Gelukkig was de planning voor het bouwen van de Polderbaan al 15 jaar aan de gang? Dus opzich wist je wel dat ie ging komen. Bakkus dus!quote:Op maandag 30 april 2007 13:35 schreef Okkie_ het volgende:
[..]
Schiphol wel! Maar die Kut polderbaan niet!
Die is er pas later gekomen! Dus ik heb alle recht om te klagen! Begrijp dat dan!
Dat is de 2e luchthaven van Parijsquote:
Komen er de hele dagquote:Op zaterdag 5 mei 2007 12:17 schreef Frida-ster het volgende:
Ik woon NIET in de buurt van Schiphol, maar hier zijn om de zoveel tijd laagvlieg oefeningen van F-16's.....en dat van 's morgen tot 's avonds. 4 Dagen lang.
Da's óók gezellig![]()
Het zouden F4's moeten zijnquote:Op zaterdag 5 mei 2007 13:28 schreef mcDavid het volgende:
[..]
Komen er de hele dagF16's
over, lopen ze nóg te klagen
ja maar die zitten er normaliter niet mee.quote:Op zaterdag 5 mei 2007 05:36 schreef NiTiN het volgende:
[..]
Dinsdag dachten de mensen op het strand hetzelfde over jouw vlucht die over datzelfde strand kwam rossen.
Verder niet zeiken
En Zooooooooooooooooooooo nutteloos!quote:Op zaterdag 5 mei 2007 14:04 schreef ChillyWilly het volgende:
Schiphol![]()
Laatst nog in een geel autotje met zwaailichten over de landingsbanen gereden, erg vet![]()
quote:Op vrijdag 11 mei 2007 22:14 schreef Okkie_ het volgende:
[..]
En Zooooooooooooooooooooo nutteloos!
Donder toch op met schiphol![]()
Ach, op zijn tijd de baan inspecteren kan mensenlevens reddenquote:
Reken daar maar niet opquote:Op donderdag 2 augustus 2007 12:46 schreef Jarold het volgende:
Ik was op vakantie naar Benidorm 2 weken geleden, vlogen we ook met zo'n straalvliegtuig.
Heeft mn vader mooi de kans aangegrepen om een klachtenbrief in te vullen ivm het geluid, ik hoop dat ze er iets mee doen.
Men is al sinds de vroege jaren 80 bezig met het aanleggen van die Polderbaan. Dat een stel milieufreaks het 15 jaar lang hebben kunnen tegenhouden, tja..... je HAD van te voren natuurlijk even naar het bestemmingsplan kunnen kijken voor de omgeving, en dan HAD je kunnen uitvinden dat die polderbaan er uiteindelijk wel zou komen.quote:Op maandag 30 april 2007 13:35 schreef Okkie_ het volgende:
Schiphol wel! Maar die Kut polderbaan niet!
Die is er pas later gekomen! Dus ik heb alle recht om te klagen! Begrijp dat dan!
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |