quote:Kosten: 300+ kamer, studie 2000 in een jaar (exclusief boeken etc die waarschijnlijk meer zijn dan dat bedrag), eten, bier, kleren, verzekering 100 euro. Kom je op een bedrag van rond de 800 euro per maand schat ik. Als je studeert, sport, net van een andere stad komt ofzo is dat niet zo makkelijk te doen hoor.
Denk je dat dat normaal is?quote:Op maandag 23 april 2007 15:33 schreef Consigliere het volgende:
Is dat niet een beetje overdreven Ananas? 150 huur (jullie zijn toch met zn 2?).. + 5 sporten + 50 eten+ 20 drinken + 50 verzekering = 275 .. Je ouders betalen de studie en heb je met een 150 per maand genoeg voor kleding. --> = 425 per maand en daar gaat nog studiefinanciering van af..
quote:Op maandag 23 april 2007 09:10 schreef Principessa het volgende:
[..]
Wat ben ik blij dat ik al een tijd niet meer bij één van mijn ouders woon... Het zijn schatten hoor, maar na twee dagen logeren beginnen ze meestal wel weer te zeuren (dat ik mijn troep op moet ruimen ofzo).
Voor als je een kamer zoekt is Marktplaats ook een goede. Ik ken iemand die in Amsterdam een redelijk goede deal had en iemand die in Utrecht voor een prikkie op een mooie plek zit!
Holy Shit... Helmond dat is aan de rand van de wereld... Wat ga je doen? (als ik zo vrij mag zijn...)quote:Op dinsdag 24 april 2007 09:36 schreef Lotjeb het volgende:
[..]
Ik ga eerst naar Helmond en daarna naar Rotterdam
![]()
Succes, maandag!quote:Op dinsdag 24 april 2007 11:16 schreef sefer het volgende:
Ik ben sinds kort een Amsterdammer met bootje!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |