quote:Op zaterdag 5 mei 2007 00:01 schreef koningdavid het volgende:
Tijl blijft veruit de grappigste.
zekerquote:Op zaterdag 5 mei 2007 00:01 schreef koningdavid het volgende:
Tijl blijft veruit de grappigste.
Je weet dat je niet hoeft te kijken. Het is niet verplicht ofzoquote:Op vrijdag 4 mei 2007 23:36 schreef kastanova het volgende:
geklaag
maar de manier waarop jij Tijl beschrijft is juist zijn manier, volgens mij doet hij dat bewust en ik vind het wel grappigquote:Op zaterdag 5 mei 2007 00:22 schreef 7eVeNL het volgende:
[..]
![]()
we hebben het allebei over de 'Oeh ik moet goed nadenken en mijn best doen om grappig te zijn en ik blijf een stijve hark' Tijl?
Spontane improvisatie, liefst met een gekkebek of typetje, thats what we want, mensen zoals Ruben Nicolai en Jeroen zijn daar tegen op gewassen![]()
Dat wijf, dat ook op de eerste Lama's DVD staat die was nog vééél slechterquote:Op zaterdag 5 mei 2007 10:46 schreef Rick_Dokkum het volgende:
Ik geef Jandino het voordeel van de twijfel. Geef hem gewoon wat tijd. Jeroen begon ook zwak, maar kijk hoe goed hij nu meedraait.![]()
Ik vind die Martijn (of hoe heet ie?) in het eerste seizoen altijd nog het slechtst. Die was pas tenenkrommend.![]()
Die was idd zo gruwlijk slecht. Bij ik wil graag zien of de slechtste aller tijden ging hij naar voren en dan kwam er gewoon een hele domme grap waar niemand om moest lachen. En dat niet 1 keer nee achter elkaar gewoon.quote:Op zaterdag 5 mei 2007 10:46 schreef Rick_Dokkum het volgende:
Ik geef Jandino het voordeel van de twijfel. Geef hem gewoon wat tijd. Jeroen begon ook zwak, maar kijk hoe goed hij nu meedraait.![]()
Ik vind die Martijn (of hoe heet ie?) in het eerste seizoen altijd nog het slechtst. Die was pas tenenkrommend.![]()
Precies. En wanneer ze in duo's moesten werken imiteerde hij altijd zijn medespeler. Hij kon gewoon zelfs niks verzinnen.quote:Op zaterdag 5 mei 2007 11:23 schreef Stansfield het volgende:
[..]
Die was idd zo gruwlijk slecht. Bij ik wil graag zien of de slechtste aller tijden ging hij naar voren en dan kwam er gewoon een hele domme grap waar niemand om moest lachen. En dat niet 1 keer nee achter elkaar gewoon.
Die vent was om te janken zo slechtquote:Op zaterdag 5 mei 2007 13:52 schreef King_of_cubes het volgende:
Jardino vond ik niet al te best. Verder was het een topaflevering
Het is vooral een melig programma, voor goede humor hoef je het niet echt te doen. Daarom kijk ik er ook graag naar. Who's line is het anyway? is inderdaad een programma waar 'de lama's' totaal niet aan kunnen tippen. Die hebben ook al veel andere 'spelletjes' wat veel meer interactiviteit (en dus nog meer improvisatie) met zich meebrengt.quote:Op vrijdag 4 mei 2007 23:47 schreef kastanova het volgende:
[..]
Dat bedoel ik!
Serieus, wanneer je een stomdronken simpele ziel als dit tijdens de Lama's exáct hetzelfde zou laten doen, zou iedereen hem plotseling beschouwen als een fucking geweldige topcabaretier!
Ik begin ook echt steeds meer het welbekende Gummbah idee te krijgen bij de mensen die om de Lama's kunnen lachen:
quote:Hihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihih!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ach geef hem een kans, misschien moet hij er nog inkomen. Ik vond van Jeroen aan het begin ook dat hij slecht was en nu doet hij het vrij aardig imo.quote:
Ja die ja!quote:Op zaterdag 5 mei 2007 11:20 schreef bravo het volgende:
Je bedoelt Christel Zweers...
haha idd dat was zeker leuk!quote:
In vergelijking met de rest vond ik hem aan het begin het echt niet best doen hoor.quote:Op zaterdag 5 mei 2007 15:08 schreef 7eVeNL het volgende:
Jeroen is nooit slecht geweest...![]()
Hij had al genoeg ervaring opgedaan met Nieuw Dier
hij kon anders wel heel goed een blowende neger nadoenquote:Op zaterdag 5 mei 2007 17:14 schreef Knipoogje het volgende:
Geef alsjeblieft Jeroen of Adjust terug. Die Jandino is tenenkrommend slecht. Werd ook nog afgemaakt door zijn collega's die in geen enkele grap van hem meegingen.
En dan lees ik hier dat sommigen 'm wel ok vonden![]()
Noem eens 1 grap van 'm op dan van afgelopen uitzending... precies. Kan niet improviseren, kan alleen maar meegaan met de ander, weet niets te verzinnen. Die blijft gelukkig niet lang.
Het was hier en daar wel leuk door het plezier dat ze uitstralen, maar hoogstaand, nou nee. pies,poep, sex is alles wat ze doen. En tijdens "Lama gezocht" branden ze kandidaten af als ze een sexgrap doen. Die kandidaten deden alleen maar de echte lama's na
Djezus dweeb, wat een 13-in-een-dozijn kul-argument...quote:Op zaterdag 5 mei 2007 07:23 schreef Sideshowbobbie het volgende:
Je weet dat je niet hoeft te kijken. Het is niet verplicht ofzo
Een "kut-programma" waar honderdduizenden mensen wél plezier aan beleven dus rot op met je non-argumenten en ga lekker twee voor twaalf kijken ofzo.quote:Op zaterdag 5 mei 2007 17:58 schreef kastanova het volgende:
[..]
Djezus dweeb, wat een 13-in-een-dozijn kul-argument...
Goh ja, laten we dierenporno uitzenden, je hebt immers een afstandsbediening!
Ik betaal belasting, dus als de publieke zender een kutprogramma uitzend heb ik het volste recht om te klagen.
Als ik naar een gesubsidieerd plas- en poepniveau wil kijken ga ik wel incontinente bejaarden spotten.
Verboden te lachen is ook wel leuk soms.quote:Op zaterdag 5 mei 2007 17:31 schreef Lollifant het volgende:
Ik kijk eigenlijk alleen nog voor 'ik wil graag zien' en 'allerslechtste allertijden'.
quote:Op zaterdag 5 mei 2007 18:49 schreef Jett het volgende:
Tijl zie ik weleens met uitgaan, JESUS wat een kont heeft hij.
Oja, ruben is mijn helden voor het eerst haat ik een neger
Ach als ze een programma moeten schrappen omdat een paar het niet leuk vinden zou er weinig overblijven. De Lama's zijn ongekend populair en ze zullen het echt niet van de buis halen alleen omdat een user op fok! het prorgamma een beetje aan het afzeiken is.quote:Op zaterdag 5 mei 2007 17:58 schreef kastanova het volgende:
[..]
Djezus dweeb, wat een 13-in-een-dozijn kul-argument...
Goh ja, laten we dierenporno uitzenden, je hebt immers een afstandsbediening!
Ik betaal belasting, dus als de publieke zender een kutprogramma uitzend heb ik het volste recht om te klagen.
Als ik naar een gesubsidieerd plas- en poepniveau wil kijken ga ik wel incontinente bejaarden spotten.
it is HUGEEEEEquote:Op zaterdag 5 mei 2007 19:14 schreef KinkyGiraf het volgende:
[..]![]()
als in "jezus wat een LEKKERE kont heeft hij"
of "jezus wat een DIKKE kont heeft hij"
of "jezus wat een LELIJKE kont heeft hij"
?
Dat vroeg ik me ook af toen ik het las.quote:Op zaterdag 5 mei 2007 19:14 schreef KinkyGiraf het volgende:
[..]![]()
als in "jezus wat een LEKKERE kont heeft hij"
of "jezus wat een DIKKE kont heeft hij"
of "jezus wat een LELIJKE kont heeft hij"
?
Enig idee hoeveel mensen er naar kinderporno kijken? Dat ook direct maar legaliseren dan?quote:Op zaterdag 5 mei 2007 18:12 schreef KinkyGiraf het volgende:
Een "kut-programma" waar honderdduizenden mensen wél plezier aan beleven dus rot op met je non-argumenten en ga lekker twee voor twaalf kijken ofzo.
Nah dat vind ik niet echt, ik vind Ruben Nicolai toch nog steeds wel dé nummer 1 van de Lama's.quote:Op zaterdag 5 mei 2007 20:44 schreef Smash-it het volgende:
Ik vond die Jandino echt verschrikkelijk, meteen bij verboden te lachen al.
En de manier van Tijl is juist super grappig, juist dat gemaakte maakt het leuk. Ruben N. was altijd favoriet, maar dat verschuift steeds meer richting Tijl..
Verspilde moeite om hier serieus op in te gaan maar... drie x raden wat het verschil is tussen de lama's en kinderporno.quote:Op zaterdag 5 mei 2007 20:20 schreef kastanova het volgende:
[..]
Enig idee hoeveel mensen er naar kinderporno kijken? Dat ook direct maar legaliseren dan?.
Ik heb het toch ook over legaliseren nitwit...quote:Op zaterdag 5 mei 2007 21:03 schreef KinkyGiraf het volgende:
[..]
Verspilde moeite om hier serieus op in te gaan maar... drie x raden wat het verschil is tussen de lama's en kinderporno.
Antwoord: kinderporno is strafbaar, de lama's is legaal entertainment.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |