abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  zaterdag 28 april 2007 @ 13:53:32 #51
145074 Diablos79
Fear the wrath of the devil
pi_48805212
quote:
Op zaterdag 28 april 2007 13:41 schreef American_Nightmare het volgende:

[..]

Dat is een slechte vergelijking aangezien je 2 verschillende consoles test. Bij maxconsole hebben ze de xbox360 (gewone en elite) getest op verschillen tussen hdmi en component en die waren er niet tot nauwelijks. Alleen bij heel snel op en neer switchen dachten ze minimale verschillen te zien in donkere gedeelten. Je mag dus rustig stellen dat hdmi geen toegevoegde waarde heeft.
Dan houd het dus gewoon in dat de PS3 strakker beeld heeft dan de 360
Don't be afraid, be terrified!
PSN: Diablos1979
http://noviomagum.myminicity.com/
  zaterdag 28 april 2007 @ 14:27:07 #52
134803 Deacon_Tigra
Final Fantasy Fanboy
pi_48805860
Psn online ID Tec-Deacon
---------------------------------
オランダ語男狂った人の日本のゲームがプレイ
  zaterdag 28 april 2007 @ 14:27:28 #53
139407 jorienvdherik
Feyenoord KNVB Beker 07-08
pi_48805867
quote:
Op zaterdag 28 april 2007 13:41 schreef American_Nightmare het volgende:

[..]

Dat is een slechte vergelijking aangezien je 2 verschillende consoles test. Bij maxconsole hebben ze de xbox360 (gewone en elite) getest op verschillen tussen hdmi en component en die waren er niet tot nauwelijks. Alleen bij heel snel op en neer switchen dachten ze minimale verschillen te zien in donkere gedeelten. Je mag dus rustig stellen dat hdmi geen toegevoegde waarde heeft.
Netjes
pi_48806930
quote:
Op zaterdag 28 april 2007 13:53 schreef Diablos79 het volgende:

[..]

Dan houd het dus gewoon in dat de PS3 strakker beeld heeft dan de 360
Naar jouw mening Daar heb je trouwens veel aan als je alleen maar brakke ports krijgt

Zit wel te twijfelen op Oblivion nogmaals voor de PS3 te halen, is het verschil groot genoeg voor 360 zodat het de moeite waard is? Vond die laadtijden wel aardig irritant, vooral wanneer je een nieuw gebied binnenkwam.
  zaterdag 28 april 2007 @ 15:43:09 #55
145074 Diablos79
Fear the wrath of the devil
pi_48807293
quote:
Op zaterdag 28 april 2007 15:25 schreef devv05 het volgende:

[..]

Naar jouw mening Daar heb je trouwens veel aan als je alleen maar brakke ports krijgt

Zit wel te twijfelen op Oblivion nogmaals voor de PS3 te halen, is het verschil groot genoeg voor 360 zodat het de moeite waard is? Vond die laadtijden wel aardig irritant, vooral wanneer je een nieuw gebied binnenkwam.
Motorstorm is echt een brakke poort ja .. En verder heeft het niet zoveel met mijn mening te maken, er is niks mis met mijn ogen en het beeld van de PS3 is gewoon net een tikkeltje scherper dan dat van de 360, zowel ingame als in menu.

En lijkt me niet dat Oblivion 2x de moeite waard is om te kopen, zo geweldig was/is het niet
Don't be afraid, be terrified!
PSN: Diablos1979
http://noviomagum.myminicity.com/
pi_48807410
Ik wil mijn PS3 aansluiten op internet, maar ik kan het draadloos internet van ons niet ontvangen (te zwak signaal) en ik heb alleen internet als de buren hun router aanzetten... lijkt mij niet echt de bedoeling. Bedraad naar de router toe is ook niet een optie want dat willen mijn ouders niet en ikzelf vind ook zo'n lange rode kabel door het huis niet erg aantrekkelijk.

Is het mogelijk dat ik de UTP kabel van de PS3 naar mijn PC verbind en dat de PS3 dan het internet van mijn pc gebruikt, de PC heeft namenlijk ontvangst met een sterke 3 antenne Wifi adapter (100% ontvangst ). De PS3 komt gewoon niet door de betonnen muren heen hier.
Ich bin der Führer.
pi_48808046
quote:
Op zaterdag 28 april 2007 15:43 schreef Diablos79 het volgende:

[..]

Motorstorm is echt een brakke poort ja ..
Je weet best waar ik het over heb, dus zo'n domme reactie hoef je niet te geven
quote:
En verder heeft het niet zoveel met mijn mening te maken, er is niks mis met mijn ogen en het beeld van de PS3 is gewoon net een tikkeltje scherper dan dat van de 360, zowel ingame als in menu.
Lijkt me sterk dat het met het blote oog te zien is als je geen 1080p draait.
quote:
En lijkt me niet dat Oblivion 2x de moeite waard is om te kopen, zo geweldig was/is het niet
GOTY voor mij, is één van de grootste toppers ooit. Maarja, ik weet niet hoe groot het verschil is. De een zegt best wel groot, de ander dat het heel erg meevalt.
pi_48808153
quote:
Veel nieuwe GTA IV details

- De bruggen in de stad zullen de verschillende stadsdelen Algonquin, Broker en Dukes met elkaar verbinden.
- De game zal geheel Pop-up vrij zijn. Bovendien is de draw-distance meerdere kilometers lang!
- De hoofdpersoon Niko Belic is ongeveer midden 30 en kwam naar Liberty City via een schip.
- Voetgangers zullen niet allemaal op elkaar lijken maar veel verschillende dingen doen. De één zal met tassen met gekochte spullen rondlopen, de ander zal aan het bellen zijn een ander aan het roken. Er is veel variatie.
- Werkzaamheden aan Grand Theft Auto IV begonnen in November 2004, vlak nadat GTA: San Andreas werd gereleased. De game heeft dus ongeveer drie jaar productietijd gehad, als het de release in oktober 2007 haalt.
- Grand Theft Auto op de Playstation 2 waren de games die alles uit de hardware van de Playstation 2 haalde. GTA IV zal het begrip ‘High Definition’ een nieuwe betekenis geven met niet alleen prachtige graphics maar ook de design aspecten zoals sound en het verloop van de missies zullen uitblinken.

- Rockstar heeft diverse politiemensen en rechercheurs geïnterviewd, om de passende sfeer van New York City over te nemen in GTA IV.
- Bij het wisselen van een stadsdeel zullen er geen laadtijden zijn, zoals bij de eerdere GTA games wel was.
- De maffia zal als één van de gangs in GTA IV meespelen.
- Er zullen geen personages uit eerdere Grand Theft Auto games terugkeren in GTA IV. Volgens Rockstar zouden de meeste al dood zijn of zouden ze niet passen in de stijl van deze nieuwe Grand Theft Auto IV.
- De auto’s in GTA IV zullen er uiteindelijk (grafisch)zo goed uit zien dat ze zelfs in een eigen racegame zouden kunnen meespelen.
- In een demo was te zien dat Niko tegen een voetganger aanliep, die hem vervolgens boos aankeek en hem een duw gaf.
- In GTA IV kun je ook geldautomaten gebruiken.
- Aan de soundtrack wordt momenteel nog hard gewerkt maar volgens Dan Houser zal deze ‘modern’ zijn.
- In het stadsdeel Alonquin zullen de meeste winkels, winkelcentra en toeristen zijn.
- Of het stadsdeel Alderney al vanaf het begin van de game bereikbaar zal zijn is nog onduidelijk.
- De metro die in de trailer te zien was is een reproductie van de ‘Roosevelt Island Tramway’.

- Staten Island, een stadsdeel uit GTA III, zal niet in GTA IV terug te vinden zijn. Het zou bijvoorbeeld wel het deel van Liberty City kunnen zijn waar Niko Belic vandaan kwam.
- Het enige wat GTA IV en de eerdere GTA games met elkaar gemeen hebben zijn het ‘free-roamen’ door de stad en het spelen van missies. Al het andere is helemaal vanaf de grond af aan opnieuw opgebouwd. Zo zal het schieten bijvoorbeeld heel anders aanvoelen dan in andere GTA games.
- De politie zal harder optreden dan in eerdere GTA games.
- Hoeveel mensen er uiteindelijk door de straten zullen lopen zal afhangen van hoe zwaar de console belast wordt.
- Op de Xbox 360 zorgen DVD en het missen van een harde schijf (alleen bij Core gebruikers) voor bepaalde beperkingen, waar de Playstation 3 echter Blu-Ray heeft voor meer opslag en op elke console standaard een harde schijf. Grafisch zijn beide versies echter aan elkaar gelijk.
- Uiteindelijk zullen beide versies hun voor- en nadelen hebben. Rockstar is hier echter al op voorbereid en heeft een team in San Diego klaarstaan die zich enkel concentreert op technische dingen.
- De bewegingsensoren in de SIXAXIS-controller zullen alleen benut worden wanneer het ook nut heeft en het leuk is.
- Er zullen meerdere multiplayer modes in de game zitten!
- De missies zullen meer levensecht zijn. Personages zijn ‘ronder’ en er zullen meerdere manieren zijn om met ze om te gaan. Dan Houser wil echter geen details hierover geven.
- Het is nu ook mogelijk om van buiten naar gebouwen binnen te kijken.

- Het is niet mogelijk om in alle gebouwen naar binnen te gaan.
- In vorige GTA-games kon je enkel gebeld worden op je mobiel, in GTA IV is het nu ook mogelijk om zelf mensen op te bellen. Ongeveer vergelijkbaar met Saints Row.
- Of het ook mogelijk is om MP3’s die op de harde schijf van je console staan te beluisteren in de game, antwoordde Houser met ‘‘Misschien’’.
- De missies in GTA IV zullen langer en gevarieerder zijn. Bovendien kunnen meerdere verschillende resultaten behaald worden.
- In het verleden zal waarschijnlijk ook romantiek zitten, om het meer overtuigender te maken.
- Het kopen van gebouwen of het opbouwen van een Imperium, zoals in GTA: Vice City, zal niet mogelijk zijn in GTA IV. Het zou voor het verleden geen zin hebben om Niko in eens miljonair te maken die allerlei gebouwen en huizen kan kopen. Hierdoor zou het verleden absurd worden.
- In elk stadsdeel zullen er een grote hoeveelheid verschillende planten en bomen zijn, zodat je elk stadsdeel kunt herkennen.
  zaterdag 28 april 2007 @ 16:55:45 #59
33367 Miiso
aka Phuctivity
pi_48808544
Hey all,

Ik ben van plan om deze tv te kopen en heb deze vandaag in de winkel bekeken. Ik zou graag wat reactie's willen horen en misschien is er iemand die er zelf 1 heeft. Momenteel ook in het bezit van een Samsung LCD (66cm) maar voor het gamen en bekijken van DVD's met mijn HarmanKardon wil ik deze samsung kopen.

PS3 moet nog gekocht worden btw (1 en ander heeft te maken dat ik ga verhuizen en die spullen nu nog niet in huis kan halen)

Samsung LE37M86BD (94cm)


http://www.samsung.com/nl/products/tv/lcdtv/le37m86bd.asp

Mocht je een alternatief hebben in dezelfde prijsklasse +-¤ 1600 dan hoor ik dat graag...

Verder kan ik niet wachten om die IMBA PS3 in huis te hebben... dag social life
XBOX360 Gamertag: Phuctivity
  zaterdag 28 april 2007 @ 17:05:30 #60
145074 Diablos79
Fear the wrath of the devil
pi_48808787
quote:
Op zaterdag 28 april 2007 16:26 schreef devv05 het volgende:
Je weet best waar ik het over heb, dus zo'n domme reactie hoef je niet te geven
Ik dacht ik ga even op jouw niveau zitten
quote:
Lijkt me sterk dat het met het blote oog te zien is als je geen 1080p draait.
Waarom zie ik het dan? Er zit echt een klein verschil in het beeld tussen de PS3 en de 360. Ik zou zeggen dat het komt omdat de PS3 met HDMI is aangesloten en de 360 via component. Maar ja volgens sommige zit daar geen verschil tussen want dat zeggen ze op maxconsole. Dus ja dan kan ik er niks anders van maken dat de PS3 een fractie zuiverder beeld heeft dan de 360.
Don't be afraid, be terrified!
PSN: Diablos1979
http://noviomagum.myminicity.com/
  zaterdag 28 april 2007 @ 17:13:10 #61
51398 MisterJ.Lo
LL.M (Master of Laws).
pi_48808983
Tering hé wat is Motorstorm een fucking bruut spel (net gekocht), zo vet online. Typ dit trouwens vanaf me PS3
Any man who can drive safely while kissing a pretty girl
is simply not giving the kiss the attention it deserves.
  zaterdag 28 april 2007 @ 17:19:29 #62
145074 Diablos79
Fear the wrath of the devil
pi_48809160
quote:
Op zaterdag 28 april 2007 16:55 schreef Miiso het volgende:
Hey all,

Ik ben van plan om deze tv te kopen en heb deze vandaag in de winkel bekeken. Ik zou graag wat reactie's willen horen en misschien is er iemand die er zelf 1 heeft. Momenteel ook in het bezit van een Samsung LCD (66cm) maar voor het gamen en bekijken van DVD's met mijn HarmanKardon wil ik deze samsung kopen.

PS3 moet nog gekocht worden btw (1 en ander heeft te maken dat ik ga verhuizen en die spullen nu nog niet in huis kan halen)

Samsung LE37M86BD (94cm)
[afbeelding]

http://www.samsung.com/nl/products/tv/lcdtv/le37m86bd.asp

Mocht je een alternatief hebben in dezelfde prijsklasse +-¤ 1600 dan hoor ik dat graag...

Verder kan ik niet wachten om die IMBA PS3 in huis te hebben... dag social life
Die van Samsung zijn ook erg mooi. Gister veel types eens grondig bekeken. Als alternatief zou je kunnen kijken naar de Sony Bravia engine serie. Ik wilde eerst ook voor de Samsung gaan maar die Bravia die ik nu heb heeft toch nog wel wat beter beeld(moet ik er wel bij zeggen dat die samsung een goedkopere prijsklasse was). Maar met die Samsung die je aangeeft zit je ook zeker goed
Don't be afraid, be terrified!
PSN: Diablos1979
http://noviomagum.myminicity.com/
pi_48809590
quote:
Op zaterdag 28 april 2007 16:26 schreef devv05 het volgende:
GOTY voor mij, is één van de grootste toppers ooit. Maarja, ik weet niet hoe groot het verschil is. De een zegt best wel groot, de ander dat het heel erg meevalt.
Anders haal je die als eerste game en als ie niet bevalt dan ruil je m voor een andere
PSN id: NL_SToRM
pi_48809666
quote:
Op zaterdag 28 april 2007 17:13 schreef MisterJ.Lo het volgende:
Tering hé wat is Motorstorm een fucking bruut spel (net gekocht), zo vet online. Typ dit trouwens vanaf me PS3
Ik zal je wel eens toevoegen, dan kunnen we online tegen elkaar racen
PSN id: NL_SToRM
  zaterdag 28 april 2007 @ 18:45:41 #65
145074 Diablos79
Fear the wrath of the devil
pi_48811055
quote:
Op zaterdag 28 april 2007 17:38 schreef SToRM81 het volgende:

[..]

Ik zal je wel eens toevoegen, dan kunnen we online tegen elkaar racen
Ja binnenkort ook weer eens online racen, is al weer een tijdje terug. Er komt trouwens een paar downloads voor Motorstorm uit die de online mogelijkheden vergroten en later nog een download met een time attack mode. Dus laat maar komen
Don't be afraid, be terrified!
PSN: Diablos1979
http://noviomagum.myminicity.com/
  zaterdag 28 april 2007 @ 18:58:23 #66
21889 Chocobo
Epische gebruiker
pi_48811331
quote:
Op zaterdag 28 april 2007 16:32 schreef devv05 het volgende:

[..]








[ Bericht 9% gewijzigd door Chocobo op 28-04-2007 19:03:35 ]
A discovery is said to be an accident meeting a prepared mind.
  zaterdag 28 april 2007 @ 19:39:50 #67
51398 MisterJ.Lo
LL.M (Master of Laws).
pi_48812442
quote:
Any man who can drive safely while kissing a pretty girl
is simply not giving the kiss the attention it deserves.
pi_48813632
quote:
Op zaterdag 28 april 2007 13:53 schreef Diablos79 het volgende:

[..]

Dan houd het dus gewoon in dat de PS3 strakker beeld heeft dan de 360
Dat zou zomaar kunnen. Hoe is de DVD kwaliteit van de PS3? Hij upscaled niks heb ik ergens gelezen?
Alle moslimterroristen, of ja een heleboel, die zijn bereid te sterven voor een hoger doel, want dan mogen ze maagden neuken, minstens een honderdtal, maar dat is nog altijd minder als ik met carnaval.
pi_48813779
Zonet een PS3 gekocht maar ik heb een probleempje. Eind vorig jaar kon je alvast je PSN username ´claimen´ via de Sony website. Dat heb ik toen gedaan, ik heb nog steeds de mails er van, maar ..... als ik wat rondkijk in de XMB zie ik alleen maar een optie om een compleet nieuw account aan te maken. Iemand die hiermee kan helpen?
  zaterdag 28 april 2007 @ 20:28:38 #70
145074 Diablos79
Fear the wrath of the devil
pi_48813809
quote:
Op zaterdag 28 april 2007 20:21 schreef American_Nightmare het volgende:

[..]

Dat zou zomaar kunnen. Hoe is de DVD kwaliteit van de PS3? Hij upscaled niks heb ik ergens gelezen?
Die is prima. Nee hij scaled niet up maar dat lijkt me ook niet echt nuttig met een dvd. Een dvd die origineel 480p is upscalen naar bijv 1080i lijkt me niet echt wenselijk voor de kwaliteit. En films kijken op blu-ray is toch echt wel feest, wat een heerlijk scherp beeld
Don't be afraid, be terrified!
PSN: Diablos1979
http://noviomagum.myminicity.com/
pi_48814022
quote:
Op zaterdag 28 april 2007 20:28 schreef Diablos79 het volgende:

[..]

Die is prima. Nee hij scaled niet up maar dat lijkt me ook niet echt nuttig met een dvd. Een dvd die origineel 480p is upscalen naar bijv 1080i lijkt me niet echt wenselijk voor de kwaliteit. En films kijken op blu-ray is toch echt wel feest, wat een heerlijk scherp beeld
Toch wel.. als ik op mijn classic xbox een dvd naar 1080i scale is het beeld echt VEEL mooier dan wanneer ik 'm op 480p afspeel. Hardware scalers zijn vaak veel beter dan ingebouwde scalers in tv's namelijk.
Alle moslimterroristen, of ja een heleboel, die zijn bereid te sterven voor een hoger doel, want dan mogen ze maagden neuken, minstens een honderdtal, maar dat is nog altijd minder als ik met carnaval.
  zaterdag 28 april 2007 @ 20:51:18 #72
145074 Diablos79
Fear the wrath of the devil
pi_48814447
quote:
Op zaterdag 28 april 2007 20:34 schreef American_Nightmare het volgende:

[..]

Toch wel.. als ik op mijn classic xbox een dvd naar 1080i scale is het beeld echt VEEL mooier dan wanneer ik 'm op 480p afspeel. Hardware scalers zijn vaak veel beter dan ingebouwde scalers in tv's namelijk.
Mijn xbox360 scaled de dvds ook niet up, hij pakt gewoon de resolutie van de dvd net als de PS3 dat doet.
Don't be afraid, be terrified!
PSN: Diablos1979
http://noviomagum.myminicity.com/
pi_48815393
quote:
Op zaterdag 28 april 2007 20:27 schreef G-Mart het volgende:
Zonet een PS3 gekocht maar ik heb een probleempje. Eind vorig jaar kon je alvast je PSN username ´claimen´ via de Sony website. Dat heb ik toen gedaan, ik heb nog steeds de mails er van, maar ..... als ik wat rondkijk in de XMB zie ik alleen maar een optie om een compleet nieuw account aan te maken. Iemand die hiermee kan helpen?
opgelost, ik keek gewoon niet goed
pi_48819532
quote:
Op zaterdag 28 april 2007 17:35 schreef SToRM81 het volgende:

[..]

Anders haal je die als eerste game en als ie niet bevalt dan ruil je m voor een andere
Maar ik krijg alle Sony games er al bij, Resistance en MotorStorm dus ook. En naast Oblivion en eerdergenoemde twee zijn er eigenlijk weinig PS3 games die ik momenteel graag wil
  zondag 29 april 2007 @ 10:10:05 #75
51398 MisterJ.Lo
LL.M (Master of Laws).
pi_48826201
Zo maar eens Motorstorm omruilen voor Resistance, nadat ik de demo had gespeeld gister is dat toch echt de game dat mijn adraline doet oplopen, Motorstorm is vet daar niet van maar wordt snel saai (althans voor mij dan)
Any man who can drive safely while kissing a pretty girl
is simply not giving the kiss the attention it deserves.
pi_48826494
quote:
Op zaterdag 28 april 2007 23:47 schreef devv05 het volgende:
Maar ik krijg alle Sony games er al bij, Resistance en MotorStorm dus ook. En naast Oblivion en eerdergenoemde twee zijn er eigenlijk weinig PS3 games die ik momenteel graag wil
Anders koop je GoW2 er ook bij he, die is echt de moeite waard
PSN id: NL_SToRM
pi_48826506
quote:
Op zondag 29 april 2007 10:30 schreef SToRM81 het volgende:

[..]

Anders koop je GoW2 er ook bij he, die is echt de moeite waard
Ja supergame, maar die heb ik al op 360

Denk dat ik er voorlopig niks bij koop en eerst de Sony games maar eens allemaal ga proberen. Zal wel met name MotorStorm en Resistance worden dus
pi_48826611
quote:
Volgende Dead or Alive exclusief op de PS3?

Zaterdag 28 april 2007 - Zoals elke maand was er ook in de laatste uitgave van de Electronic Gaming Monthly, kortweg EGM, een geruchtenrubriek te vinden en ditmaal was daarin te lezen dat Team Ninja mogelijk aan een nieuwe Dead or Alive zou werken, exclusief voor de PlayStation 3.

Nadat deel één en deel twee exclusief op de PlayStation-consoles verschenen, stapte Team Ninja met de komst van de Xbox over en maakte deel 3 en 4 exclusief voor de Xbox en Xbox 360. Bovendien kreeg Dead or Alive 2 een remake, waar ook de originele Dead or Alive bij zat, die tevens exclusief op de Xbox verscheen. Draait Team Ninja nu wéér de rollen om en stapt men over naar de PlayStation 3?

Zoals altijd met een gerucht moeten we het natuurlijk met een korreltje zout nemen en staat er dus nog niets vast over een mogelijke nieuwe Dead or Alive.
Ze hebben met NGS natuurlijk al de nodig ervaring met de PS3 opgedaan, dus het zou me niet verbazen als ze met nog een game voor de PS3 komen.
PSN id: NL_SToRM
pi_48826718
quote:
Demo voor Heavenly Sword bevestigd

Zaterdag 28 april 2007 - In een interview met website PSU wist Heavenly Sword producer Kyle Shubel te bevestigen dat er een demo op de planning staat. Waarneer we deze demo mogen verwachten is nog onduidelijk, maar het zal in ieder geval voor de release van de game zijn. Heavenly Sword staat overigens gepland voor een release deze herfst, zo blijkt uit het interview.

Quote:
PSU: There has been word of a possible Heavenly Sword demo releasing before the retail game. Is this true and if so when can we expect it?

Shubel: There is a Heavenly Sword demo planned, will keep you posted on the availability.

PSU: What is the expected release date for Heavenly Sword?

Shubel: Fall '07


Verder wist Shubel te vertellen dat de vijanden in Heavenly Sword voornamelijk mensen zijn, maar dat ze enkele verassingen in peto hebben. Wat betreft de omgevingen zullen er naast diegene die we al hebben gezien ook omgevingen aanwezig zijn als sneeuwtoppen, rivierbedden, bossen en een kasteel omringd door water.

Heavenly Sword loopt op 720p en 30 fps. Wat betreft het online gedeelte moet Shubel ons teleurstellen. Heavenly Sword zal niet online gaan, maar wordt een single-player ervaring. Dit betekend echter niet dat ze geen gebruik gaan maken van Sony's nieuwste service PlayStation Home. Het gehele interview kun je hier nalezen.
PSN id: NL_SToRM
  zondag 29 april 2007 @ 11:09:43 #80
75736 Gstyles
geen ondertiteling deze X
pi_48827238
quote:
Op zaterdag 28 april 2007 15:25 schreef devv05 het volgende:

[..]

Naar jouw mening Daar heb je trouwens veel aan als je alleen maar brakke ports krijgt

Zit wel te twijfelen op Oblivion nogmaals voor de PS3 te halen, is het verschil groot genoeg voor 360 zodat het de moeite waard is? Vond die laadtijden wel aardig irritant, vooral wanneer je een nieuw gebied binnenkwam.
Heb je ze allebei dan?
PSN ID: GDV
Mijn vader zei altijd: 's avonds een vent, 's ochtens lekker uitslapen ;)
  zondag 29 april 2007 @ 11:10:07 #81
75736 Gstyles
geen ondertiteling deze X
pi_48827249
quote:
OMFG wat vet!
PSN ID: GDV
Mijn vader zei altijd: 's avonds een vent, 's ochtens lekker uitslapen ;)
  zondag 29 april 2007 @ 11:31:34 #82
137562 rakotto
Anime, patat en video games
pi_48827758
quote:
Op zondag 29 april 2007 10:30 schreef devv05 het volgende:

[..]

Ja supergame, maar die heb ik al op 360

Denk dat ik er voorlopig niks bij koop en eerst de Sony games maar eens allemaal ga proberen. Zal wel met name MotorStorm en Resistance worden dus
God Of War 2 bedoeld hij. Dacht al wtf?
All wars are civil wars, because all men are brothers. ~François Fénelon
  zondag 29 april 2007 @ 13:50:24 #83
51398 MisterJ.Lo
LL.M (Master of Laws).
pi_48831439
Wat is het richten klote in het begin bij Resistance
Any man who can drive safely while kissing a pretty girl
is simply not giving the kiss the attention it deserves.
pi_48837394
Is nou eigenlijk Mortal Kombat II al beschikbaar op het PS Network voor de Europeanen?
  zondag 29 april 2007 @ 16:45:38 #85
75736 Gstyles
geen ondertiteling deze X
pi_48841713
quote:
Op zondag 29 april 2007 13:50 schreef MisterJ.Lo het volgende:
Wat is het richten klote in het begin bij Resistance
als je online gaat gamen heb je het zo aangeleerd
PSN ID: GDV
Mijn vader zei altijd: 's avonds een vent, 's ochtens lekker uitslapen ;)
pi_48846479
quote:
Op zondag 29 april 2007 13:50 schreef MisterJ.Lo het volgende:
Wat is het richten klote in het begin bij Resistance
Je moet de sensitivity paar stappen omlaag zetten.. Op de standaard instelling staat die echt heel gevoelig.
なんだっけ
pi_48846612
Ik heb zonet F.E.A.R. gekocht, erg vet
pi_48846794
quote:
Op zondag 29 april 2007 11:09 schreef Gstyles het volgende:

[..]

Heb je ze allebei dan?
Nee, ik haal gewoon games omdat ze leuk staan in mn kast.
  zondag 29 april 2007 @ 22:34:42 #89
51398 MisterJ.Lo
LL.M (Master of Laws).
pi_48851662
quote:
Op zondag 29 april 2007 19:40 schreef Crashcat het volgende:

[..]

Je moet de sensitivity paar stappen omlaag zetten.. Op de standaard instelling staat die echt heel gevoelig.
Oja? vondt het al zo vreemd dat ik in de demo veel lekkerder kon richten dan in het werkelijke spel. Op hoeveel staat die van jouwes dan?

Grr kan er niet aan wennen (richten) op een of andere manier *mist Motorstorm*

[ Bericht 11% gewijzigd door MisterJ.Lo op 30-04-2007 00:27:48 ]
Any man who can drive safely while kissing a pretty girl
is simply not giving the kiss the attention it deserves.
  maandag 30 april 2007 @ 16:46:14 #90
51398 MisterJ.Lo
LL.M (Master of Laws).
pi_48865694
quote:
Op zondag 29 april 2007 22:34 schreef MisterJ.Lo het volgende:

[..]

Oja? vondt het al zo vreemd dat ik in de demo veel lekkerder kon richten dan in het werkelijke spel. Op hoeveel staat die van jouwes dan?

Grr kan er niet aan wennen (richten) op een of andere manier *mist Motorstorm*
Begin het nu wel aardig onder controle te krijgen
Any man who can drive safely while kissing a pretty girl
is simply not giving the kiss the attention it deserves.
  maandag 30 april 2007 @ 19:28:53 #91
75736 Gstyles
geen ondertiteling deze X
pi_48868620
quote:
Op zondag 29 april 2007 19:45 schreef G-Mart het volgende:
Ik heb zonet F.E.A.R. gekocht, erg vet
voor de PS3?
PSN ID: GDV
Mijn vader zei altijd: 's avonds een vent, 's ochtens lekker uitslapen ;)
  maandag 30 april 2007 @ 19:51:05 #92
21889 Chocobo
Epische gebruiker
pi_48869194
Voor degene geinteresseerd in Ninja Gaiden Sigma,......... serieus. Dit is de uiteindelijke versie. Was al in black zo maar het lijkt wel alsof dit echt NG is zoals het moet zijn. Snel, prachtig en soepel. Net de demo gedownload via mijn US gebruikers account. Echt een fantastische demo. Spel glijd over je scherm. Heb het spel direct bij playasia.com besteld voor 48 euro. Komt begin juni uit.



A discovery is said to be an accident meeting a prepared mind.
pi_48870614
quote:
Op maandag 30 april 2007 19:28 schreef Gstyles het volgende:

[..]

voor de PS3?
Yup, is dat gek?

  maandag 30 april 2007 @ 22:18:31 #94
132038 Robhimself.2
*Wordt papa!!*
pi_48873681
quote:
Nee, maar wel zonde van je geld. (mijn mening ofcourse)

Vandaag tijdens de vrijmarkt in Zoetermeer maar effe Oblivion gescoord. Ging even blikkies fris halen voor mijn vriendin en aanhang die op de markt stonden met wat meuk. Meteen een omweg gemaakt naar Futurezone

En bij thuiskomst lag Def Jam: Icon ook al op me te wachten. Wordt gamen tot in de kleine uurtjes straks!
I do the cha-cha like a sissy girl. There's nothing wrong with that F1 car, except that it's on fire!
Murray Walker| There's Miss Universe, Miss World and Miss Communication.
  maandag 30 april 2007 @ 22:24:38 #95
132038 Robhimself.2
*Wordt papa!!*
pi_48873902
quote:
Op vrijdag 27 april 2007 11:23 schreef SocialDisorder het volgende:

[..]

resolutie is hetzelfde, maar de kleuren zijn wat beter, ik zag al iets verschil tussen Black Hawk Down op DVD en BluRay op m'n gewone TV. Ligt natuurlijk ook aan de transfer naar DVD. Ik denk dat je bij The Matrix (de compilatie boxset) minder verschil zult zien omdat die DVD een van de betere tranfers op dit moment heeft.
DVD wordt weergegeven op 576 beeldlijnen, bluray op 1080i of 1080P resolutie. Op een normale tv zullen de kleuren inderdaad wat levendiger uitkomen, maar op een HDTV zie je een ENORM verschil in detail. Soms lijkt het wel of de onderscheiding in diepte vele malen beter is.

Daar de PS3 via de A/V uitgang (voor Cathode Ray Tube tv's) maximaal 576 kan uitpoepen, blijft de resolutie dus hetzelfde.

Next-gen DVD, zeg maar.
I do the cha-cha like a sissy girl. There's nothing wrong with that F1 car, except that it's on fire!
Murray Walker| There's Miss Universe, Miss World and Miss Communication.
pi_48874554
quote:
Op maandag 30 april 2007 19:28 schreef Gstyles het volgende:

[..]

voor de PS3?
kan makkelijk, ik heb zojuist de review-versie ontvangen.
Are you brave enough to fear?
SpankmasterC: SocialDisorder is de Julius Caesar onder de gamers
Sigmund666: U bent synoniem voor: AWESOME!
pi_48876259
Werken Buzz + Singstar gewoon op de PS3, inclusief de controllers?
  maandag 30 april 2007 @ 23:45:59 #98
139407 jorienvdherik
Feyenoord KNVB Beker 07-08
pi_48876471
quote:
Op maandag 30 april 2007 22:18 schreef Robhimself.2 het volgende:

[..]

Nee, maar wel zonde van je geld. (mijn mening ofcourse)

Vandaag tijdens de vrijmarkt in Zoetermeer maar effe Oblivion gescoord. Ging even blikkies fris halen voor mijn vriendin en aanhang die op de markt stonden met wat meuk. Meteen een omweg gemaakt naar Futurezone

En bij thuiskomst lag Def Jam: Icon ook al op me te wachten. Wordt gamen tot in de kleine uurtjes straks!
hoe vind je oblivion ?

Heb hem een maand denk nu, en maar 6 uur gespeeld ofzo. speel het al tijdje niet meer. maar tijd dat ik speelde was het wel leuk op zich.
pi_48876672
quote:
Op maandag 30 april 2007 16:46 schreef MisterJ.Lo het volgende:

[..]

Begin het nu wel aardig onder controle te krijgen
Tips:
- speel met default controls, niks op "invert look" zetten
- kijk naar de vijanden en de crosshair, nooit naar het wapen
- zet de gevoeligheid laag, op 2 of 3 (later eventueel wat opkrikken, maar begin laag)
88mph
pi_48878391
quote:
Op maandag 30 april 2007 19:51 schreef Chocobo het volgende:
Voor degene geinteresseerd in Ninja Gaiden Sigma,......... serieus. Dit is de uiteindelijke versie. Was al in black zo maar het lijkt wel alsof dit echt NG is zoals het moet zijn. Snel, prachtig en soepel. Net de demo gedownload via mijn US gebruikers account. Echt een fantastische demo. Spel glijd over je scherm. Heb het spel direct bij playasia.com besteld voor 48 euro. Komt begin juni uit.

[afbeelding]

[afbeelding]
De demo is niet veel aan. Camera is echt zwaar irritant.
なんだっけ
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')