abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  woensdag 2 mei 2007 @ 14:09:56 #101
15929 DiRadical
Everything's ruined
pi_48925848
quote:
Op zondag 29 april 2007 11:00 schreef Monidique het volgende:
Maar DAM, beste, waarom je zogenaamde som belachelijk is, per definitie: Jij zegt dat men 27% belasting moet betalen over geërfd geld. Dat neem ik zo aan. Wat jij daarna doet, is opmerkelijk. Je telt die 27% gewoon op bij de andere belasting! Dat kan natuurlijk niet. Omdat ik communicatief mindervalide ben, zal ik het proberen uit te leggen met een simpel voorbeeld.

Man verdient 50.000, betaalt daarover uiteindelijk 35%, of weet ik veel hoeveel. Daarnaast erft hij iets, wat je overigens niet al te vaak hebt, als het goed is, namelijk een euro. Eén euro. Het nieuwe communistische kabinet van Jan Marijnissen heeft besloten dat er 100% belasting over moet worden betaald. 100% over één euro.

Volgens jouw sommetje, in dat andere topic althans, zou men hier 135% belasting betalen. De rotzakken! Of dat ook zo geldt voor je nieuwe bereking in deze openingspost, dat is mij niet echt duidelijk. De OP is simpelweg nogal warrig.
Laats was er zo'n 'econoom' op de radio (BNR) die had bedacht dat de belasting op erfenissen maar naar 100% moest op de vergrijzing te betalen.
Want 'als erfgenaam heb je er niets voor gedaan, dus heb je er geen recht op'
Waarom de overheid er dan wel recht op had, werd niet gevraagd.

Gisteren hoorde ik op (weer op BNR) dat er zo'n 600 Nederlanders zijn die levensverzekeringen opkopen van Amerikanen die in de laatste fase van hun leven zitten. Zij verkopen de polis voor $500.000 aan de Nederlanders en kunnen daar nog een tijdje lekker van leven.
Als deze persoon dan sterft krijg degene die de polis gekocht heeft het volledige bedrag van $1.000.000. Dat is wel een lekker rendement.
Ik weet alleen niet of er over dat geld nog belasting betaald moet worden.
Happyness is nature's way of informing human resources that you're overpaid
-Catbert: Evil director of HR
pi_48928195
quote:
Op zondag 29 april 2007 21:28 schreef llawonk_ het volgende:

[..]

De gemiddelde belastingdruk in de EU was 41,5 procent in 2003. Nederland zit daar met 39,3 procent onder. Dit blijkt uit een onderzoek van Eurostat. Onder belastingdruk verstaat Eurostat de opbrengst van alle verplichte heffingen uitgedrukt in een percentage van het Bruto Binnenlands Product. Niet alleen belastingen maar ook sociale premies tellen mee.

http://www.minfin.nl/nl/a(...)n-EU-gemiddelde.html
Dit is trouwens het rapport van Eurostat: http://epp.eurostat.ec.eu(...)2-20032007-EN-BP.PDF
quote:
Tax revenue of general government is defined as taxes on production and imports, current taxes on income and wealth,capital taxes and compulsory and voluntary actual social contributions and imputed social contributions
Dat is dus werkelijk elke belasting (inkomstenbelasting, sociale verzekeringen, accijnzen, BTW, vennootschapsbelasting, etc.).

Speciaal voor de 'de Nederlandse belastingdruk neemt steeds meer toe'-huillies: t.o.v. 1995 is de belastingdruk in Nederland met meer dan 2 procentpunten gedaald.

En dat schitterende Ierland waar veel FOK!kers op rukken heeft enkel en alleen een lagere belastingdruk doordat er nauwelijks sociale verkzekeringen zijn. De inkomsten- en vermogensbelastingen en productie- en importbelastingen zijn en waren hoger in Ierland dan in Nederland.
  woensdag 2 mei 2007 @ 15:23:16 #103
153070 Rock_de_Braziliaan
Stranger than fiction
pi_48928331
Schopje POL=> WGR
"I think I'm in a tragedy"
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=FZFG5PKw504[/youtube]
"In America today profit is privatized but risk is increasingly socialized"
pi_48928406
Oja, van Kabinet Balkenende I (2002) tot nu (2007) is de belastingdruk met 0.5 procentpunt gestegen. Terwijl vanaf het begin van Paars 1 (1994; neem hier even 1995) tot het eind van Paars 2 (2002), de belastingdruk met 2.7 procentpunten is gedaald.
pi_48928422
quote:
Op woensdag 2 mei 2007 15:23 schreef Rock_de_Braziliaan het volgende:
Schopje POL=> WGR
Probeerde ik net een goedkoop politiek punt te maken.
  woensdag 2 mei 2007 @ 15:28:21 #106
153070 Rock_de_Braziliaan
Stranger than fiction
pi_48928523
quote:
Op woensdag 2 mei 2007 15:25 schreef llawonk_ het volgende:

[..]

Probeerde ik net een goedkoop politiek punt te maken.
Sorry .
"I think I'm in a tragedy"
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=FZFG5PKw504[/youtube]
"In America today profit is privatized but risk is increasingly socialized"
  woensdag 2 mei 2007 @ 16:17:42 #107
79128 HarryP
mijnCV.com
pi_48930422
Minder belasting betalen == minder onzin waaraan het uitgegeven kan worden.
  woensdag 2 mei 2007 @ 16:50:14 #108
12348 _Flash_
Heeft altijd blackjack
pi_48931746
Ja en het kind dat die 300K erft koopt ook weer producten waar hij BTW over betaalt, zijn kind betaalt ook weer successie, etc. What's your point? Dit is de kringloop van het geld. De staat geeft het nl ook weer uit aan (vaak) nuttige zaken.
Devil, just come on back if you ever wanna try again, because I told you once you son of a bitch, I'm the best there's ever been!
  woensdag 2 mei 2007 @ 18:01:31 #109
162670 DoimeN
Nee, het boeit me niets!
pi_48934389
--------------------------------------------------------------------------------------------
Als je gewoon je bek dicht houdt, is er niets aan de hand!
pi_48936519
quote:
Op woensdag 2 mei 2007 16:50 schreef _Flash_ het volgende:
Ja en het kind dat die 300K erft koopt ook weer producten waar hij BTW over betaalt, zijn kind betaalt ook weer successie, etc. What's your point? Dit is de kringloop van het geld. De staat geeft het nl ook weer uit aan (vaak) nuttige zaken.
Ik kan het zelf beter
"We moeten ons bewust zijn van de superioriteit van onze beschaving, met zijn normen en waarden, welvaart voor de mensen, respect voor mensenrechten en godsdienstvrijheid. Dat respect bestaat zeker niet in de Islamitische wereld".
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')