Je komt er goed mee weg!quote:Op woensdag 2 mei 2007 00:26 schreef Paris_Texas het volgende:
Ja, ik kan goed genoeg lezen om een mening te kunnen vormen over wat er op de streams te zien is
Schnitzelquote:Op woensdag 2 mei 2007 00:27 schreef Ian_Nick het volgende:
Pfff, wat een klote dag was dit!
quote:Op woensdag 2 mei 2007 00:29 schreef Eisenheim. het volgende:
Heden, de enige echte Ian_Nick!
Geeft nix, je alter-ego heeft de boel goed bijgehoudenquote:Op woensdag 2 mei 2007 00:30 schreef Ian_Nick het volgende:
Tuurlijk is die COS weer 70 topics verder...
Jaap heeft zich nogal lopen misdragen, dan gaat het snel!quote:Op woensdag 2 mei 2007 00:30 schreef Ian_Nick het volgende:
Tuurlijk is die COS weer 70 topics verder...
En niet te vergeten de brieven van Netty aan Brian en Amanda... waarin Netty zegt dat Brian Amanda idd heeft bespuwd en geslagenquote:Op woensdag 2 mei 2007 00:31 schreef Eisenheim. het volgende:
[..]
Jaap heeft zich nogal lopen misdragen, dan gaat het snel!
Wat resulteerde in een Brian die moeite had met het ontkennen.quote:Op woensdag 2 mei 2007 00:33 schreef Paris_Texas het volgende:
[..]
En niet te vergeten de brieven van Netty aan Brian en Amanda... waarin Netty zegt dat Brian Amanda idd heeft bespuwd en geslagen![]()
Het spijt me waarlijk. Ik ging er in eerste instantie van uit dat het kwam omdat er ook een user actief is die Eisenheim zonder punt erachter heet. Het bleek echter al gauw te gaan om o.a. jou.quote:Op woensdag 2 mei 2007 00:35 schreef Ian_Nick het volgende:
Lieve Eigenheimert, had je dit niet even een andere keer kunnen doen?
Ik ben officieel in een grafstemming...
Oh? Nou is Ian ineens een andere Eisenheim??quote:Op woensdag 2 mei 2007 00:38 schreef Eisenheim. het volgende:
[..]
Het spijt me waarlijk. Ik ging er in eerste instantie van uit dat het kwam omdat er ook een user actief is die Eisenheim zonder punt erachter heet. Het bleek echter al gauw te gaan om o.a. jou.![]()
The Illusionist is wel een hele goede film...quote:Op woensdag 2 mei 2007 00:36 schreef Paris_Texas het volgende:
[..]
Yep... die Eisenheim is jouw kloon, dat hebben we unaniem besloten![]()
Ik kan niet wachtenquote:Op woensdag 2 mei 2007 00:42 schreef Ian_Nick het volgende:
[..]
The Illusionist is wel een hele goede film...
Maarre, als ik met een kloon kom ga ik heul schokkender te werk![]()
Het is nog geeneens 1 uur man, mietje!quote:Op woensdag 2 mei 2007 00:40 schreef Eisenheim. het volgende:
Wat zijn jullie overigens nog actief rond dit tijdstip!
Is dat serieus not done?quote:Op woensdag 2 mei 2007 00:41 schreef Paris_Texas het volgende:
[..]
Oh? Nou is Ian ineens een andere Eisenheim??
En jij hebt een username in gebruik genomen die al bestond, maar daar simpelweg een punt achter gezet?
Das eigenlijk not done vind ik.
Nee eigenlijk niet, dat is nogal verwarrend enzo, en zeker met een vrij aparte naam.quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |