Daar zijn wij erg blij meequote:Op donderdag 19 april 2007 20:56 schreef safaa het volgende:
volgende week
geen idee ik hoor zondag meerquote:Op donderdag 19 april 2007 21:06 schreef tuinfluiter het volgende:
[..]
Safaa, kom je terug als vaste medewerkster in het programma De Gouden Kooi?![]()
en dit laat weer eens zien dat je alleen veilig achter z'n pc'tje een groffe bek kan hebben, merkwaardig dat ik dit nooit in het dagelijks leven te horen krijg...het zal wel iets te maken hebben met 7 kleuren schijt in je broek ofzoquote:Op donderdag 19 april 2007 18:26 schreef duivelin1 het volgende:
[..]
en dit laat weer het milieu zien waar ze blijkbaar vandaan komt.
Als jij ook zo'n onbeschoft arrogant klein meisje bent, verdien je niet beter. Die "travo"zoals jij het zo leuk noemt, had je wat klappen mogen geven, blijkbaar hebben jullie thuis geen opvoeding genoten en zo krijg je tenminste nog iets van respect voor mensen mee.
Jezus, ga aub niet als de zoveelste Josti 'Fok is okay' of 'V-o-l is okay' roepen.quote:Op donderdag 19 april 2007 20:58 schreef safaa het volgende:
oke doe ik
kind, een grote bek heb jij alleen, en bang voor een meisje dat de opmerking " 7 kleuren schijt in je broek ofzo" maakt, ben ik al helemaal niet.Als jij je in het dagelijks leven ook zo opstelt, zal je wel degelijk commentaar krijgen, want niet iedereen is gediend van een meisje met een asociale en ordinaire manier van spreken.quote:Op vrijdag 20 april 2007 00:35 schreef MarocLady het volgende:
[..]
en dit laat weer eens zien dat je alleen veilig achter z'n pc'tje een groffe bek kan hebben, merkwaardig dat ik dit nooit in het dagelijks leven te horen krijg...het zal wel iets te maken hebben met 7 kleuren schijt in je broek ofzo
Newsflash: Nobody cares!quote:
gewoon niet meer op in gaan.quote:Op vrijdag 20 april 2007 14:28 schreef duivelin1 het volgende:
ja, en?
quote:Op vrijdag 20 april 2007 14:41 schreef tongytongylickylicky het volgende:
Iemand meld zich aan met de naam Safaaa en iedereen trapt er meteen in...prachtig
We'll see.quote:Op donderdag 19 april 2007 20:56 schreef safaa het volgende:
volgende week
Zum Kotzenquote:Op vrijdag 20 april 2007 14:00 schreef duivelin1 het volgende:
[..]
kind, een grote bek heb jij alleen, en bang voor een meisje dat de opmerking " 7 kleuren schijt in je broek ofzo" maakt, ben ik al helemaal niet.Als jij je in het dagelijks leven ook zo opstelt, zal je wel degelijk commentaar krijgen, want niet iedereen is gediend van een meisje met een asociale en ordinaire manier van spreken.
Je werd bedankt.quote:Op zondag 22 april 2007 13:46 schreef Maanvis het volgende:
Palma zal het allemaal wel goed vinden.. hoeft ze het zelf niet te doen, toch?
jahoor, totdat ze elkaar tegenkomen...quote:Op zondag 22 april 2007 13:46 schreef Maanvis het volgende:
Palma zal het allemaal wel goed vinden.. hoeft ze het zelf niet te doen, toch?
heeft ze net gedaan.quote:Op donderdag 19 april 2007 20:57 schreef Maanvis het volgende:
[..]
Doe je dan alsjeblieft de groetjes aan Maanvis van Fok! als je er bent?Dank je alvast!
Safaa moet gewoon lekker opruimen, en er flink aan verdienen.quote:Op zondag 22 april 2007 14:06 schreef elrosa het volgende:
Hallo lieve Meid, zo leuk je weer te zien vanmorgen, maar hoop toch echt niet dat jij die rotzooi voor fatso gaat opruimen. Hoop je gauw weer te zien, xxxxx
Ze moet gewoon doen waar ze betaald voor wordt. 'niet lullen, maar pellen'.quote:Op zondag 22 april 2007 15:46 schreef rebellious_angel het volgende:
Safaa, toppie gedaan meid... maar indd niet de zooi van die vieze vuile j.aap opruimen, daar ben je veel en veel te goed voor!
stoer hoor, zo een grote bek.quote:Op zondag 22 april 2007 15:47 schreef JohnDope het volgende:
[..]
Ze moet gewoon doen waar ze betaald voor wordt. 'niet lullen, maar pellen'.
Is niet stoer, zo werkt dat gewoon.quote:
Nee, Nico wist al lang dat hij naar de masterbedroom wilde. Hij had het al geregeld dat er iemand kwam om Huubs spullen te verhuizen.quote:Op zondag 22 april 2007 17:37 schreef itsme het volgende:
? Safaa wist al dat ze vandaag in het huis zou komen? of begrijp ik dat verkeerd.
Lag dit script al klaar voor zondag? Jaap troep maken, safaa wordt gebeld door Nicolaas?
Ok en hij wist ook dat hij dat zondag zou doen als ze weg waren. Ik snapquote:Op zondag 22 april 2007 18:05 schreef uniekhoorn het volgende:
[..]
Nee, Nico wist al lang dat hij naar de masterbedroom wilde. Hij had het al geregeld dat er iemand kwam om Huubs spullen te verhuizen.
Inderdaad. In een ander topic heb ik geschreven:quote:Op maandag 23 april 2007 11:07 schreef Pavement het volgende:
Leuk discussieren over 2 gescripte schoonmakers uit een soapserie. Elke werknemer was allang ontslagen als die de atitude van palam had, dus is dit dikke vette bullshit![]()
dit is De Gouden Kooi, een van kijkcijfers afhankelijk programma,quote:Op maandag 23 april 2007 18:33 schreef Elounda het volgende:
[..]
Inderdaad. In een ander topic heb ik geschreven:
Als Palma mijn hoofd huishouding was, stond ze al in de rij bij het UWV.
Wat denk je nou: dat elke weldenkende echte miljonair in real life deze houding van zijn personeelslid pikt? Jij moet keihard werken voor je geld( tenzij je een erfenisje hebt gehad) en zij heeft het over:
Mijn meubilair, mijn huis, mijn badkamer, mijn plee?
Er hoort afstand te zijn tussen werkgever en personeel. Deze vrouw kent haar plaats duidelijk niet.
Ik niet. Ik geniet niet van Palma, die maakt geen onderdeel uit van het spel; lees: de bewoners.quote:Op maandag 23 april 2007 22:15 schreef miesy het volgende:
[..]
dit is De Gouden Kooi, een van kijkcijfers afhankelijk programma,
gescript of niet, dat ga je toch niet vergelijken met het echte leven?
het was hoogswaarschijnlijk een act, en ik heb ervan genoten.
Ze is toch geen bewoner en maakt geen kans op de villa en de hoofdprijsquote:Op dinsdag 24 april 2007 22:15 schreef miesy het volgende:
ik geniet ook niet van palma, maar die "act" tussen haar en safaa was goed gespeeld.
(als het een act was)
en het word uitgezonden op tv dus is ze wel degelijk onderdeel van het spel.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |