abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_48724197
quote:
Op woensdag 25 april 2007 22:24 schreef Bananenbuiger het volgende:
Dat de alternatieve AIDS theorie niet van de lucht is, namelijk door foutief onderzoek van Gallo, is een legitieme reden om er aan te twijfelen. Waar jij echter aan voorbij gaat is dat dat werk allang "vergeten" is en opnieuw gedaan is.
Oke, dat is natuurlijk aannemelijk (en het zou slecht zijn als er niets aan gedaan was). Point taken
quote:
Samen met een boel anderen hebben wij jou proberen te overtuigen dat de huidige wetenschap beschikt over werkende HIV-testen, over geïsoleerd virus, over goed werkende medicijnen etc. etc. etc.
Op dit punt weet ik het niet zo. Vooral wat er nou zo goed werkt aan de medicijnen.. immers de ziekte kan alleen worden vertraagd, hij verdwijnt niet.

Ik ben wat dat betreft wat meer sceptisch over de kunde en vooral de wil van een deel van de wetenschappelijke wereld om open en eerlijk over dit onderwerp te spreken. Money is nou eenmaal de motor.. waar je ook kijkt..
Ware Wijsheid Liefdevolle Vrede
Peaceful Warrior "What are you?" "This Moment"
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')