quote:Op donderdag 26 april 2007 21:05 schreef flugeltje het volgende:
Ik vond deze wel heel erg slecht...
jézusquote:Op donderdag 26 april 2007 21:05 schreef flugeltje het volgende:
Ik vond deze wel heel erg slecht...
Deze?quote:Op vrijdag 27 april 2007 16:09 schreef belsen het volgende:
De allerslechtste Nederlandse inzending ooit was Bill van Dijk, Jij en ik. Ongelofelijk dat dat ooit is uitgezonden voor een songfestival. Sterker nog, ongelofelijk dat zoiets ooit op plaat is gezet.
quote:Op vrijdag 27 april 2007 16:09 schreef belsen het volgende:
De allerslechtste Nederlandse inzending ooit was Bill van Dijk, Jij en ik. Ongelofelijk dat dat ooit is uitgezonden voor een songfestival. Sterker nog, ongelofelijk dat zoiets ooit op plaat is gezet.
Heerlijk juist!quote:Op vrijdag 27 april 2007 16:09 schreef belsen het volgende:
De allerslechtste Nederlandse inzending ooit was Bill van Dijk, Jij en ik. Ongelofelijk dat dat ooit is uitgezonden voor een songfestival. Sterker nog, ongelofelijk dat zoiets ooit op plaat is gezet.
http://www.youtube.com/watch?v=antwNdTkzwgquote:Op vrijdag 27 april 2007 15:31 schreef PaRoDiUzZ het volgende:
jeroesjalem jeroesjalem jerosjalem sjaloom
Mja, in de studio klonk het inderdaad niet zo slecht als live. Die hoop werd echter de grond ingestampt toen ze The Logical Song daarna coverden... niet om aan te horen.quote:Op zaterdag 28 april 2007 00:20 schreef FredvZ het volgende:
Ik ben er nog steeds van overtuigd dat Double Date - Email to Berlin had gewonnen als ze mee mochten doen, maar dan had meneer Flaman iets meer aan begeleiding van die meiden moeten doen.
Ze waren gewoon te zenuwachtig.
He, ow, de muziek, die was toch ook niet onaardig?quote:Op zaterdag 28 april 2007 00:43 schreef Duderinnetje het volgende:
[..]
Ja nu heb je het over die dames![]()
Dat vond mn oppas op dat moment ookquote:Op zaterdag 28 april 2007 00:56 schreef Jane het volgende:
Ik vond Frizzle Sizzle toen echt leuk hoor!
Zo terugkijkend lijkt het een aaneenschakeling van tragische dieptepunten, met hier en daar als schrale troost dat het niet tot blijvend letsel geleid heeft.quote:Op zaterdag 28 april 2007 00:09 schreef Jane het volgende:
Ik had ze trouwens net een paar dagen geleden bijna allemaal opgezocht voor een topic in OO. Dan kunnen ze hier ook wel.
Ik herinner me dat veel mensen in NL dit indertijd erg leuk vonden.quote:Op donderdag 26 april 2007 20:59 schreef Nuongirl het volgende:
Wat vond jij nu het slechtste liedje ooit op het Eurovisie songfestival ? Was het Willeke met waar is de zon, Ik hou van jou van Marribel, of Niemand heeft nog tijd van Mrs Einstein.
Die van mij is onderstaande met vlag en wimpel
Frizzle Sizzle - Alles heeft ritme
<object width="425" height="350"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/7SQgyWvOb9w"></param><param name="wmode" value="transparent"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/7SQgyWvOb9w" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="425" height="350"></embed></object>
OMGquote:Op donderdag 26 april 2007 21:05 schreef flugeltje het volgende:
Ik vond deze wel heel erg slecht...
Het was een inzending voor het nationaal songfestival, die heeft het dus niet gehaald... Maar mèn, wat slechtquote:Op zaterdag 28 april 2007 09:05 schreef SeLang het volgende:
[..]
OMG
Wat VRESELIJK
Ik had deze nog nooit gezien/ gehoord!
Uit welk jaar is het ?
Op die leeftijd vond ik het geweldigquote:Op zaterdag 28 april 2007 09:01 schreef SeLang het volgende:
[..]
Ik herinner me dat veel mensen in NL dit indertijd erg leuk vonden.
Maar dat komt omdat wij die Kinderen voor Kinderen traditie hebben.
Erg ab-so-luut briljant zul je bedoelen! Dat liedje! Die pakjes! Die dansjes!quote:
Plus nog twee liedjes van 1956: "De vogels van Holland" van Jetty Paerl en "Voorgoed voorbij" van Corry Brokken. Maar daar zijn ook geen bewegende beelden meer van.quote:Op zaterdag 28 april 2007 00:09 schreef Jane het volgende:
Ik had ze trouwens net een paar dagen geleden bijna allemaal opgezocht voor een topic in OO. Dan kunnen ze hier ook wel.
[lijstje]
Prachtig lied, en wat ziet zag ze er fantastisch uit!quote:Op zaterdag 28 april 2007 00:10 schreef buzzer het volgende:
[..]
http://www.youtube.com/watch?v=antwNdTkzwg
Frizzle Sizzle komt ook uit het Kinderen Voor Kinderen koor voort.quote:Op zaterdag 28 april 2007 09:01 schreef SeLang het volgende:
[..]
Ik herinner me dat veel mensen in NL dit indertijd erg leuk vonden.
Maar dat komt omdat wij die Kinderen voor Kinderen traditie hebben.
My God, die outfitquote:
Ja mensen, ik ga het toch een beetje voor Bill van Dijk opnemen hoor!quote:Op zaterdag 28 april 2007 10:48 schreef Garble het volgende:
[..]
My God, die outfit! Dat is toch wel de ergste fashion disaster ooit. Die rode riem!
.
Werkelijk een misdaad tegen alles wat estetisch verantwoord is.
Ha! Daar wilde ik net over beginnen, ja!quote:Op zaterdag 28 april 2007 12:51 schreef gj89 het volgende:
Het is een wonder
quote:Op zaterdag 28 april 2007 12:57 schreef Jane het volgende:
[..]
Ha! Daar wilde ik net over beginne, ja!
1981 Linda Williams - Het Is Een Wonder
Héérlijk, HEER-LIJK!
quote:
Zat een paar dagen haar clipje op YouTube te bekijken en herinnerde me opeens weer dat ik haar jurkje toen zo mooi vondquote:Op zaterdag 28 april 2007 13:06 schreef SeLang het volgende:
Vroegah vond ik die Bernadette stiekum wel een lekker popje
Maar als ik het nu terugzie valt het tegen
Die was bij mij gewistquote:Op zaterdag 28 april 2007 12:57 schreef Jane het volgende:
[..]
Ha! Daar wilde ik net over beginnen, ja!
1981 Linda Williams - Het Is Een Wonder
Héérlijk, HEER-LIJK!
Toch vind ik die best grappig.quote:
Sterker nog, ik vind dat liedje een van de leukere inzendingen...heerlijk meezingbaar.quote:
Een mooi liedje destijdsquote:Op zaterdag 28 april 2007 20:02 schreef Jane het volgende:
Ik zit nu weer eens naar Maywood te kijken, maar dat was toch ook niet veel soeps hoor.
"Samen met je janken,
Samen uit je bol"
quote:Op zaterdag 28 april 2007 20:02 schreef Mike het volgende:
[..]
Sterker nog, ik vind dat liedje een van de leukere inzendingen...heerlijk meezingbaar.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |