Nu al aan de drank? King Jaap maakt heel wat los ;]quote:Op zaterdag 21 april 2007 19:28 schreef FdW het volgende:
Gofferdegoffer, mag ik alsjeblieft even een glaasje wijn inschenken zonder dat mensen hier in de fout gaan, ja?![]()
Idd, hij is er weer.quote:Op zaterdag 21 april 2007 19:29 schreef Marrije het volgende:
Hoewel ik tegen Jaap zijn site ben heb ik toch geprobeerd of ik erop kan, en ja, hij is nog in de lucht![]()
Melissa was al duidelijk geïntrueerd. Mitch nu ook.quote:Op zaterdag 21 april 2007 19:28 schreef Katewalker het volgende:
Ik heb ineens een vermoeden dat de butlers er niet zijn om alleen specifiek butler te zijn maar meer als buffer moeten fungeren..zowel Melisa als Mitch gaan praatjes aan met Jaap..zeer opvallend..
Inderdaad hoe vinden ze die lui zo knap.quote:
Volgens mij zit zijn log hier : http://motigo.com/quote:Op zaterdag 21 april 2007 19:25 schreef FuTilE het volgende:
Tja, Kingjaap.nl is natuurlijk zijn domein op een kleine host - die zitten echt niet te wachten op een gigantische surge van 16000 hits op een doorgaans onbetekenend blogje.
Nee. Huub speelt het meest Ave Maria van Schubert en de Mondscheinsonate van Beethoven.quote:Op zaterdag 21 april 2007 19:30 schreef proh het volgende:
is dat niet het deuntje van de godfather dat Huub speelt?
Ik geloof dat je het grapje over het (geschoren) hoofd ziet.quote:Op zaterdag 21 april 2007 19:32 schreef Veulen het volgende:
[..]
Inderdaad hoe vinden ze die lui zo knap.
Sorry van die opmerking over troll... Was even omdat er iemand naast me stond die dit raakte en daar werd ik een beetje door ... Dus sorry
Pageviews en unieke bezoekers, dat is een verschil.quote:Op zaterdag 21 april 2007 19:33 schreef scanman01 het volgende:
Tegen Nicolaas zei Jaap dat hij de afgelopen uren 20.000 nbezoekers heeft gehad. Even later komt hij Natasia tegen en zegt de afgelopen uren 100.000 bezoekers te hebben gehad.
quote:Op zaterdag 21 april 2007 19:32 schreef Veulen het volgende:
[..]
Sorry van die opmerking over troll... Was even omdat er iemand naast me stond die dit raakte en daar werd ik een beetje door ... Dus sorry
Ik heb het idee dat hij haar aan het testen is om te kijken met wat hij wegkomtquote:Op zaterdag 21 april 2007 19:33 schreef scanman01 het volgende:
Tegen Nicolaas zei Jaap dat hij de afgelopen uren 20.000 nbezoekers heeft gehad. Even later komt hij Natasia tegen en zegt de afgelopen uren 100.000 bezoekers te hebben gehad.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |