abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  zondag 3 juni 2007 @ 13:34:12 #101
2408 MuadDib
Getrouwd!
pi_50058211
quote:
Op zondag 3 juni 2007 13:27 schreef Dandelion het volgende:
tja logischer wijs is dat zo natuurlijk
Ik dacht allen dat ze met een ander zouden gaan werken deze keer, ik meen iets in een van de voorgaande topics gelezen te hebben over rick rubin?
http://www.u2.com/news/
In dat Spaanse cafe danste wij ole, Maria Magdalena
Met je ogen zo zwart stal je heel mijn hart, Maria Magdalena
Sinds ik jou heb gekust vind ik nergens rust, Maria Magdalena
Ja, jou alleen wil ik steeds om mij heen, Jou en anders geen
pi_50069302
Nou, dat komt niet echt als een verrassing: Edge, Maart dit jaar:
quote:
When asked whether the band will team up again with longtime collaborators Daniel Lanois and Brian Eno, he merely laughs: "You might be surprised how quickly that happens."


De afgelopen maanden hebben ze inderdaad met Rick Rubin samengewerkt, maar Rubin houdt er niet van om voor lange tijd met een band in een studio opgesloten te zitten zonder echte voortgang.

En U2 heeft er weinig moeite mee om máánden in de studio te zitten, wachtend tot er eindelijk eens wat magie ontstaat.

Rubin heeft ook al geprobeerd om de boel wat te versnellen...
quote:
I tried to get them to do something that, historically, they don't do so much: work on songs before recording them.
... maar U2 is blijkbaar toch weer in hun oude vertrouwde ritme vervallen.

Denk dat Lanois en Eno ff langskomen om hun mening te geven, en dat Rubin straks gewoon weer met ze verder gaat als ze wat concreets hebben om mee te werken.

Eno produceert trouwens het nieuwe album van Coldplay, dus al te veel tijd zal hij waarschijnlijk ook niet in U2 steken.

En HTDAAB had maar liefst 6 producers (Chris Thomas, Lanois, Eno, Flood, Jacknife Lee en Lillywhite), dus voorlopig maak ik me nog geen zorgen.
  maandag 4 juni 2007 @ 00:17:35 #103
44600 Dandelion
ZEKUR OUWE!!!!!!
pi_50077472
quote:
Op zondag 3 juni 2007 20:01 schreef roelofjan het volgende:

Eno produceert trouwens het nieuwe album van Coldplay, dus al te veel tijd zal hij waarschijnlijk ook niet in U2 steken.
ach wilden ze nog meer als U2 klinken ja?
Get on your boots!
16-11-09 Muse - Lanxess Arena Keulen
Last.fm | Twitter
pi_50096349
quote:
Universal Nederland heeft ons gemeld dat de dvd van Popmart wederom is uitgesteld. De release staat nu voor eind augustus gepland. We houden jullie op de hoogte.
u2book.net
  donderdag 7 juni 2007 @ 11:22:07 #105
44600 Dandelion
ZEKUR OUWE!!!!!!
pi_50194697
http://www.nu.nl/news/110(...)_grote_popnamen.html

Yeah, de kans voor U2 om de tering Arena te mijden!
Get on your boots!
16-11-09 Muse - Lanxess Arena Keulen
Last.fm | Twitter
pi_50264320
Zo, eindelijk U2 by U2 uit. Wat een prachtboek!
pi_50391943
quote:
05.06.2007
Instant Karma For Darfur

U2 have recorded John Lennon's 'Instant Karma' for an Amnesty album drawing attention to the crisis in Darfur. It's out next week.

More than 50 artists are taking part in the Amnesty International campaign which combines the music of John Lennon with new technology and human rights activism.

Highlights include: U2 ("Instant Karma"), Green Day ("Working Class Hero"), R.E.M. ("#9 Dream"); Jackson Browne ("Oh My Love"); Christina Aguilera ("Mother"), Avril Lavigne ("Imagine"), Corinne Bailey Rae ("I'm Losing You"); Snow Patrol ("Isolation"), The Flaming Lips ("(Just Like) Starting Over") Regina Spektor ("Real Love"); Lenny Kravitz ("Cold Turkey"); Los Lonely Boys ("Whatever Gets You Thru the Night"); Jakob Dylan with Dhani Harrison ("Gimme Some Truth") and Ben Harper ("Beautiful Boy").

Up to 400,000 people have died in Darfur, Sudan, while another 2.5 million have been displaced from their homes. Some 4.5 million people in the region and hundreds of thousands in neighboring countries Chad and Central African Republic are at risk of starvation, disease, and further attacks. "Instant Karma: The Campaign to Save Darfur," will be released by Warner Brothers Records next week.

More on "Instant Karma: The Campaign to Save Darfur," here

Watch the YouTube commercial here

Become a friend of the campaign on My Space here
Hopen dat een CD'tje iets bij kan dragen aan het drama aldaar.

Ik ben in ieder geval al blij toe dat U2 de Instant Karma versie heeft opgenomen. Dankzij hun clip op YouTube ontdekte ik dat simpele maar prachtige nummer.

http://www.youtube.com/watch?v=gUBxxyxXBXI
  dinsdag 12 juni 2007 @ 23:24:43 #109
23267 Roel_Jewel
Gobbledigook
pi_50392798
quote:
Avril Lavigne ("Imagine")
Ik ben errug benieuwd wat die ervan heeft gemaakt......
  woensdag 13 juni 2007 @ 20:46:36 #112
142782 Joncho
PopMartian
pi_50424753
quote:
Op woensdag 13 juni 2007 19:54 schreef w8jij17 het volgende:
Indrukwekkend:

http://www.youtube.com/watch?v=TvUKjSN9Qxs
OMG, hoe vet!
pi_50438610
Wat nog vetter is:

http://www.youtube.com/profile_videos?user=Osnatraders&p=r&page=6

Hier staat het Vertigo concert in Buenos Aires op. Wist iemand van het bestaan van deze registratie? Ik dus niet! Hopelijk zie ik hier geen beelden van U23D, want die wil ik nog helemaal niet zien, vooral niet op YouTube.
  donderdag 14 juni 2007 @ 19:55:09 #114
142782 Joncho
PopMartian
pi_50461994
Ik wist wel dat er opnames zijn gemaakt, maar dat ze al gelekt/verspreid waren wist ik niet. Vet om te zien, thanks!
pi_50462703
quote:
Op donderdag 14 juni 2007 08:48 schreef w8jij17 het volgende:
Wist iemand van het bestaan van deze registratie?
Ja.
Telefe (een Agrentijns TV station) heeft opnames gemaakt, een gedeelte daarvan is uitgezonden op de Argentijnse TV. (En later ook in andere landen).

Later zijn de complete opnames van het concert gelekt bij Telefe, DVD van het complete concert kan je dus gewoon downloaden als je een beetje zoekt.

Concert registratie is qua beeld en geluid gewoon perfect, alleen jammer dat Bono last van z'n stem heeft.

En een complete registratie van het 1983 US festival moet ook niet moeilijk te vinden zijn, videokwaliteit is niet je van het, maar verder erg gaaf om te zien.
pi_50465729
Dus de kans dat de filmpjes snel van YouTube worden gehaald is klein?

Gelukkig heeft die Argentijnse zender het uitgezonden. Ik was namelijk al bang dat ik beelden zag die ook in U23D zouden kunnen voorkomen. En daar kijk ik zo naar uit dat die liever niet in slechte kwaliteit op U2be zou zien. Ik kan me nu trouwens goed voorstellen waarom ze voor Zuid-Amerika hebben gekozen voor U23D opnames. Wát een ontzettend vet publiek! En dat scherm op de achtergrond is echt gigagroot!
pi_50496322
quote:
Op woensdag 13 juni 2007 19:54 schreef w8jij17 het volgende:
Indrukwekkend:

http://www.youtube.com/watch?v=TvUKjSN9Qxs

GEWELDIG!
pi_50769091
En wat is het weer rustig hier. Té rustig.

Iemand die toevallig nog op vakantie gaat naar Marokko om door de muren van leem wat deuntjes af te luisteren?
  zondag 15 juli 2007 @ 20:13:58 #119
23267 Roel_Jewel
Gobbledigook
pi_52278831
Net Rattle and Hum DVD binnengehaald. Genieten!

Én vandaag een War-forum meeting. Dat wordt een overdosis U2 vandaag.
pi_52281020
Nog een maandje.
pi_52287802
quote:
Op zaterdag 11 augustus 2007 12:22 schreef roelofjan het volgende:
Nog een maandje.
En dan?
pi_52288301
quote:
Op zaterdag 11 augustus 2007 18:11 schreef Luni het volgende:

[..]

En dan?
Popmart DVD
pi_52288652
quote:
Op zaterdag 11 augustus 2007 18:39 schreef Joncho het volgende:

[..]

Popmart DVD
.
pi_52302938
Nog maar een maandje? Beter! Maar toch kijk ik meer uit naar U23D.

De meeting gisteren was erg geslaagd. Mooi om te zien hoe muziek mensen kan verbinden. Ik had ook het gevoel dat ik met mensen praatte die op dezelfde golflengte zaten. Gelukkig ging het naast U2 ook over andere dingen.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')