Ga aub niet serieus op hem in, hij post hier werkelijk alleen om de posts. Hij weet waarschijnlijk niet eens waar de afkortingen RvV en LBL voor staan.quote:Op vrijdag 4 mei 2007 09:43 schreef 4-elements het volgende:
[..]
Sommige renners al vanaf februari, maar de belangrijkste klassiekers liggen in maart en april (Milaan - San Remo, RVV, Parijs - Roubaix, Amstel, LBL).
Das niet waar dat ik post om de post.quote:Op vrijdag 4 mei 2007 11:13 schreef Ambrosius het volgende:
[..]
Ga aub niet serieus op hem in, hij post hier werkelijk alleen om de posts. Hij weet waarschijnlijk niet eens waar de afkortingen RvV en LBL voor staan.
Is ook een mooie rit voor een kopgroepjequote:Op vrijdag 4 mei 2007 12:44 schreef Ambrosius het volgende:
We gaan iig zien wie de betere klimmersbenen heeft, misschien nog niet op die klim van 2e categorie, maar zeker wel op die laatste.
Je bedoelt Gesink neem ik aan? Ik zou er in zo'n etappe nog niet al te veel van verwachten, hij moet nog veel leren. Natuurlijk geeft een 9e plek in de Waalse Pijl veel hoop, maar hij is pas twintig he. Maar hij mag me altijd verbazen.quote:Op vrijdag 4 mei 2007 13:21 schreef knep het volgende:
Ben benieuwd of die jonge klimgeit van Rabo vooraan meekan.
Uiteraard bedoelde ik Gesinkquote:Op vrijdag 4 mei 2007 13:59 schreef 4-elements het volgende:
[..]
Je bedoelt Gesink neem ik aan? Ik zou er in zo'n etappe nog niet al te veel van verwachten, hij moet nog veel leren. Natuurlijk geeft een 9e plek in de Waalse Pijl veel hoop, maar hij is pas twintig he. Maar hij mag me altijd verbazen.![]()
Ik ben ook benieuwd of Eltink en Langeveld mee kunnen komen bergop. Eltink reed al behoorlijke Giro's en Langeveld bewees vorig jaar ook redelijk bergop te kunnen in kleinere koersen (toen nog voor Skil).
[WIELRENNEN] Tour de Romandie (01-05/06-05)quote:Op vrijdag 4 mei 2007 16:13 schreef Damzkieee het volgende:
Hm 14.08 met 58kmIs de rest vlak of klimmen nog?
Aankomst op een bergje van 3de categorie ...quote:Op vrijdag 4 mei 2007 16:13 schreef Damzkieee het volgende:
Hm 14.08 met 58kmIs de rest vlak of klimmen nog?
Wielingaquote:Op vrijdag 4 mei 2007 16:14 schreef Joost-mag-het-weten het volgende:
Daar gaat de "beste klimmer van Nederland"
Daarna nog een klein afdalinkje.quote:Op vrijdag 4 mei 2007 16:15 schreef Joost-mag-het-weten het volgende:
[..]
Aankomst op een bergje van 3de categorie ...
quote:Op vrijdag 4 mei 2007 17:11 schreef SaintOfKillers het volgende:
Dat was dan de finale? Een matige demarrage en gedaan?
Hij rijdt die 2 koekenbakkers er zo afquote:Op vrijdag 4 mei 2007 17:11 schreef SaintOfKillers het volgende:
Dat was dan de finale? Een matige demarrage en gedaan?
quote:Op vrijdag 4 mei 2007 17:14 schreef knep het volgende:
[..]
Hij rijdt die 2 koekenbakkers er zo af.
Maar weer bijster interessant om te kijken ja.
Onder voorbehoud trouwens. Bono is niet zo'n loser als zijn naamgenoot (quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |