Je had het vast wel opgemerkt, laatste tijd is er vaker een discussie geweest om de L van de WFL te scheiden, filter was heel dun en mensen verwarren dan ook vaak hun levensbeschouwelijke overtuigingen met wat wetenschappelijk is. In andere woorden niet waar te nemen bewijzen met toetsbare theorieën. Zo zijn er dus ook veel en vakers users afgehaakt in een serieus topic/discussie.. Om het allemaal tegen te gaan:
FOK! is zich nog steeds aan het ontwikkelen. En binnenkort krijgen alle forums de mogelijkheid om alle/de meeste topics te categoriseren in zogenaamde hoofd/subgroepen.
We zijn op de achtergrond een beetje met dit concept aan het luchtfietsen. Maar eigenlijk vroegen we ons af hoe de users daar tegenaan kijken.
Voorlopig (concept) hebben we de volgende onderverdeling.
# Wetenschap
# Filosofie
# Levensbeschouwing
# Wellicht een verzamelpage van alle topics, of de evolutie vs creationisme/ slowchat topics.
Een speciaal subforum in WFL voor Wetenschap, Filosfie en Levensbeschouwing om het overzichtelijker te houden.
Niet alle topics hoeven in deze boxjes te passen. Maar als we uitgaan van de Pareto 20-80 regel zou dat ons forumpje in een klap een stuk overzichtelijker maken. Onduidelijk is dan nog wat de rol van de centrale topics gaat worden, omdat het globaal in de juiste box komt te staan. Of omgekeerd dat er dan sprake is van een verzameld dossiermapje waar je alle achtergrondinformatie kunt lezen/opzoeken.
- graag de mening van de WFL users betreffende Subfora -
Resultaat wordt dan zoiets:
[ Bericht 1% gewijzigd door #ANONIEM op 13-04-2007 10:33:07 ]