quote:
'Alle maagden die ik ken, werken met computers'
Ex-studentes starten 'ontknaapservice'
ROTTERDAM - Er gloort hoop voor de tien- tot honderdduizend volwassen Nederlandse mannen die nog nooit het bed hebben gedeeld met een vrouw. Betaalde liefde kon altijd al, maar nooit zo invoelend als vanaf vandaag, bezweren twee studentes die nu met een 'ontknaapservice' komen.
Initiatiefneemster is Zoë Vialet, die een studie sociologie aan de Erasmus Universiteit voltooide. Vorig jaar al zette ze samen met medestudente Marieke de exclusieve escortservice Society Service op. Omdat er steeds meer vragen kwamen van mannen die nooit eerder een seksuele ervaring hadden opgedaan, besloten de twee ondernemende dames er een speciale service voor op te zetten.
Vijf dames ondergingen de afgelopen maanden training in het 'ontmaagden' van mannelijke cliënten waardoor ze de klant beter kunnen bedienen. De cliënt kan naar wens worden ontmaagd in bed, in de sauna of in een limousine, eventueel door twee dames tegelijk. Daarnaast beperken de dames zich desgevraagd tot de theorie van de daad.
"Van wie kun je het beter leren dan van een escortdame die al vele mannen heeft gehad?" aldus Zoë. "We weten zeker dat er een markt voor is. Tijdens een boeking biechten klanten - met in een trillende hand een wijntje - op dat ze het nog nooit hebben gedaan."
Volgens de twee Rotterdamse onderneemsters zijn de meeste mannelijke maagden werkzaam in de ict-branche. "Alle maagden die ik ken, werken met computers. Ze zijn erg lief, maar sociaal niet zo vaardig. Ze bedoelen het goed, maar worden steeds banger omdat ze geen contact met een vrouw durven te maken."
Op de website van de ontknaapservice (www.ontknaapservice.nl), die vandaag de lucht in gaat, stellen de dames: "Op die manier beleeft u een fantastische ervaring: door een sensationeel mooie vrouw te worden ontmaagd en tegelijk te leren wat een vrouw wel en niet prettig vindt. Wat maakt de dames van de ontknaapservice nu zo speciaal? Het kan zijn dat je zenuwachtig bent en hierdoor weinig initiatief durft te nemen. De dames van de ontknaapservice zullen hier rekening mee houden en zijn zelf initiatiefrijk en vriendelijk. Ten tweede zijn de dames bereid om de kennis die zij hebben met hun eigen vrouwelijke lichaam en seksualiteit te delen met je. De ontknaapservice is educatief, spannend en doeltreffend."
Volgens Zoë en Marieke is een ontspannen sfeer erg belangrijk voor elke date, maar vooral bij de afspraak met de ontknaapservice. Een boeking duurt daarom minimaal drie uur. Langere boekingen zijn mogelijk, kortere niet. " Samen in bad gaan, elkaar masseren en elkaars lichaam verkennen, behoren uiteraard ook bij de date. Op seksgebied is een hoop te beleven. Daar zul je samen met jouw 'compagnon' achterkomen. Als de afspraak ten einde is gekomen, zul je niet alleen een fantastische tijd hebben gehad, maar ook weten hoe je een vrouw kunt plezieren. Bovendien zul je dan niet meer als 'knaap' door het leven gaan. De 'compagnons' hebben allen hun eigen tarieven waardoor de prijs van de ontknaapservice kan variëren per dame, locatie en pakket."
Marieke en Zoë zien geen morele of ethische bezwaren, hoewel de liefde bij dit eerste seksuele contact ontbreekt. Zoë: "Je kunt toch beter eerst goed oefenen vóórdat je naar je toekomstige vrouw gaat? Vrouwen verwachten dat een man van boven de dertig tot iets in staat is. Sommige mannen hebben daarbij een beetje hulp nodig, dat maakt ze gelukkiger en dat stralen ze uit. Als je als maagd doodgaat, mis je veel. Maar aan de andere kant: ontknapen is niet verplicht. Je mag ook tachtig jaar maagd blijven, maar ik raad het niemand aan..."
bronHeeft dit potentie?
Ik neem aan dat het niet de bedoeling is dat ze echt sex gaan hebben. Een soort ondek je plekje voor mannen die nooit een vrouw naakt gezien hebben?
Als ICT-er zal ik dus een boel maagelijke collega's hebben