Nu 799quote:
Als je een beetje auto hebt kun je een 4x12 op de achterkant toch ook wel mee nemen?quote:Op zondag 22 april 2007 09:32 schreef Jorikjet het volgende:
ik zou voor de combo gaan, alleen al om het vervoer. een combo can gewoon achterin de auto, en met een 4x12 kast moet je al snel met een busje
Vol Stackquote:Op zondag 22 april 2007 01:18 schreef Dribbel_ het volgende:
Stack/2x12combo
waarom wat waarom ik kom er niet uitstack is veel vetter natuurlijk, maar voor optredens is het alleen maar onhandig meenemen, en voor in m'n kamer moet het ook niet té worden
Banmeld-topic, deel negenquote:Op zaterdag 21 april 2007 23:19 schreef imported_sphinx het volgende:
Bier. jazeker.
Nee, account van de andere gitaristquote:Op zondag 22 april 2007 10:41 schreef guitarist.nl het volgende:
[..]
Banmeld-topic, deel negen
Is dat een kloon van jou?
metallica als kindernaam wordt veel besproken?quote:Op zondag 22 april 2007 11:52 schreef VaderJacob het volgende:
Metallica als naam toch wel toegestaan
Aangezien het hier de laatste tijd tog redelijk veel besproken word.
Heb em pas getest het is echt een puick dingquote:Op zondag 22 april 2007 12:51 schreef punkjunk het volgende:
Er is hier toch iemand die een Engl Thunder 50 heeft? Namelijk over die footswtich, zit die er bij? Nee toch? Wat een afzetters!
je wilde toch een london city?quote:Op zondag 22 april 2007 12:51 schreef punkjunk het volgende:
Er is hier toch iemand die een Engl Thunder 50 heeft? Namelijk over die footswtich, zit die er bij? Nee toch? Wat een afzetters!
aah zeer tof ding, heb je zelf ook fototjes? Mag ik vragen waar je hem vandaan hebt en er ongeveer voor betaald hebt?quote:Op zondag 22 april 2007 15:55 schreef TeleluvR het volgende:
Oké even voortijdig een GAS-aanval afgeslagen. Ik zat heel erg te denken om mijzelf rond mijn afstuderen te trakteren op een ES-335, danwel een LP custom, van Gibson. Voorlopig besloten om mij te redden met een (voordeliger) alternatief:
[afbeelding]
Kwam helaas zonder vriendin, maar goed, die heb ik hier nog wel ergens rondslingeren... Eerste indrukken zijn uitstekend: Heerlijke bespeelbaarheid, geweldig afgewerkt en door de Varitone ook de single-coil geluiden die ik vaak zo mis op humbuckergitaren (=logisch!)
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |