SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Thats it for the story.
gameplay:
Regarding the aicraft, there are THREE helicopters in the game, all respawn, One police cruiser, one for the Liberty Tree News paper which also became WILC, a news CHANNEL, and one thats owned by a person youl be working with for most of the game.
Bikes are OUT, but SIX motorcycle types are in.
C-11 will be a HUGE enemy in the game.
The Russian and Italian Mafias are at war and youl get to do missions for both.
Maibatsu has become a major player in Liberty City, and Monstrositys are the norm in upper-middle ****areas.
And finally, You WILL be mugged/Jacked/Jumped/Begged for money/held-up/car jacked AND possibly ignitiated into THREE different gangs, where you will be able to climb the ranks, through their own set of missions.
Take this how you want, I got labeled a LOON when I posted about the Jetpack in S.A. Under my then old account, Same name, different numbers, and when I posted about the Vortex.welcome to my submarine lair. It's long, hard and full of seamen!
SPOILER: over andere spoilerOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.,,/
quote:Veel nieuwe GTA IV details
- De bruggen in de stad zullen de verschillende stadsdelen Algonquin, Broker en Dukes met elkaar verbinden.
- De game zal geheel Pop-up vrij zijn. Bovendien is de draw-distance meerdere kilometers lang!
- De hoofdpersoon Niko Belic is ongeveer midden 30 en kwam naar Liberty City via een schip.
- Voetgangers zullen niet allemaal op elkaar lijken maar veel verschillende dingen doen. De één zal met tassen met gekochte spullen rondlopen, de ander zal aan het bellen zijn een ander aan het roken. Er is veel variatie.
- Werkzaamheden aan Grand Theft Auto IV begonnen in November 2004, vlak nadat GTA: San Andreas werd gereleased. De game heeft dus ongeveer drie jaar productietijd gehad, als het de release in oktober 2007 haalt.
- Grand Theft Auto op de Playstation 2 waren de games die alles uit de hardware van de Playstation 2 haalde. GTA IV zal het begrip ‘High Definition’ een nieuwe betekenis geven met niet alleen prachtige graphics maar ook de design aspecten zoals sound en het verloop van de missies zullen uitblinken.
- Rockstar heeft diverse politiemensen en rechercheurs geïnterviewd, om de passende sfeer van New York City over te nemen in GTA IV.
- Bij het wisselen van een stadsdeel zullen er geen laadtijden zijn, zoals bij de eerdere GTA games wel was.
- De maffia zal als één van de gangs in GTA IV meespelen.
- Er zullen geen personages uit eerdere Grand Theft Auto games terugkeren in GTA IV. Volgens Rockstar zouden de meeste al dood zijn of zouden ze niet passen in de stijl van deze nieuwe Grand Theft Auto IV.
- De auto’s in GTA IV zullen er uiteindelijk (grafisch)zo goed uit zien dat ze zelfs in een eigen racegame zouden kunnen meespelen.
- In een demo was te zien dat Niko tegen een voetganger aanliep, die hem vervolgens boos aankeek en hem een duw gaf.
- In GTA IV kun je ook geldautomaten gebruiken.
- Aan de soundtrack wordt momenteel nog hard gewerkt maar volgens Dan Houser zal deze ‘modern’ zijn.
- In het stadsdeel Alonquin zullen de meeste winkels, winkelcentra en toeristen zijn.
- Of het stadsdeel Alderney al vanaf het begin van de game bereikbaar zal zijn is nog onduidelijk.
- De metro die in de trailer te zien was is een reproductie van de ‘Roosevelt Island Tramway’.
- Staten Island, een stadsdeel uit GTA III, zal niet in GTA IV terug te vinden zijn. Het zou bijvoorbeeld wel het deel van Liberty City kunnen zijn waar Niko Belic vandaan kwam.
- Het enige wat GTA IV en de eerdere GTA games met elkaar gemeen hebben zijn het ‘free-roamen’ door de stad en het spelen van missies. Al het andere is helemaal vanaf de grond af aan opnieuw opgebouwd. Zo zal het schieten bijvoorbeeld heel anders aanvoelen dan in andere GTA games.
- De politie zal harder optreden dan in eerdere GTA games.
- Hoeveel mensen er uiteindelijk door de straten zullen lopen zal afhangen van hoe zwaar de console belast wordt.
- Op de Xbox 360 zorgen DVD en het missen van een harde schijf (alleen bij Core gebruikers) voor bepaalde beperkingen, waar de Playstation 3 echter Blu-Ray heeft voor meer opslag en op elke console standaard een harde schijf. Grafisch zijn beide versies echter aan elkaar gelijk.
- Uiteindelijk zullen beide versies hun voor- en nadelen hebben. Rockstar is hier echter al op voorbereid en heeft een team in San Diego klaarstaan die zich enkel concentreert op technische dingen.
- De bewegingsensoren in de SIXAXIS-controller zullen alleen benut worden wanneer het ook nut heeft en het leuk is.
- Er zullen meerdere multiplayer modes in de game zitten!
- De missies zullen meer levensecht zijn. Personages zijn ‘ronder’ en er zullen meerdere manieren zijn om met ze om te gaan. Dan Houser wil echter geen details hierover geven.
- Het is nu ook mogelijk om van buiten naar gebouwen binnen te kijken.
- Het is niet mogelijk om in alle gebouwen naar binnen te gaan.
- In vorige GTA-games kon je enkel gebeld worden op je mobiel, in GTA IV is het nu ook mogelijk om zelf mensen op te bellen. Ongeveer vergelijkbaar met Saints Row.
- Of het ook mogelijk is om MP3’s die op de harde schijf van je console staan te beluisteren in de game, antwoordde Houser met ‘‘Misschien’’.
- De missies in GTA IV zullen langer en gevarieerder zijn. Bovendien kunnen meerdere verschillende resultaten behaald worden.
- In het verleden zal waarschijnlijk ook romantiek zitten, om het meer overtuigender te maken.
- Het kopen van gebouwen of het opbouwen van een Imperium, zoals in GTA: Vice City, zal niet mogelijk zijn in GTA IV. Het zou voor het verleden geen zin hebben om Niko in eens miljonair te maken die allerlei gebouwen en huizen kan kopen. Hierdoor zou het verleden absurd worden.
- In elk stadsdeel zullen er een grote hoeveelheid verschillende planten en bomen zijn, zodat je elk stadsdeel kunt herkennen.
Wie kan hem inscannen?quote:Op donderdag 3 mei 2007 15:32 schreef ryangozer het volgende:
Vandaag is de OPM uitgekomen met nieuwe info + screens van gta4, ook in nederland te koop...
http://www.playstationmagazine.be/
wedde is zelfde als die hier boven staanquote:Op donderdag 3 mei 2007 15:32 schreef ryangozer het volgende:
Vandaag is de OPM uitgekomen met nieuwe info + screens van gta4, ook in nederland te koop...
http://www.playstationmagazine.be/
quote:Op donderdag 3 mei 2007 16:28 schreef ryangozer het volgende:
http://www.ps3only.nl/nieuwsitem.php?nid=4069
Ik heb hem zojuist gekocht, en het stelt helaas weinig voor, de mensen van de opm, hadden een R* persoontje op bezoek, die enkele minuten voor hun neus het speelde, en zelf mochten ze alleen kijken, we weten dus nogsteeds een hoop niet, ook zijn er maar een paar echt "nieuwe" screens, de rest is bijna allemaal van de trailer geknipt, helaas. niet het geld waard als je alleen voor gta4 koopt. maarja alle info hierboven kloptwel, maar meer is er helaas niet.
Had nog de neiging gehad hem te kopen toen ik de cover zat.ff zitten doorbladeren maar het meeste (alles) weten we toch al dus idd niet waard voor GTA4 alleen.quote:Op donderdag 3 mei 2007 16:28 schreef ryangozer het volgende:
http://www.ps3only.nl/nieuwsitem.php?nid=4069
Ik heb hem zojuist gekocht, en het stelt helaas weinig voor, de mensen van de opm, hadden een R* persoontje op bezoek, die enkele minuten voor hun neus het speelde, en zelf mochten ze alleen kijken, we weten dus nogsteeds een hoop niet, ook zijn er maar een paar echt "nieuwe" screens, de rest is bijna allemaal van de trailer geknipt, helaas. niet het geld waard als je alleen voor gta4 koopt. maarja alle info hierboven kloptwel, maar meer is er helaas niet.
Wel helikopters jaquote:Op vrijdag 4 mei 2007 14:47 schreef kassenbouwer het volgende:
Echt heel jammer dat je geen imperium kan opbouwen zoals bij Vice City. Dat vond ik nou juist een hele mooie optie. Ook geen vliegtuigen... Wel helikopters?
Hoe meer ik er van hoor, des te minder leuk ik het eigenlijk ga vinden...
Volgens mij wel. Weet niet zeker.quote:Op donderdag 3 mei 2007 18:05 schreef Panick het volgende:
Rockstar toont de demo's trouwens vanaf een X360.
Ben benieuwd of ze dat ook als "basisplatform" hebben..
zal wel nooit kunnen helaasquote:Op vrijdag 4 mei 2007 16:16 schreef nuldertien.net het volgende:
[..]
Volgens mij wel. Weet niet zeker.
Maar heb er zo veel zin in!! Alleen jammer dat je niet overal naar binnen kan. Ze zeggen dat je totale vrijheid hebt maar dat heb je eigelijk nietVerder gewoon een geweldige game !
![]()
Ik koop liever wat bedrijfjes en wat mooie huizen (met natuurlijk een helikopter op het dak), dan dat ik overal naar binnen hoef...quote:
Ja, ik ook hoorquote:Op vrijdag 4 mei 2007 17:27 schreef kassenbouwer het volgende:
[..]
Ik koop liever wat bedrijfjes en wat mooie huizen (met natuurlijk een helikopter op het dak), dan dat ik overal naar binnen hoef...
dat dusquote:Op vrijdag 4 mei 2007 20:17 schreef Evil_Koekje het volgende:
Ik vertoruw Rockstar wel dat ze ervoor zorgen dat ik een voldaan gevoel heb als ik het heb uitgespeeld.
quote:Op vrijdag 27 april 2007 21:11 schreef MMaRsu het volgende:
Hier is jullie messiah ( ik dus)
Ook nog wat andere geruchten, maar ze zijn van dezelfde source die als eerste de Vortex en Jetpack in Gta : SA bevestigde.
story:muahahaha, die kerel heeft al een week of 4 geleden gezegd dat dat totale onzin was,wat hij gepost had.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Thats it for the story.
gameplay:
Regarding the aicraft, there are THREE helicopters in the game, all respawn, One police cruiser, one for the Liberty Tree News paper which also became WILC, a news CHANNEL, and one thats owned by a person youl be working with for most of the game.
Bikes are OUT, but SIX motorcycle types are in.
C-11 will be a HUGE enemy in the game.
The Russian and Italian Mafias are at war and youl get to do missions for both.
Maibatsu has become a major player in Liberty City, and Monstrositys are the norm in upper-middle ****areas.
And finally, You WILL be mugged/Jacked/Jumped/Begged for money/held-up/car jacked AND possibly ignitiated into THREE different gangs, where you will be able to climb the ranks, through their own set of missions.
Take this how you want, I got labeled a LOON when I posted about the Jetpack in S.A. Under my then old account, Same name, different numbers, and when I posted about the Vortex.smoking isn't that great but it helps to take a break from people like you
Simpsons aan het font te zien. Was ook al bekend dat EA al een lange tijd met een supergroot team aan een Simpsons game werkt, schijnt nogal wat te moeten worden. De makers van de serie werken ook aan de game mee iig.quote:Op zondag 6 mei 2007 17:27 schreef Egamer het volgende:
http://www.ea.com/xxii/
Hoezo origineel EA..Ik gok trouwens op een nieuwe Simpsons: Hit & Run game.
Ja? En ik wil een demo oke?quote:Op maandag 7 mei 2007 13:18 schreef sexylexy het volgende:
nieuwe info wil ik wel weer eens
met saints row vond ik goed gedaan. klein stukje afgeschermdquote:Op dinsdag 8 mei 2007 09:39 schreef -Dries- het volgende:
Al is het natuurlijk wel moeilijk om demo's van zulke soort spellen te maken.. Dan moet je met zo'n lame timer werken ofzo.
*carmageddon 2 herinneringen krijgtquote:Op dinsdag 8 mei 2007 09:39 schreef -Dries- het volgende:
Al is het natuurlijk wel moeilijk om demo's van zulke soort spellen te maken.. Dan moet je met zo'n lame timer werken ofzo.
Dat stukje is maar een gerucht. Maar toch, veel meer helicopters is onrealistisch. Misschien nog zo'n libelle en een transporter en/of lifter (Leviathan).quote:Op zaterdag 12 mei 2007 22:02 schreef AQuila360 het volgende:
"Regarding the aicraft, there are THREE helicopters in the game, all respawn, One police cruiser, one for the Liberty Tree News paper which also became WILC, a news CHANNEL, and one thats owned by a person youl be working with for most of the game"
Ik vind 3 heli's wel erg weinig. Ik hoop zeker nog op een apache en eventueel een hele grote heli.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |