SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Oeh, het gaat weer eens om US vs UK. Ik heb beide series gezien, de Britse als eerste. Ik vond het eerst geen zalig idee dat ze er een Amerikaanse versie van gingen maken, en na het zien van de eerste aflevering was ik ook nog niet onder de indruk (1-1 kopie, maar dan minder), daarna ging het echter stukken beter en vooral vanaf seizoen 2 vind ik de The Office US echt stukken beter. Het heeft wel minder dat documentairegevoel, en dat neemt nog verder af, maar dat is niet per definitie slecht. Er zaten wel een paar afleveringen in seizoen 3 die ik echt over the top vond.quote:Op donderdag 17 mei 2007 01:07 schreef __Saviour__ het volgende:
Dat betekent dus dat je de britse versie eerst zag. En dat bedoel ik dus juist. Want daarmee vergelijk je de amerikaanse versie dus. Omgedraaid zou ik denk ik de britse versie minder leuk vinden.
Heb je de bloopers gezien op Youtube? daar maakt hij een geniale opmerking die helaas niet in de serie is geblevenquote:Op woensdag 23 mei 2007 00:07 schreef Madine het volgende:
Ik wil alleen meer en meer Creed.
komt ie binnen bij Michael en Jan:quote:Op woensdag 23 mei 2007 11:48 schreef __Saviour__ het volgende:
gave aflevering is dat wel. heeft ie ook echt grafiekjes met z'n aanwezigheid enzo
Tijdens die vegadering ookquote:Op woensdag 23 mei 2007 12:09 schreef Argento het volgende:
[..]
komt ie binnen bij Michael en Jan:
"Oh, I´m sorry, were you making out?"
Ricky gervais uit The Office UK heeft daar aan mee geholpen, maar liefst 48 afleveringen zie ik nuquote:Op woensdag 23 mei 2007 10:31 schreef Argento het volgende:
Dwight die op vrijdag tegen half 1 smiddags helemaal in paniek binnen komt.
"never missed a day. My ass!"
die karakters zijn echt briljant geschreven en vormgegeven.
Ja super, ik vond die actie wel droog.quote:Op woensdag 23 mei 2007 12:09 schreef Argento het volgende:
[..]
komt ie binnen bij Michael en Jan:
"Oh, I´m sorry, were you making out?"
Maar op Wikipedia lees ik dat van office UK maar 14 afleveringen zijn ofzo, terwijl de US versie het groene licht heeft gekregen voor een 4e seizoen van 30 afleveringen. Dat zegt toch ook wel watquote:Op woensdag 23 mei 2007 22:40 schreef webfreak het volgende:
Hmmm, wel aardig.
Maar het origineel uit de UK blijft veeeeeele malen beter
De geloofwaardigheid, het acteerwerk en het script zijn stukken minder in de US-versie. Maar desondanks nog best vermakelijk
Zoiets zegt niks. The Office uit UK is ontzettend populair geweest. Het concept is niet voor niks aan minstens 5 landen verkocht.quote:Op donderdag 24 mei 2007 13:25 schreef __Saviour__ het volgende:
[..]
Maar op Wikipedia lees ik dat van office UK maar 14 afleveringen zijn ofzo, terwijl de US versie het groene licht heeft gekregen voor een 4e seizoen van 30 afleveringen. Dat zegt toch ook wel wat
dat kon ik je ook vertellenquote:Op donderdag 24 mei 2007 13:35 schreef MarkzMan_X het volgende:
Mag ik wat bekennen? Ik ben m'n mening aan het bijstellen... ik vind de serie steeds beter worden!
Michael Scarn FBI Freeze!!quote:Op donderdag 24 mei 2007 15:26 schreef Staafje het volgende:
Gisteravond was het lachen met die improvisatieklas haha!
Jouw geboorte.quote:Op maandag 28 mei 2007 22:46 schreef nietzman het volgende:
Leg nog eens een grap uit!
quote:Op maandag 28 mei 2007 22:46 schreef nietzman het volgende:
Leg nog eens een grap uit!
dat ontwikkelt zich nogquote:Op dinsdag 29 mei 2007 10:07 schreef Argento het volgende:
Ik had wel een beetje medelijden met Jim. Apart ook dat hij zijn gevoelens voor Pam tegen Michael (uitgerekend hij) uitspreekt. En wat is nou de deal met Dwight en Angela?
Verkeerde topique?quote:Op dinsdag 29 mei 2007 15:07 schreef Argento het volgende:
en Meredith wéér uit de kleren. De slet.
was het maar waar...quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |