Oh ja, dat is ook nog eens zo. Zij welquote:Op maandag 23 april 2007 20:15 schreef maedel het volgende:
Maar wat ik wou zeggen...
Het lijkt mij ook vrij onwaarschijnlijk dat het Nan was daar in dat restaurant, aangezien die naar de EFF was. Dacht ik. Toch?
Waar was je geweest Dreamer?
maar da's toch pas half juni ?quote:Op maandag 23 april 2007 20:49 schreef maedel het volgende:
En toch denk ik bij Mundial aan Tilburg
hij mag hier ook gewoon af een toe een post plaatsen zonder ons centraal te makenquote:Op maandag 23 april 2007 20:50 schreef wonderer het volgende:
Surveillance-Fiets gaat ons nog missen...
Volgens mij durven ze niet goed... Is het "centraal" de enige manier waarop ze vinden dat het wel kanquote:Op maandag 23 april 2007 20:52 schreef Stroekie het volgende:
[..]
hij mag hier ook gewoon af een toe een post plaatsen zonder ons centraal te maken
tot morgen vitaminestraaltjequote:Op maandag 23 april 2007 21:11 schreef DR34M3R het volgende:
En ik ga even kijken of er op tv nog wat te beleven valt. Tot morgen allemaal
Binnen het Windesheim is een apart project voor speciale begeleiding van Autisten, die kan mij zekere steun bieden.... maar ja, ik heb geen andere optie open dan deze, daarom zit ik zo te dubben...........quote:Op maandag 23 april 2007 23:02 schreef wonderer het volgende:
Als een HBO opleiding iets niet heeft, is het wel structuur... Je wordt best wel aan je lot overgelaten volgens mij.
Ik weet ook eerlijk gezegd niet zo wat jij van een opleiding journalistiek verwacht. Uiteindelijk kom je dan toch terecht op iets waar je onderzoek moet doen enzo, met veel (onbekende) mensen praten. Ik dacht juist dat je daar wat moeite mee had.
Ik zit eigenlijk in hetzelfde schuitje, met dit verschil dat ik rijk getrouwd ben en dus niet echt "moet"... meer kan ik ook niet voor je doen.
Mjah, ik ga nog met twee decanen(eentje van mijn school, en entje van die school), en twee psychologen(Riagg en school) praten om te zien hoe zij daar over denken. Punt is dat ik niet echt iets anders in mijn hoofd had al die jaren, en dat is best we naief enzo, maar goed.quote:Op dinsdag 24 april 2007 09:09 schreef vanitasvanitatumetomniava het volgende:
Ik zou echt geen journalistiek doen als ik jou was, Sitethief.
Misschien een beetje cliche, maar daar zal men je pakken op je zwaktes.
Trouwens, vandaag de dag heeft het Nederlandse onderwijs systeem als doelstelling extreem autist-onvriendelijk te zijn.
Goedemorgen trouwens, allen
Hmja nee, dan moet je dat dan dus gewoon doen. Twijfelen is altijd slechter.quote:Op dinsdag 24 april 2007 09:15 schreef Sitethief het volgende:
Punt is dat ik niet echt iets anders in mijn hoofd had al die jaren, en dat is best we naief enzo, maar goed.
Kwartjes zijn zooo 2001quote:Op maandag 23 april 2007 21:02 schreef wonderer het volgende:
Ik heb niet genoeg kwartjes voor de droger.
Zoals ik al zei, Amerika loopt achter.quote:
Dat zijn stuivers en dubbeltjes. Kwartjes heten gewoon quarters.quote:Op dinsdag 24 april 2007 14:41 schreef Stroekie het volgende:
[..]
Bovendien heten ze daar toch gewoon nickle and dime![]()
Oh gelukkigquote:
Dat is een grapje neem ik aan?quote:Op dinsdag 24 april 2007 18:27 schreef wonderer het volgende:
Inderdaad. Ik moet nog steeds mijn spaargeld overhevelen naar een amerikaanse rekening, op deze manier wordt het steeds meer waard
Nee... hoezo? Als ik het meteen had overgeschreven was het misschien 7000 dollar geweest en nu zou het iets van 9000 dollar zijn.quote:
Ah, ok, van euri naar dollar natuurlijk, niet andersomquote:Op dinsdag 24 april 2007 19:54 schreef wonderer het volgende:
[..]
Nee... hoezo? Als ik het meteen had overgeschreven was het misschien 7000 dollar geweest en nu zou het iets van 9000 dollar zijn.
Klinkt bekend jaquote:Op dinsdag 24 april 2007 21:02 schreef Tha_Erik het volgende:
Nou het ging meer zo. Ik zit in mijn MyAT te kijken. Ik leef (FOK!leef) vanuit mijn MyAT. En ik kreeg het onbehaaglijke gevoel dat er iets níet was. Maar ik realiseerde me pas net dat het dit was.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |