Totaal mee eens. Wat een ontzettende schijtfilm was the Big Lebowskiquote:Op maandag 8 oktober 2007 21:11 schreef Sawyer het volgende:
Toen ik dit topic zag, kwam er 1 film naar boven: The Big Lebowski, wat een boutfilm is dat zeg
Iedereen vindt het helemaal geweldig, maar ik heb die film met 2 anderen bekeken, en zij vonden er ook helemaal niks aan. Het enige positieve eraan is dat Peter Stormage er in speelt, hij kan echt briljant een Duitser spelen (denk maar aan die Volkswagen reclames 'Unpimp My Ride')
Maar voor de rest: kutfilm
Als we het over kutfilms hebben, kunnen we het denk ik ook wel over kutargumenten hebben. Deze slaat toch behoorlijk hoog aan, want het gaat nergens over. Ik heb toch een behoorlijk gevoel voor humor, kijk veel comedyseries en hou ook van comedyfilms. Daarom ging ik ook TBL kijken, men zei dat die film humor een nieuwe betekenis gaf. Maar de film begon heel stroef, ik dacht dat het wel beter zou worden, maar het werd simpelweg niet grappig. Het zou denk ik beter zijn om te zeggen dat je van het soort humor moet houden, a la Jim Carreyquote:Op maandag 8 oktober 2007 21:19 schreef De-oneven-2 het volgende:
The Big Lebowski is hilarisch, mits je gevoel voor humor hebt.
hahaquote:Op maandag 8 oktober 2007 20:41 schreef De-oneven-2 het volgende:
[ afbeelding ]
Zelden of nooit zo'n slechte plot gezien.
Niets gewonnen,quote:Op maandag 8 oktober 2007 22:11 schreef Helo het volgende:
[..]
haha
Ik gok dat jij het plot niet snapte.
Waarom? Ik vond Der Untergang juist door hem erg sterk. Hij speelde zijn rol erg overtuigendquote:Op maandag 8 oktober 2007 22:49 schreef Canisfire het volgende:
Der Untergang ik heb de hele film moeten lachen om die achterlijke kerel die hitler speelde.
LASTERquote:
Donnie Darko slecht?? Pwoah!quote:Op dinsdag 9 oktober 2007 09:45 schreef jpg97 het volgende:
[..]
LASTER![]()
Serenity is( moet je wel firefly gezien hebben vantevoren.. )
OT:
Lost Highway
Donnie Darko
Eternal sunshine of the spotless mind
"cult" films of "filmhuis" films
gewonnen ?quote:Op maandag 8 oktober 2007 22:43 schreef De-oneven-2 het volgende:
[..]
Niets gewonnen,.
En het is de plot.
Mee eens. Wat is er toch zo tof aan die films? Het is allemaal bij elkaar zulke simpele en belachelijke characters en verhaallijnenquote:Op maandag 8 oktober 2007 21:06 schreef Happel het volgende:
Met stip: Star Wars. Grote bagger.
Rocky 1 was wel goedquote:Op dinsdag 9 oktober 2007 11:11 schreef Baklap het volgende:
[..]
Donnie Darko slecht?? Pwoah!
Bovendien Filmhuizen ruk? Pff ga lekker de hele Rocky reeks kijken ofzo. barbaar
Je snapt de film gewoon nietquote:Op dinsdag 9 oktober 2007 19:09 schreef jpg97 het volgende:
[..]
Rocky 1 was wel goed
Maar komop zeg, Donnie Darko, met dat stomme konijn en regenboogbubbels uit de buik van mensen die blablabla vertegenwoordigen...gimme a break
wát valt er niet aan te snappenquote:Op dinsdag 9 oktober 2007 19:14 schreef znarch het volgende:
[..]
Je snapt de film gewoon niet![]()
Geeft niet hoor![]()
Inderdaad.Vond Death Proof helemaal niks.Planet Terror was daarentegen lekker bruut en had een leuk zombie verhaal.quote:Op woensdag 10 oktober 2007 00:22 schreef ChickenMan het volgende:
Death Proof, overrated zeg. Planet Terror daarentegen was wel super tof.![]()
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |