Dat is toch meer de verdienste van PSV dan van Ajaxquote:Op donderdag 19 april 2007 09:53 schreef Pritt het volgende:
We doen dit keer tenminste nog tot het einde van de competitie mee om het kampioenschap, dat is al heel wat.
Lees die post van Jigsaw en post opnieuw.quote:Op donderdag 19 april 2007 09:58 schreef Speed1971 het volgende:
[..]
Dat is toch meer de verdienste van PSV dan van Ajax![]()
Jaja 34 wedstrijden blabla.quote:Op donderdag 19 april 2007 09:58 schreef JlGSAW het volgende:
[..]
Ja, en? PSV stond zo'n stuk bovenaan, omdat Ajax het voor de winterstop zo had laten liggen. Dat is nu eenmaal een competitie, degene die na vierendertig wedstrijden bovenaan staat, is de terechte kampioen.
PSV staat nu ook alleen maar bovenaan, omdat Ajax punten heeft laten liggen tegen Roda JC (uit), PSV (thuis), FC Twente (thuis), Sparta (uit), AZ (thuis), Vitesse (uit), NEC (uit), Excelsior (thuis), AZ (uit), SC Heerenveen (thuis) en RKC Waalwijk (uit), dus ook meer de verdienste van Ajax dan van PSV?quote:Op donderdag 19 april 2007 09:58 schreef Speed1971 het volgende:
[..]
Dat is toch meer de verdienste van PSV dan van Ajax![]()
Ja daar gaat het me niet om ik heb geen zin in 5.000 man volk met klappertjes, liever de jongens uit Breda die zorgen voor een mooie sfeer in de kuip.quote:Op donderdag 19 april 2007 09:06 schreef Speed1971 het volgende:
[..]
Ajax-AZ (of AZ-Ajax) zijn 9 van de 10 x mooie wedstrijden
[..]
Gewoon John Goossens op links een kans geven die gast is supergoed.quote:Op donderdag 19 april 2007 09:06 schreef Speed1971 het volgende:
Ja HtC en wissels
Maar ik snap die hele Babel hype toch niet. Ik zie veel liever Mitea of natuurlijk Perez op links
Ook waarquote:Op donderdag 19 april 2007 10:06 schreef JlGSAW het volgende:
[..]
PSV staat nu ook alleen maar bovenaan, omdat Ajax punten heeft laten liggen tegen Roda JC (uit), PSV (thuis), FC Twente (thuis), Sparta (uit), AZ (thuis), Vitesse (uit), NEC (uit), Excelsior (thuis), AZ (uit), SC Heerenveen (thuis) en RKC Waalwijk (uit), dus ook meer de verdienste van Ajax dan van PSV?
zaterdagquote:Op donderdag 19 april 2007 10:11 schreef Ordinair het volgende:
Wanneer gaan de kaarten in de verkoop voor de finale?
Tuurlijk niet, is gewoon zelfde procedure als bij ieder andere uitwedstrijdquote:
Voor Clubcardhouders is de kaartverkoop toch pas 2 weken later o.i.d? En dan zijn er denk ik weinig kaarten meer over :’)quote:
quote:Op donderdag 19 april 2007 10:18 schreef Sethje het volgende:
[..]
Tuurlijk niet, is gewoon zelfde procedure als bij ieder andere uitwedstrijd
Acht treinen, verder bussen. Als je in trein zit, kom je in onderste ring terecht en als je bus hebt, in bovenste.quote:Op donderdag 19 april 2007 10:20 schreef Gelderland het volgende:
[..]
Voor Clubcardhouders is de kaartverkoop toch pas 2 weken later o.i.d? En dan zijn er denk ik weinig kaarten meer over :’)![]()
Gaat de combi alleen met trein of ook met bussen richting R’dam???
Meer dan genoeg voor cc houders er zijn iets van 15.000 kaarten te vergeven meer dan genoegquote:Op donderdag 19 april 2007 10:20 schreef Gelderland het volgende:
[..]
En dan zijn er denk ik weinig kaarten meer over :’)![]()
Dat is inderdaad genoeg. Moet lukken!quote:Op donderdag 19 april 2007 10:23 schreef Sethje het volgende:
[..]
Meer dan genoeg voor cc houders er zijn iets van 15.000 kaarten te vergeven meer dan genoeg
ok, dacht dat die combi's al gelijk uitverkocht waren bij seizoenscard/supportersclubcard houders.. en dat er voor de clubcardhouders niets meer over was!!quote:Op donderdag 19 april 2007 10:23 schreef Sethje het volgende:
[..]
Meer dan genoeg voor cc houders er zijn iets van 15.000 kaarten te vergeven meer dan genoeg
Hij had beter kunnen blijven.quote:'Manchester City wil af van ex-Ajacied Trabelsi'
--------------------------------------------------------------------------------
Datum: 19-apr-2007 10:18
Manchester City-manager Stuart Pearce ziet in het nieuwe seizoen geen rol weggelegd voor Hatem Trabelsi. Dat bericht The Times. Naast Trabelsi, deze jaargang goed voor twintig competitieduels, moeten Trevor Sinclair en Stephen Jordan uitkijken naar een andere club. Trabelsi speelde van 2001 tot 2006 voor Ajax, dat hem afgelopen zomer transfervrij moest laten vertrekken. (MA)
Wat mij betreft mag hij terugkomen, want van Ogararu word ik ook niet vrolijk de laatste weken.quote:
George Ogararu is minstens zo goed, ik mis Hatem Trabelsi niet.quote:Op donderdag 19 april 2007 10:41 schreef zjroentje het volgende:
[..]
Wat mij betreft mag hij terugkomen.
Ik wel degelijk!quote:Op donderdag 19 april 2007 10:41 schreef JlGSAW het volgende:
[..]
George Ogararu is minstens zo goed, ik mis Hatem Trabelsi niet.
Missen is een groot woord maar hij was een zeer goede voetballer voor ons,quote:Op donderdag 19 april 2007 10:41 schreef JlGSAW het volgende:
[..]
George Ogararu is minstens zo goed, ik mis Hatem Trabelsi niet.
Ik ben ook wel gecharmeerd van Ogararu.. hij is alleen nog niet zo goed als trabelsi was. Maar ik ben eigenlijk wel een beetje Ogararufan!quote:Op donderdag 19 april 2007 10:41 schreef JlGSAW het volgende:
[..]
George Ogararu is minstens zo goed, ik mis Hatem Trabelsi niet.
Vond ik ook, z'n passing voorzetten zijn vooral op goed geluk.quote:Op donderdag 19 april 2007 10:44 schreef HeatWave het volgende:
Ogararu was imho erg zwak bezig gisteren.
quote:Drie kampioensschalen beschikbaar
Uitgegeven: 19 april 2007 10:08
ZEIST - De voetbalbond KNVB houdt rekening met het zeldzame geval dat PSV, AZ en Ajax na 34 wedstrijden bovenaan eindigen in de eredivisie met evenveel punten en een gelijk doelsaldo.
Om die reden heeft de bond een derde kampioensschaal laten vervaardigen. Een woordvoerder van de bond bevestigde dat donderdag.
De competitie beleeft een enerverend slot. Met nog twee duels voor de boeg maken PSV, AZ en Ajax nog kans op de titel, ook al staat PSV er het beste voor. De Eindhovenaren hebben twee punten meer dan de Alkmaarders en de Amsterdammers.
Spannend
"Een replica van de schaal was er altijd al. Maar nu het zo spannend is, moeten we rekening houden met drie kampioenen. Vandaar een extra replica", aldus de woordvoerder. "En daar kunnen we natuurlijk niet mee wachten tot het laatste moment."
Wordt er bij een gelijke stand niet naar de onderlinge deuls gekeken dan. Blijkbaar dus niet o.Oquote:Maar nu het zo spannend is, moeten we rekening houden met drie kampioenen
quote:Op donderdag 19 april 2007 08:56 schreef Speed1971 het volgende:
Hopelijk gaat AZ door vanavond. Wat is er mooier dan een Ajax-AZ in de Kuip
ja, dat zou mooi zijn zeg, gewoon onderling afspreken dat we alle 3 kampioen worden, en dat pikt de UEFA wel hoorquote:Op donderdag 19 april 2007 11:06 schreef JlGSAW het volgende:
Er wordt toch wel naar doelsaldo gekeken, maar niet naar aantal doelpunten en onderling resultaat? Zou wel wat zijn, drie kampioenen. Krijgen we alsnog play-offs voor de (voorronde) CL-plaatsen of zouden we in dat geval drie clubs mogen afvaardigen?
Jij ziet liever een "inmaak" potje tegen NACquote:
quote:Op donderdag 19 april 2007 11:12 schreef PizzaSalami het volgende:
Vanochtend maar even in de krant de uitslag opgezocht!
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |