quote:RBC en Excelsior gaan door in play-offs
12/5/2007 21:53
Excelsior en RBC Roosendaal blijven in de race voor een plaats in de Eredivisie. FC Den Bosch sleepte een derde duel uit het vuur.
Excelsior-BV Veendam 3-0
De afwachtende houding leverde Excelsior het resultaat op dat trainer Ton Lokhoff voor ogen had. BV Veendam had aanvankelijk het initiatief maar verkeek zich lelijk op de kracht van de thuisploeg. Op slag van rust opende Sieme Zijm na een misverstand in de Veendam-defensie de score voor Excelsior. Het was helemaal gedaan met de kansen voor Veendam nadat dat vroeg in de tweede helft Andwélé Slory zich liet gelden. De aanvaller voegde daar halevrwege de tweede helft nog zijn tweede van de avond aan toe.
RBC Roosendaal-FC Volendam 1-0
FC Volendam is er niet in geslaagd de thuisnederlaag weg te poetsen en is uitgeschakeld in de race om promotienaar de Eredivisie. In Roosendaal keek de ploeg van trainer Stanley Menzo al na een kwartier tegen een achterstand aan. De treffer van Paul de Lange bleek beslissend.
VVV-Venlo-FC Den Bosch
FC Den Bosch en VVV-Venlo moeten op herhaling. De Limburgers konden het na de nipte zege in Brabant in eigen huis niet afmaken. Frank Demouge was spelbreker, want zijn doelpunt betekent dat beide ploegen op Hemelvaart elkaar opnieuw treffen. De overwinning van FC Den Bosch was extra knap, omdat de ploeg van thoe Bos bijna de hele tweede helft met een man minder speelde na de tweede gele kaart voor Lorenzo Rimkus.
Dat viel wel mee, in de eerste helft iig geen maar ze hebben zeker de kansen gehad.quote:Op zaterdag 12 mei 2007 21:27 schreef En_ieka het volgende:
[..]
Ongeloofelijk, VVV had echt enorm veel 100% kansen.![]()
Feit.quote:Keeper van Den Bosch was erg goed!
Niki staat de laatste maanden gewoon goed te keepen.quote:
Best of three? Serieusquote:Op zondag 13 mei 2007 01:42 schreef Tomatenboer het volgende:
Ik ben benieuwd wat RKC morgen - of eigenlijk vanmiddag - gaat doen!
Aan één kant is het toch wel mooi dat het een 'best of three' ronde is, want dan maakt het niet uit met welke grote cijfers RKC ook zou winnen, dan heeft Dordrecht nog gewoon alle kans om toch nog Eredivisie te halen.
Ben dat RKC nu wel weer zat, ook al is het bij mij om de hoek, het is gewoon een saaie club zonder uitstraling.
En dan zijn ze zeker? Excelsior moet nog een ronde tegen RBC spelen, maar die waren wel hoger geeindigd dan RKC. Hoe zit dat?quote:Op zondag 13 mei 2007 16:15 schreef Dubnobasswithmyheadman het volgende:
RKC wint. 3e wedstrijd zorgt dus voor beslissing.
VVV of Den Bosch wacht ook nog hoorquote:Op zondag 13 mei 2007 16:18 schreef Gordon_Shumway het volgende:
[..]
En dan zijn ze zeker? Excelsior moet nog een ronde tegen RBC spelen, maar die waren wel hoger geeindigd dan RKC. Hoe zit dat?
Ooh, dan begreep ik het verkeerd. Bedanktquote:
Ze gaan zo penalties nemen.quote:Op zondag 13 mei 2007 16:17 schreef BVO het volgende:
2-0 nu... wie speelt de laatste dan thuis?
Kan wel hee erg belangrijk worden namelijk.
Klopt.quote:Op zondag 13 mei 2007 16:20 schreef Dubnobasswithmyheadman het volgende:
RKC/Dordrecht tegen DenBosch/VVV geloof ik?
quote:Op zondag 13 mei 2007 16:51 schreef Yeahinho het volgende:
Dordt won de penalties.
Daar zit nog altijd een stuntje in dus.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |