Als Ajax nu bovenaan zou staan dan zou je t waarschijnlijk het mooiste kampioenschap in de geschiedenis hebben gevonden.quote:Op zondag 22 april 2007 18:24 schreef Aanvoerder het volgende:
Nou... FC Wegereef kampioen. Wees maar blij met een kampioenschap dat rotter dan rot is van binnen.
Ten Cate heeft al wel meer gelijk gehad met dir soort uitsprakenquote:Op zondag 22 april 2007 18:15 schreef Productvandemaatschappij het volgende:
AMSTERDAM - Trainer Henk ten Cate van Ajax voorziet nog steeds dat zijn team volgende week landskampioen wordt.
Inlijsten aan de muur.quote:Op zondag 22 april 2007 18:23 schreef ericajax het volgende:
Als Excelsior een punt of meer pakt, en dat zorgt ervoor dat wij kampioen worden, koop ik een shirt van die club![]()
Lol idd... AZ de nieuwe Nederlandse topclub.......dacht het niet...Binnenkort ook finale voor de cup ajax-az...hoop dat ajax laat zien waarom ze beter dan az zijn.....quote:Op zondag 22 april 2007 18:22 schreef toma het volgende:
[..]
Ik heb nog liever dat Feyenoord in de top 3 zit dan een met-geld-gemaakt-top-elftal. Feyenoord heeft gewoon de status om samen met Ajax en PSV de top 3 te vormen. AZ heeft dat niet ofja ze proberen het wel met een nieuw stadion en ze beschouwen Ajax als aartsrivaal.
Wij weten het, maar hun denken toch wel dat ze ZOOO geweldig zijn, terwijl iedereen met geld van een ander spelers kan kopen, niet op eigen kracht (dubbel door geld van scheringa en de scheids)quote:Op zondag 22 april 2007 18:24 schreef Aanvoerder het volgende:
Nou... FC Wegereef kampioen. Wees maar blij met een kampioenschap dat rotter dan rot is van binnen.
Poeh, slechts twee.quote:Op zondag 22 april 2007 18:20 schreef Speed1971 het volgende:
[..]
Sure...AZ heeft meer wedstrijden dan Ajax gespeeld.
PSV kan niet meer gelijk komen, dan gaat het om onderling reultaat tussen Ajax en az.quote:Op zondag 22 april 2007 18:26 schreef toma het volgende:
wat gebeurd er als het doelsaldo van AZ, Ajax én PSV straks gelijk is?
tis uitverkocht. Ik ben er bijquote:Op zondag 22 april 2007 18:29 schreef Cyberia18 het volgende:
Hoeveel man zijn er volgende week in Tilburg?
En vol uitvak, en daarnaast nog een hele zooi.quote:Op zondag 22 april 2007 18:29 schreef Cyberia18 het volgende:
Hoeveel man zijn er volgende week in Tilburg?
AJAX wordt dit seizoen genaaid bij het leven. Tuurlijk hebben we het vaak genoeg laten liggen, maar dat lag aan ons zelf, maar er zijn genoeg momenten die buiten onze macht lagen die ons punten hebben gekost. Dat doelpunt van AZ toen Urby op het middenveld naar de *** werd geschopt en de scheids AZ met 3 tegen 2 liet doorspelen. Dat doelpunt van AZ tegen AJAX na die overtreding op de keeper en die 2-3 van Sparta vandaag was ook te idioot voor woorden. Tegen RKC werd er ook nog een geldig doelpunt van Davids afgekeurd. Penalties krijgen we bijna nooit mee. Sowieso zijn die AZ'ers een stel smerige onsportieve ratten die altijd doorspelen. Volgende week Willem 2 compleet vernietigen en alles is toegestaan, dus ik verwacht een mooie schopwedstrijd. Strijdend ten onder.quote:Op zondag 22 april 2007 18:25 schreef toma het volgende:
[..]
Als Ajax nu bovenaan zou staan dan zou je t waarschijnlijk het mooiste kampioenschap in de geschiedenis hebben gevonden.![]()
Nee, de aantal doelpunten voor telt dan eerst. Mochten we gelijk komen zijn wij dus kampioen.quote:Op zondag 22 april 2007 18:30 schreef PizzaSalami het volgende:
[..]
PSV kan niet meer gelijk komen, dan gaat het om onderling reultaat tussen Ajax en az.
Het zal wel een complot zijn.quote:Op zondag 22 april 2007 18:31 schreef Aanvoerder het volgende:
[..]
AJAX wordt dit seizoen genaaid bij het leven. Tuurlijk hebben we het vaak genoeg laten liggen, maar dat lag aan ons zelf, maar er zijn genoeg momenten die buiten onze macht lagen die ons punten hebben gekost. Dat doelpunt van AZ toen Urby op het middenveld naar de ** werd geschopt en de scheids AZ met 3 tegen 2 liet doorspelen. Dat doelpunt van AZ tegen AJAX na die overtreding op de keeper en die 2-3 van Sparta vandaag was ook te idioot voor woorden. Tegen RKC werd er ook nog een geldig doelpunt van Davids afgekeurd. Penalties krijgen we bijna nooit mee.
Dat zijn gewoon de regels niet over zeiken.quote:Sowieso zijn die AZ'ers een stel smerige onsportieve ratten die altijd doorspelen.
niet zo miepen over 't geld.. ajax heeft ook genoeg geld/begroting om spelers aan te trekken hoorquote:Op zondag 22 april 2007 18:27 schreef Productvandemaatschappij het volgende:
[..]
Wij weten het, maar hun denken toch wel dat ze ZOOO geweldig zijn, terwijl iedereen met geld van een ander spelers kan kopen, niet op eigen kracht (dubbel door geld van scheringa en de scheids)
Regels die halverwege het seizoen door een jankende Koeman zijn bedacht ja.quote:Op zondag 22 april 2007 18:33 schreef VoreG het volgende:
Dat zijn gewoon de regels niet over zeiken.
in dit geval sluit ik me aan bij de nieuwjaarstoespraak van Jaakke dat we gvd eens moeten kappen om de schuld steeds op een ander af te schuiven. Het is bij andere clubs niet anders, je kunt genaaid worden en je kunt cadeautjes krijgen.quote:Op zondag 22 april 2007 18:31 schreef Aanvoerder het volgende:
[..]
AJAX wordt dit seizoen genaaid bij het leven. Tuurlijk hebben we het vaak genoeg laten liggen, maar dat lag aan ons zelf, maar er zijn genoeg momenten die buiten onze macht lagen die ons punten hebben gekost. Dat doelpunt van AZ toen Urby op het middenveld naar de *** werd geschopt en de scheids AZ met 3 tegen 2 liet doorspelen. Dat doelpunt van AZ tegen AJAX na die overtreding op de keeper en die 2-3 van Sparta vandaag was ook te idioot voor woorden. Tegen RKC werd er ook nog een geldig doelpunt van Davids afgekeurd. Penalties krijgen we bijna nooit mee. Sowieso zijn die AZ'ers een stel smerige onsportieve ratten die altijd doorspelen. Volgende week Willem 2 compleet vernietigen en alles is toegestaan, dus ik verwacht een mooie schopwedstrijd. Strijdend ten onder.
Door de KNVB.quote:Op zondag 22 april 2007 18:34 schreef Aanvoerder het volgende:
[..]
Regels die halverwege het seizoen door een jankende Koeman zijn bedacht ja.
Hoe komt ajax aan dat geld? (door zelf te verdienen)quote:Op zondag 22 april 2007 18:33 schreef Gelderland het volgende:
[..]
niet zo miepen over 't geld.. ajax heeft ook genoeg geld/begroting om spelers aan te trekken hoor![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |