Je kan het altijd proberen.quote:Op dinsdag 17 april 2007 14:45 schreef Sunjammer het volgende:
Dus als de paus zeurt dat jongens/mannen niet de hand aan zichzelf mogen slaan (om even in RD-termen te blijven), zou je naar dat citaat kunnen verwijzen?![]()
Aldus de blinde die een geleidehond weigerde?quote:Op dinsdag 17 april 2007 15:20 schreef Sunjammer het volgende:
"Ik heb geen hond nodig want de Heer is mijn Herder"
Workshop.quote:Op dinsdag 17 april 2007 15:26 schreef Stroekie het volgende:
opfris cursus ?
quote:Op dinsdag 17 april 2007 15:37 schreef Blubberzwijn het volgende:
zooo... stage is saai.. en moet ook al veel werken, zou er haast moe van wordenik wil zomervakantie
ohja hallo enzo
quote:Zondagavond trad Herman Finkers voor het eerst in zeven jaar weer met een eigen programma op. Na afloop van de inspeelvoorstelling, zo stelde Herman het zich voor, 'ga ik met een biertje aan de bar zitten en ga ik bedenken of ik er mee verder ga of niet'.
Het is geen biertje maar champagne geworden: Herman Finkers komt weer terug in het theater met een nieuw programma. De voorstellingen voor het nieuwe seizoen worden momenteel ingepland en worden over een aantal weken bekend gemaakt.
De perspremiėre staat al wel vast: op donderdag 25 oktober in de Schouwburg in Nijmegen. De kaartverkoop in Nijmegen start op 8 mei aanstaande. De speellijst wordt zo spoedig mogelijk op www.finkers.nl gepubliceerd, inclusief de startdata voor de kaartverkoop per theater.
Nou heb ik Wilfriend toevallig een paar weken geleden voor, tussen en na een optreden gesproken en ik heb hem er niet over gehoord... hij speelt momenteel veel met Ernesto & Marcellino. (Aanrader trouwens).quote:Op dinsdag 17 april 2007 16:31 schreef DennisMoore het volgende:
Jeuj! Hopen dat ie z'n ouwe niveau weer haalt..
Als Wilfried maar flink meeeschrijft!.
*poke*quote:
Goed mogelijk ja ghehe.quote:Op dinsdag 17 april 2007 16:35 schreef DennisMoore het volgende:
Misschien was ie nog onder embargo..
au!quote:Op dinsdag 17 april 2007 16:36 schreef wonderer het volgende:
*poke*
Ja die limmericks die ze altijd hebben zijn werkelijk kostelijkquote:Op dinsdag 17 april 2007 16:37 schreef Sunjammer het volgende:
[..]
Goed mogelijk ja ghehe.
Ernesto en Marcellino (met bijwerking van Wilfriend Finkers). Echt kolder!
Okee dan.quote:
zo werd hij toch ook voorgesteld als Winfried de man achter de schermen, en dan ging het doek openquote:
Het probleem is dat te veel mensen op hun luie reet zitten. Ik moet om 6 uur op maar ik zie ze gewoon de hele dag te blowen en een grote bek hebben. Geen manieren gewoon.quote:Op dinsdag 17 april 2007 18:34 schreef DennisMoore het volgende:
Mja, had je maar Fortuyn moeten stemmen...
Ohnee, wacht.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |