorgeeft.quote:Op dinsdag 19 juni 2007 21:59 schreef Backfield het volgende:
Ik zie nu pas dat deze aanbieder op marktplaats ook actief is onder de naam sapkoning. Onder deze naam bied hij nog veel meer van Abercrombie aan......
staat wel op hun site... sowieso op 5th avenuequote:Op woensdag 20 juni 2007 21:45 schreef Qlubtempo het volgende:
Iemand enig idee waar in NY Abercrombie & Fitch zit?
Ga van de zomer naar NY en wil dan toch wel wat mee terug naar NL gaan nemen...
Op de hoek van west 56th. st. en 5th. ave. Als je met een taxi gaat heb je aan 56th and 5th genoeg. Zit naast Prada, dus je vriendin in het hotel latenquote:Op woensdag 20 juni 2007 21:47 schreef men_in_red het volgende:
[..]
staat wel op hun site... sowieso op 5th avenue
Abercrombie blackquote:Op dinsdag 19 juni 2007 21:58 schreef DaveC het volgende:
[..]
Het is meer attracting young men since 1892 volgens MAD TV![]()
ja, maar dan moet je wel eerst de waarde van de cookie genaamd anf-country veranderen van NL naar US. Daarna kun je bij de Clearance pagina komen.quote:Op woensdag 27 juni 2007 16:04 schreef robo-rob het volgende:
ik kan de aanbiedingen niet meer gevonden krijgen op de site van abercrombie. zijn deze nog wel te vinden op de site?
hoe kan je deze ding tracken, ik heb namelijk wat besteld via Ellen en ze heeft het verstuurd naar NL paar dagen terug. Ik vroeg om een trackingnummer maar ze zei dat USPS die niet heeft meegegeven.. Kan je me alsjeblieft vertellen hoe jij je pakketje zo kon traceren??quote:Op donderdag 26 april 2007 22:15 schreef JopJuh het volgende:
Attempted Delivery Abroad, April 23, 2007, 1:18 pm, NETHERLANDS
Bullet Attempted Delivery Abroad, April 21, 2007, 9:16 am, NETHERLANDS
Bullet Out of Foreign Customs, April 20, 2007, 5:57 pm, NETHERLANDS
Bullet Into Foreign Customs, April 12, 2007, 10:21 am, NETHERLANDS
Bullet Arrived Abroad, April 12, 2007, 10:21 am, NETHERLANDS
Bullet International Dispatch, April 03, 2007, 7:44 pm, N. J. BULK
Bullet Acceptance, April 02, 2007, 9:12 am, READING, PA 19610
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |