je wordt er zowaar irritant van op msn.quote:
En van uitstel komt afstelquote:Op maandag 4 juni 2007 20:13 schreef Qwea het volgende:
Ik moet alleen nog steeds mn kamer soppen, en daar heb ik echt geen zin in. Zal helaas wel voor donderdag moeten gebeuren, gezien het 1 teringzooi is
Das de beste methode, dozen. Verhuizen als je er niet meer uitkomt is eigenlijk ook best een goeie optiequote:Op woensdag 6 juni 2007 08:49 schreef Yoni het volgende:
Ach ja, dat opruimen. Gebed zonder end ook hierGelukkig krijg ik over 3 weken de sleutel van mijn nieuwe woning, dus ik kan straks lekker schoon en overnieuw beginnen
En nu ruim ik gewoon op door alles in dozen te stoppen
![]()
Dat werkt ook maar matig, want nu is al diezelfde troep gewoon in m'n nieuwe huis opgestapeldquote:Op woensdag 6 juni 2007 09:32 schreef Roeji het volgende:
[..]
Das de beste methode, dozen. Verhuizen als je er niet meer uitkomt is eigenlijk ook best een goeie optieSteeds beginnen in een schoon en mooi huis en als je geen zin meer hebt, hop naar t volgende
![]()
Toevallig nog wat pcmcia kaartjes tegengekomenquote:Op woensdag 6 juni 2007 09:34 schreef MouseOver het volgende:
[..]
Dat werkt ook maar matig, want nu is al diezelfde troep gewoon in m'n nieuwe huis opgestapeld
Werkt best goed hoorquote:Op woensdag 6 juni 2007 09:32 schreef Roeji het volgende:
[..]
Das de beste methode, dozen. Verhuizen als je er niet meer uitkomt is eigenlijk ook best een goeie optieSteeds beginnen in een schoon en mooi huis en als je geen zin meer hebt, hop naar t volgende
![]()
Sterf, dat moet ik nog doenquote:
En? Is het gelukt?quote:Op woensdag 6 juni 2007 18:37 schreef Qwea het volgende:
[..]
Sterf, dat moet ik nog doenik wist dat ik iets niet had gedaan. Kutzooi
Ik sta morgen wel om 09:30 opdoe ik het dan wel
![]()
Damn, ik baal van mezelf![]()
Ik ga het gewoon strax voor 20u doen
Haai scheetquote:
Oh die gaat wel prima op schema, elke zaterdag en zondag wasjes draaien. En met mooi weer alles buiten drogen, scheelt weer strijken enzo. Alleen het opruimen en het (hoogst noodzakelijke) strijken wil wel eens blijven liggen.quote:Op woensdag 6 juni 2007 20:41 schreef mighty_myte het volgende:
ik ben gelukkig wel eindelijk aan de was begonnen die ik al 3 weken moest doen.
Dit lag, in dit zakje, dus letterlijk zodanig binnen handbereik dat ik alleen maar m'n stoel hoefde te draaien.quote:Op woensdag 6 juni 2007 10:06 schreef Roeji het volgende:
[..]
Toevallig nog wat pcmcia kaartjes tegengekomen![]()
*Grin*quote:Op woensdag 6 juni 2007 22:47 schreef MouseOver het volgende:
[..]
Dit lag, in dit zakje, dus letterlijk zodanig binnen handbereik dat ik alleen maar m'n stoel hoefde te draaien.
[[url=http://img105.imagevenue.com/loc817/th_62657_pcmcia_122_817lo.JPG]afbeelding][/URL]
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |